Treść opublikowana przez danielxc717
-
BMW 520 i, kontrolka EML i dlawienie sie
Akurat po tym jak ci zabrakło paliwa? Bardziej szukał bym problemu w pompie. Zmierz ciśnienie i wydatek
-
BMW 520 i, kontrolka EML i dlawienie sie
Może zajechałeś pompę paliwa.
-
PLANUJĘ KUPNO E39 PROSZĘ O OPINIE i POMOC W WYBORZE
Widać tylko Twój profil na, fb
-
[E36] Dokładana klimatyzacja, czy to bezpieczne?
Co ma, być niebezpieczne i dlaczego nie jesteś jej zwolennikiem?
-
BMW E36 323i uszczelniacze zaworowe a olej o większej gęstoś
Jak nie masz kasy nawet na olej z filtrem to daj sobie spokój z kompresją bo to możesz robić jeśli będziesz chciał robić remont glowicy/silnika.
-
[e39] 528i Zestaw naprawczy szyby??
Nie wiem o co dokładnie się rozchodzi ale jeśli o całą tą uszczelke wokół szyby to chyba jest ona w całości. W zakładzie napewno Ci pomogą i zamowią potrzebną część :cool2:
-
2 opony o profilu 45 i 2 o profilu 50, można tak zakładać?
Będzie ok kontrola szaleć nie będzie bo węższa opona ma wyższy profil o ile felgi maja tą samą szerokość przód i tył
-
[e39] 528i Zestaw naprawczy szyby??
Jedz do zakładu co zakłada szyby i Ci zamowia jeśli cześć jest dostępna
-
BMW E36 323i uszczelniacze zaworowe a olej o większej gęstoś
Czyli zalewasz ten gesty olej?
-
BMW E36 323i uszczelniacze zaworowe a olej o większej gęstoś
Odma może być drozna a zimą będą kłopoty więc do wymiany jak nie była robiona kilka lat. Koszt to między 1.5 a 2 tys.
-
Porysowany klosz lampy przedniej od wewnątrz
Sprawdź sam, czy da radę polerowac
-
BMW E36 323i uszczelniacze zaworowe a olej o większej gęstoś
Jeśli Ci to przeszkadza i nie chcesz na to patrzeć to po 1 zmień odme pewnie i tak jest do wymiany. Samo dmuchane niewiele, Ci da. Wymienia się co 3 wymianę oleju. Można spokojnie co 5 to robić. Po drugie polecą uszczelniacze zaworowe. Tak więc jeśli Ci to przeszkadza to ściągaj głowice i oddaj do regeneracji. To że ta sama firma to olej i tak będzie tandetny. Jeśli chcesz polepszyć na pół roku to zalewaj, ale pogorszysz stan silnika
-
BMW E36 323i uszczelniacze zaworowe a olej o większej gęstoś
Silnika nie naprawia się tandetnym olejem. I po co chcesz to robić jeśli oleju znacznie nie odbywa. Jaki jest sens?
-
Problem z Licznikiem e39 abs ,airbag, obrotomierz
Jak pada czujnik lewy tył to świeca się kontrolki ABS asc i nie działa obrotomierz i ekonomizer. Zrób porządek z czujnikami ABS na początek to może wstanie obrotomierz a jak mówisz że to nie ma nic wspólnego to trudno. Poczytaj o czujniki ABS lewy tył to może zmienisz zdanie
-
523i uklad chlodzacy
Kupując chłodnice korka nie masz w kpl. Chyba że zamowiles
-
[525i polift] Podmiana przepływki- prośba/podmiana na chwilę
Poszło pw
-
523i uklad chlodzacy
Tak jak kolega pisze może być nagrzewnica a raczej na 100%. Bardzo niewdzieczna robota. Co do ciśnienia to przez zappwoetrzenie układu a zapowietrzony masz napewno a jeśli po wyeliminowaniu ich ciśnienie będzie dalej spore to zacznij od wymiany korka chłodnicy na nowy oryginał koniecznie
-
Problem z Licznikiem e39 abs ,airbag, obrotomierz
Pewnie czujniki ABS do wymiany
-
[525i polift] Podmiana przepływki- prośba/podmiana na chwilę
Mam przedlift. Jeśli może jesteś czasami w zg to dam, Ci kontakt gdzie rozbierają e39 i mają, do, nich wszystko
-
Bmw E39 540i 1996 sedan automat gasnie silnik
Może lepiej podmienić na początek na szrocie dla pewności zanim wydasz 1000zl
-
Pomoc w zakupie e38, jaki silnik,porady, opinie, porównania
Mało kto też by sprawdzał czy wentylator działa Pr, y przegrzaniu. Bo w temp wysokich klima tak czy inaczej działa i wentylator chodzi (u mnie cyklicznie co kilka sek) Bo wentylator może być sprawny, a nie sprawny będzie czujnik w chłodnicy cieczy który daje info do sterownika wentylatora klimy.
-
Pomoc w zakupie e38, jaki silnik,porady, opinie, porównania
Nie wiem jak w V12 ale każda r6 i v8 nie ma problemu z upalami w korkach pod warunkiem że jest sprawny układ. Czyste chłodnice, klimy i płynu sprawne wisko i pompa oraz termostat i można by było jeździć nawet bez elektrycznego wiatraka i pisanie że napewno auto było przegrzewane jeśli on nie działał nie jest prawdą
-
Pomoc w zakupie e38, jaki silnik,porady, opinie, porównania
Bzdury. Jeśli nie działa to wisko musi sobie poradzić w upały z chłodzeniem silnika. Jak jest problem z nie do końca otwierającym się termostatem lub jest zabita chłodnica od środka lub syfem od zewnątrz to tak samo. Ten wentylator wtedy ma wspomagać i nawet przy niesprawności nie przegrzewal go "na bank" o ile układ jest sprawny. Jeśli wentylator musi wspomagać układ chłodzenia trzeba szukać właśnie wtedy przyczyny bo nie jest to normalne zjawisko. Reszta jest ok, ale niech autor wie że jak, chce mieć auto zrobione i w takim stanie jak opisujesz to musi sporo powyżej 20tys mieć na sam zakup.
-
320d m47 slizga sie sprzegło na 4,5tym biegu
Zamawiasz kpl, sprzęgła czyli tarcza docisk i wysprzeglik. Masz zużyte sprzęgło to wymień te rzeczy q, komplecie chyba że lubisz ściągać kilka razy skrzynie
-
E39 zawieszenie MasterSport Opinie????
Akurat ta opinia wyżej to o kant tyłka rozbić bo gościu nabija posty wszędzie. Ma wyklepane jedno i to samo i po różnych forach robi reklamę