Treść opublikowana przez danielxc717
-
M43TUB19 Wyciek płynu chłodzącego z nowego węża.
Korek niestety tylko aso a, nie jakiś chłam. W dziale e39 przez durny korek ktoś sciagal głowice bo przecież kupił nowy. Kup korek w, aso
-
E36 M50B20 cykanie w okolicy listwy wtryskiwaczy
To cykanie to wtryski czy szklanki? Czujnik jakiej firmy? Dlaczego zalewasz syntetykiem a dolewac jakiś badziew?
-
Jak sprawdzic wiskoze
Dużo roboty nie ma by wyjąć chłodnice. Profilaktycznie raz na kilka lat można zrobić a wtedy umyć i chłodnice płynu i klimy
-
E39 528i Kłopoty z odpalaniem
Musisz podłączyć pod kompa. A jak na, odme to nie jest jakaś wysoka cena jest dość normalna. Tam chyba mechanicy maja komputery i nie jest to jakiś problem to nie Rosja :mrgreen:
-
BMW e39 M52B28 1999 rok, chrobotanie pykanie z silnika
Odpal bez, paska
-
BMW E36 323i dymi na niebiesko na zimnym
Czemu lejesz ponad max? Wiem że pali bo dymi na niebiesko. Zmierz kompresję z próbą olejowa. Może wystarczy zrobić głowice. Zmień odme na początek
-
(E46) Nabita klima i nie działa co może być???
Dlatego próba, cosnoeniowa jest lepsza następnie czynnik podany jest z kontrastem i po kilku dniach sprawdza się lampą UV
-
Problem z wahaczami. Wymiana co sezon.
A to jest bardzo ważne by po opuszczeniu dokreconych wahaczy tuleje nie były naprezone tylko luźne wahacze dokrecac na kołach, i jak auto stoi tuleja nie jest obciążona dodatkowo
-
523i problem z obrotami.
W 100 rzeczach. Podłącz pod kompa
-
(E46) Nabita klima i nie działa co może być???
Nie, napełnić tylko sprawdzić szczelność. Zresztą pójdziesz do porządnego gościa co się zajmuje klima to wszystko zrobi jak należy a nie do byle kogo kto ma maszynę do klimy i jedyne co to umie napełnić układ i nic więcej
-
Jak sprawdzic wiskoze
Nie zatrzymasz ręką. Jak byś dał radę wsadzić dłoń między łopatki na spietym to byś nie miał dłoni.
-
E46 Wskaźnik poziomu płynu chłodzącego zniknął
Ten patyk musiał gdzieś pójść po skosie i zahaczyc musisz spróbować albo palcem albo wkretakiem czy czymkolwiek długim go przesunąć, może nawet dotknąć wystarczy
-
E46 N46B18A układ chłodzenia
Istnieje takie coś jak, druga, osoba. Hamulców też sam nie odpowietrzysz a jednak ludzie wpadli na to by zająć się takim tematem w 2 osoby :cool2: jak nie masz kogo to nawet weź dziecko z ulicy, kogokolwiek. To czy jest na obrotach ciągły, równy przelew bez przerw musisz wiedzieć. Powiem Ci jeszcze ze możesz film sobie nagrać i spróbować samemu bez pomocy innych osób sprawdzić. Więc nie widzę żadnego problemu
-
(E46) Nabita klima i nie działa co może być???
Pewnie był. Dlatego musisz złożyć sprawdzić szczelność wymienić osuszacz i nabić klime.
-
(E46) Nabita klima i nie działa co może być???
Czynnik musisz napełnić. Najpierw jak wszystko skompletujesz zrobisz próżne i próbę ciśnieniową. Dlaczego od razu już Myślisz że sprężarka nie ruszy? Jak, nie ruszy to odciagasz czynnik. On ci nie przepadnie
-
E46 N46B18A układ chłodzenia
Rób jak uważasz. Co z tego ze na jałowym? To gazu nie można na jałowym dodać?
-
E46 N46B18A układ chłodzenia
Ma być przelew jak dasz lekko gazu . Ale jak ty sobie odpowietrzasz eg instrukcji alexpomijasz pewne kroki bo wiesz lepiej to nie odpowietrzysz tego układu. Odkrec odpowietrzniki i lej na max płynu aż będzie leciał czysty płyn bez powietrza i zakrec. Robisz to wszystko na zgaszonym silniku i temp na max, nawiew na 1 kreskę.
-
(E46) Nabita klima i nie działa co może być???
Bo w układzie nie może być syfu.. A każde rozszczelnienie układu wymusza wymianę osuszacza. Jest to filtr. Filtrów używanych chyba nie kupujesz?
-
(E46) Nabita klima i nie działa co może być???
Nie masz węży i się pytasz czy sprężarka ruszy? Teraz to układ do czyszczenia i wymiana osuszacza na nowy. Żadnych używek
-
(E46) Nabita klima i nie działa co może być???
Nie ma czynnika to nie załączy się sprężarka. Zaraz by się zatarła
-
(E46) Nabita klima i nie działa co może być???
Jak ich brakuje to pewnie nie były dla ozdoby
-
Problem z wahaczami. Wymiana co sezon.
Wahacze masz dokrecane na gotowo jak, auto stoi na, kołach czy koła są podniesione?
-
odpowietrzenie ukladu chlodniczego
Dlatego pisałem że w r6 sa dwa bo właśnie wiem że albo w poliftowych v8 nie ma dwóch odpowoetrznikow albo we wszystkich :cool2: Ale dobrze, ze napisałeś na darmo nie będzie szukać.
-
odpowietrzenie ukladu chlodniczego
Nie. Szukaj takiej śruby czarnej plastikowej jaka jest na zbiorniczku wyrownawczym obok korka (krzyzakowa) i taka na obudowie powinna być (w r6 sa) jak nie ma to pewnie masz tylko ten jeden przy zbiorniczku
-
e36 318 wplyw przeplywki na spalanie na LPG
Musisz mieć wszystko sprawne. Przeplywke, sondy lambda, czujniki temperatury.