Skocz do zawartości

danielxc717

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez danielxc717

  1. Korek niestety tylko aso a, nie jakiś chłam. W dziale e39 przez durny korek ktoś sciagal głowice bo przecież kupił nowy. Kup korek w, aso
  2. To cykanie to wtryski czy szklanki? Czujnik jakiej firmy? Dlaczego zalewasz syntetykiem a dolewac jakiś badziew?
  3. danielxc717 odpowiedział(a) na bugi81 temat w E39
    Dużo roboty nie ma by wyjąć chłodnice. Profilaktycznie raz na kilka lat można zrobić a wtedy umyć i chłodnice płynu i klimy
  4. Musisz podłączyć pod kompa. A jak na, odme to nie jest jakaś wysoka cena jest dość normalna. Tam chyba mechanicy maja komputery i nie jest to jakiś problem to nie Rosja :mrgreen:
  5. Czemu lejesz ponad max? Wiem że pali bo dymi na niebiesko. Zmierz kompresję z próbą olejowa. Może wystarczy zrobić głowice. Zmień odme na początek
  6. Dlatego próba, cosnoeniowa jest lepsza następnie czynnik podany jest z kontrastem i po kilku dniach sprawdza się lampą UV
  7. A to jest bardzo ważne by po opuszczeniu dokreconych wahaczy tuleje nie były naprezone tylko luźne wahacze dokrecac na kołach, i jak auto stoi tuleja nie jest obciążona dodatkowo
  8. danielxc717 odpowiedział(a) na danny96 temat w E39
    W 100 rzeczach. Podłącz pod kompa
  9. Nie, napełnić tylko sprawdzić szczelność. Zresztą pójdziesz do porządnego gościa co się zajmuje klima to wszystko zrobi jak należy a nie do byle kogo kto ma maszynę do klimy i jedyne co to umie napełnić układ i nic więcej
  10. danielxc717 odpowiedział(a) na bugi81 temat w E39
    Nie zatrzymasz ręką. Jak byś dał radę wsadzić dłoń między łopatki na spietym to byś nie miał dłoni.
  11. Ten patyk musiał gdzieś pójść po skosie i zahaczyc musisz spróbować albo palcem albo wkretakiem czy czymkolwiek długim go przesunąć, może nawet dotknąć wystarczy
  12. Istnieje takie coś jak, druga, osoba. Hamulców też sam nie odpowietrzysz a jednak ludzie wpadli na to by zająć się takim tematem w 2 osoby :cool2: jak nie masz kogo to nawet weź dziecko z ulicy, kogokolwiek. To czy jest na obrotach ciągły, równy przelew bez przerw musisz wiedzieć. Powiem Ci jeszcze ze możesz film sobie nagrać i spróbować samemu bez pomocy innych osób sprawdzić. Więc nie widzę żadnego problemu
  13. Pewnie był. Dlatego musisz złożyć sprawdzić szczelność wymienić osuszacz i nabić klime.
  14. Czynnik musisz napełnić. Najpierw jak wszystko skompletujesz zrobisz próżne i próbę ciśnieniową. Dlaczego od razu już Myślisz że sprężarka nie ruszy? Jak, nie ruszy to odciagasz czynnik. On ci nie przepadnie
  15. Rób jak uważasz. Co z tego ze na jałowym? To gazu nie można na jałowym dodać?
  16. Ma być przelew jak dasz lekko gazu . Ale jak ty sobie odpowietrzasz eg instrukcji alexpomijasz pewne kroki bo wiesz lepiej to nie odpowietrzysz tego układu. Odkrec odpowietrzniki i lej na max płynu aż będzie leciał czysty płyn bez powietrza i zakrec. Robisz to wszystko na zgaszonym silniku i temp na max, nawiew na 1 kreskę.
  17. Bo w układzie nie może być syfu.. A każde rozszczelnienie układu wymusza wymianę osuszacza. Jest to filtr. Filtrów używanych chyba nie kupujesz?
  18. Nie masz węży i się pytasz czy sprężarka ruszy? Teraz to układ do czyszczenia i wymiana osuszacza na nowy. Żadnych używek
  19. Nie ma czynnika to nie załączy się sprężarka. Zaraz by się zatarła
  20. Jak ich brakuje to pewnie nie były dla ozdoby
  21. Wahacze masz dokrecane na gotowo jak, auto stoi na, kołach czy koła są podniesione?
  22. Dlatego pisałem że w r6 sa dwa bo właśnie wiem że albo w poliftowych v8 nie ma dwóch odpowoetrznikow albo we wszystkich :cool2: Ale dobrze, ze napisałeś na darmo nie będzie szukać.
  23. Nie. Szukaj takiej śruby czarnej plastikowej jaka jest na zbiorniczku wyrownawczym obok korka (krzyzakowa) i taka na obudowie powinna być (w r6 sa) jak nie ma to pewnie masz tylko ten jeden przy zbiorniczku
  24. Musisz mieć wszystko sprawne. Przeplywke, sondy lambda, czujniki temperatury.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.