Treść opublikowana przez danielxc717
-
E39 JAKI OLEJ? WSZYSTKO O OLEJU DO SILNIKA.
To zależy. Może ktoś zalał bo jakiś mechanik mówił że 200tys to minerał . Co jakiś czas jakiś widać że jakiś kretyn miał taki argument i takie coś zalał klientowi który znać się nie musi. Wtedy można zmieniać spokojnie. Gorzej jak ktoś lał taki by zawalac silnik celowo żeby mniej palił oleju
-
e36 325 ciśnienie w ukladzie chłodzenia
Napisz w jaki sposób dokładnie odpowietrzyłeś układ
-
320i Wyciek płynu chłodniczego z uszczelki pod głowicą
Źle odpowietrzony układ. Do tego odlrecajac odpowietrznik przy podcisnieniu zapowietrzyles układ
-
E39 JAKI OLEJ? WSZYSTKO O OLEJU DO SILNIKA.
Można nawet na 5w tylko trzeba wiedzieć czy był zalany żeby go wyciszyc i zapchac co się da czy po prostu z głupoty
-
popekane opony e90
Kupiłeś 5 letnie opony to nie ma co się dziwić że zaczęły w, końcu pekac. Nie wiadomo jak były przez te lata przechowywane i jak widać popytu na to nie było jak tyle lat stały. Jak, uznają gwarancję możesz żądać zwrot gotówki.
-
(328ci) nieszczelność w okolicy kolektora m52tub28
Nie zostawia syfu
-
(328ci) nieszczelność w okolicy kolektora m52tub28
Bo jest latwopalny i jak będzie nieszczelność to obroty wzrosną
-
316i M43 Parę pytań związanych z automatem
Pewnie ze jest niezdrowe. Powiedzą ci to nawet najlepsze warsztaty zajmującymi się automatami i nie mówię o strupach do których jeździł kiffe tylko o ludziach co mają o tym pojęcie i przed sprawdzeniem czegokolwiek nie robią wyceny jak ci jego mechanicy.. Sprawdzanie płynów a obchodzenie się z elementem napędowym to dwie różne rzeczy. Jak tego nie odrozniasz to bardzo mi przykro. Rób po swojemu bo wiesz lepiej niż instrukcja :cool2:
-
(328ci) nieszczelność w okolicy kolektora m52tub28
Kup zmywacz do hamulców i pryskaj. Jak chcesz to znaleźć pompując gazem i nic nie robiąc?
-
[ 328Ci ] Wycie na luzie
Nie zawsze wyje przy hamowaniu silnikiem. Potrafi wyć też na luzie
-
[ 328Ci ] Wycie na luzie
Dyfer się kończy
-
530d manual - zmiana biegow
1000obr.? Po co tak robisz.? Chcesz wpaść w koszta i do tego dlawic silnik, przeniesienie napędu i panewki to śmiało rób tak dalej
-
[E39][528i] Czujnik i kontrolka braku płynu chłodzącego
Zależy od licznika jaki masz możesz mieć komunikat napisany o niskim poziomie Chcesz mieć spokój z pękaniem elementów układu to kup oryginalny korek chłodnicy nowy
-
E39 520i 24V 99r sterownik ABS
Sprawdź jaki masz jakie ost 3nr i jak będą takie same to tak. Widzę że chcesz nawet by ci szukać na allegro części i to najtańszych. Teraz pod maskę i sprawdź nr swojego sterownika.
-
E39 520i 24V 99r sterownik ABS
To jest sterownik ABS. Sam znajdź sobie na różnych portalach
-
e39, sedan (520i) - wymiana wahaczy tylnego zawieszenia -
Mechanik ma rację. U mnie tuleja nr 2 nie miała luzy a, po odkreceniu, obciążeniu miała. Kilka tys i straciło by auto geometrie i zaczęlo by zjadać opony W wahaczu nr 8 wymienia się tulejki. Po co kupować wahacz za 1600zl?
-
320i Pompa paliwa włączona na stałe
Nic przy LPG nie trzeba montować. Chodzi sobie i paliwo idzie na przelew. A jak się dziaduje na paliwie to pompy się zacierają. Ja mam 50-70l cały czas i pompa przy LPG zrobiła ponad 100tys i ponad 200bez instalacji
-
318D M47N Wyciek płynu chłodniczego - pompa wody?
Bierz hepu
-
M54B30 Swap sprzegla na lekki jednomas
Gdyby nie waga tego składaka to też bym brał Valeo, ale właśnie takie odchudzone koło bardzo dobrze wpływa na dynamikę
-
Nie działa licznik oraz ekonomizer wymienione czujniki 520i
To są właśnie chinole... Ale wcale to nie wyklucza sterownika dlatego dobrze jest podmienić lewy z prawym jeśli wyjdzie i sprawdzić blad
-
Klekot przy odpalaniu silnika m52
Da, się naprawić podstawę w m52?
-
M54B30 Swap sprzegla na lekki jednomas
Akurat to rozwiązanie nie jest głupie jest wieczne, poprawia osiągi, wkrecanie się na obroty i nie słyszałem by od sztywnego koła pękł wal czy to w m52, m52 tu czy m54
-
[330i] Grzeje się silnik
Chłodnica gorąca? Tak samo na całej powierzchni? Nie odpowietrzaj tak układu jak robiłeś to wcześniej bo jest to nieprawidłowe. Co do kolegi wyżej jak, pisał o odkreceniu odpowoetrznikow na odpalonym to ok ale trzeba pamiętać że musi być ciśnienie już w układzie żeby nie zassal układ powietrza
-
BMW E39 [523I] 1996 - KLUCZYK, OTWIERANIE DRZWI Z PILOTA
Rozkoduj vin i sprawdź czy miałeś centralny z kluczyka. Jak rozkodowac masz na forum. Użyj szukajki
-
Klekot przy odpalaniu silnika m52
No to zawór w podstawie nie trzyma. On jest chyba nie wymienny