Treść opublikowana przez danielxc717
-
Wentylator kilmatyzacji - nie działa?
Ja mam już sachsa na przodzie i tyle. Ja, mam zwykły zawias. Przedni amor oryginał się wylał a tył w tamtym roku pękło to dolne mocowanie i przypadkiem zobaczyłem. Dalej były te oryginały suche i co mniej ważne przegląd przechodziły.
-
E39 2.2 Kapie olej na wydech spod silnika
Silnik w osłonie? Masz na klawiaturze osłonę cewek. Silnika nic więcej nie zasłania.. Ew od dołu ale z góry trzeba najpierw patrzeć ale to trzeba otworzyć maskę :cool2:
-
E39 2.2 Kapie olej na wydech spod silnika
A otwierales maskę? Czy nie zaglądałeś skąd ten wyciek? Pewnie uszczelka pokrywy i idzie na kolektor albo miski lub jakiegoś simeringa i pęd daje wiatru daje olej na układ wydechowy
-
Wentylator kilmatyzacji - nie działa?
Zawsze są porządne zamienniki. Ja mam amory idąc twoim przykładem Sachs i mają już ponad 100tys i wszystko ok. 90%rzeczy można brać jako zamiennik i będzie ok. Czasami trzeba kupić jakąś część z Aso ale rzadko
-
Wentylator kilmatyzacji - nie działa?
To że twój używany działa 6 lat i masz źródło od kogo kupiłeś to nie znaczy że z każdym tak będzie. Może mu podziałać miesiąc. Na forum ktoś, kupował jakiś zamiennik i działa. Może warto zapytać się warsztatu co się zajmuje typowo klimatyzacją który zamiennik warto zamontować.
-
E39 520i/ 97r Skoki temp. na wskaźniku...
Przy sprawnym korku chłodnicy i dobrym płynie nie będzie się przy 120 zapowoetrzac
-
E39 520i/ 97r Skoki temp. na wskaźniku...
No to miałeś niezłą zagadkę bo objawy by wskazywały na co innego
-
dziwna praca silnika dziwne stuki bmw e46 m52
To nie jest m52 ew m52tu Sprawdź czy nie masz luźnych świec
-
E39 520i/ 97r Skoki temp. na wskaźniku...
Tylko jak miał przewiew w trasie na chłodnice to się nie grzał. Warto sprawdzić czy chłodnica jest bardzo gorąca jak ma tak wysoka temp
-
Inspekcja e36 320
Jak kompem nie dało rady to wątpię że przewodem na pinach to zrobisz... Gdyby jakiś pin nie działał komp też by nie ruszył
-
SWAP N42 na M54
Mając silnik na wierzchu wymienił bym wszystkie simeringi plus uszczelke klawiatury (to można pominąć i sprawdzić później czy będzie ok) ale uszczelke miski i podstawy filtra oleju wymienił bym napewno bo do miski jest okropny dostęp. W razie sprzedaży dość ciężko sprzedać takie auto. Chyba że za kilka lat i będziesz chciał kilka tys to nie będzie problemu. Jak chcesz sprzedawać za sporą kasę to bardzo ciężko
-
Inspekcja e36 320
Da się pod auto podłączyć kompa czy z tym też jest problem?
-
jak otworzyc e39 kombi bez akumulatora
Albo angol albo drzwi z angola i nie przekladal klamek
-
318i Problem z chłodzeniem
Napisz dokładnie jak, odpowietrzasz układ chłodzenia
-
Domykanie szyb z pilota
Chyba polift ma ładowanie w stacyjce. Przedlift tego nie ma
-
E39 m54b25 wypadanie zapłonu pomocy
Czujnik wału mi przerywalo i ciężko odpalal (też nie zawsze ciężko i nie zawsze na ciepłym) potrafił gasnac na wolnych obrotach. Czujnik wałka to tylko przerywanie. Na kompie tego drugiego nie było i wymieniałem w ciemno.
-
jak otworzyc e39 kombi bez akumulatora
Drzwi pasażera nie mają zamka
-
525 TDS szarpanie/dławienie przy 2 tyś.
No nie tylko dla, mnie ale i dla autora bo piszesz o filtrze i zaraz o podmianie.
-
525 TDS szarpanie/dławienie przy 2 tyś.
Filtr powietrza podmienić? No to ta przeplywka to nie jest coś nie istotnego
-
E39 520i/ 97r Skoki temp. na wskaźniku...
Włącz test nr 7 i zobacz czy to uszkodzona wskazowka czy nie. Jak włączyć masz na forum i na YouTube
-
M62 Termostat 85C - warto nie warto?
No nie zabiera w takim stopniu jak wisko. A za darmo nic nie ma ani wisko ani elektryczny wentylator się sam z siebie nie kręci.
-
M62 Termostat 85C - warto nie warto?
Ale co wróżę? Napisałem że tak nie jest? Więc nie wiem po co ta twoja gadka.
-
528i rok silnika
Przecież M54 miało silnik 2.2, 2.5 i 3l a nie tylko 530i.. Czyli ile było m52 to tyle samo M54
-
528i rok silnika
Od końca czy połowy 98r jest m52 tu później kolejny lift miał silniki M54. Dwa silniki maja 2 vanos. Okrągły kolektor ma silnik m52b. Zdemontuj jakąś część i sprawdź z jakiego jest roku praktycznie każda część ma wybitą datę produkcji
-
523i, czy to szklanki?
Jakiej firmy kupiłeś? U mnie wtryski benzynowe też walily jak miałem uszkodzony ten czujnik