Treść opublikowana przez danielxc717
-
Stukanie w tylnym prawym kole.
To pojechać na rolki i ręką szukać skąd Wydobywa się dźwięk. Ja, tak ost znalazłem stukajacy dyfer. Dopiero na rolkach jak, mogłem kręcić kołami ale siłami samochodu nie automatycznie obracając rolką.
-
Stukanie w tylnym prawym kole.
Może zmieniane było łożysko, na używane lub kiepskiej firmy, musisz w powietrzu podkręcić kołem i zobaczyć czy idzie płynnie, bo masz chyba problem z łożysk iem, przegubem lub łożyskiem w dyfrze do której idzie półoś lub z frezami na polosi
-
Zmiana radia BMW Reverse na BMW Business CD
Ile chcesz za takie radio? Ja mam zwykły kaseciak i nie wiedziałem że wystarczy podłączyć radio. MP3 nie ma szans by odtwarzalo?
-
[SPRZEDANE] e39 530iA //M-pak Shadow-line Sterlinggrau
Będzie hulać, dobra firma :cool2:
-
E39 jakie polecacie wycieraczki
Juz do moich ramionach dałem spojlerki i siedzi :cool2: a sciagacza niestety nie mam. Ściągane nie były raczej nigdy
-
E39 jakie polecacie wycieraczki
Jeśli te gumki alca da ok to zamówię z 5 zestawów bo u mnie w sklepach takich gumek tej firmy nie ma. Kupiłem ramiona kpl ale swoich nie mogłem wyciągnąć z tego wieloklinu to muszę przekładać same spoklerki i się przekonam ile wycieraczka Bosch pozyje
-
E39 523i 98 r sedan WBADM31040GR01916
danielxc717 odpowiedział(a) na kejuw temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażJa jak bym chciał wytrzymałe auto bez bolaczek jakie mają polift właśnie bym dozbieral i kupił super polifta 528i lub v8 bez vanosa. Jak by się uprzec można zmienić zderzaki listwy i lampy jak, komuś zależy na wyglądzie.
-
E39 jakie polecacie wycieraczki
Alca ma długa wycieraczki 650 do aut ciężarowych ok 20zl. Kiedyś kupiłem i leży do dziś bo zdążyłem kupić Good Rain. Teraz kupiłem Bosch za 90 zł i potem zrobię jak wy czyli gumy alca a nie 100zl co kilka miesięcy za kiepska jakość i mała żywotność
-
E39 525i WBADT41070GY22782 Łódź
danielxc717 odpowiedział(a) na cysmann temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażTen typ tak ma bo na, wadliwe uszczelniacze i jak się tego nie zrobi przez spalony olej robi się coraz wiecej syfu. Dobrze zrobione m54 nie potrzebuje dołek między wymianami
-
[523i] wylaczona klima a dziala po zmianie łożyska spręzark
Skrzynia, przegub między wałem a dyfrem, krzyzaki lub dyfer
-
e39 - M54 - sprzęgło wisko? - jaka firma?
Czyli wymiana. Nie kombinuj z dolewaniem oleju itd bo to metoda albo działa albo nie i też nie wiadomo czy się uda oraz jak długo będzie działać prawidłowo. Dobre wisko jak kupisz do będzie miało w aucie dożywocie.
-
530 i m54 wiatrak chlodnicy
Jeśli, chodzi cały, czas temp nie spada tzn ze masz zabita chłodnice piach em, owadami itd. Wiatrak powinien chodzić kilkanaście, kilkadziesiąt sek i się włączać i wyłączać. Ja swoją chłodnice wyciągnąłem to było tam skupisko śmieci szczególnie między chlodniami.
-
e39 - M54 - sprzęgło wisko? - jaka firma?
Behr będzie ok lub beru. Dwa działają. Pionu jeszcze nie miałeś ? Musisz być pewny czy czasami po prostu silnik nie potrzebował chłodzenia. Teoretycznie pół km to za mało ale lepiej sprawdź dokładnie jaka masz temp
-
PLANUJĘ KUPNO E39 PROSZĘ O OPINIE i POMOC W WYBORZE
Takie pytania zadawaj w dziale e90.
-
PLANUJĘ KUPNO E39 PROSZĘ O OPINIE i POMOC W WYBORZE
Mówię o dwóch 2l jednostkach. E39 na start musisz mieć nie ale 2k jeśli jest zadbana. Kpl filtrów oleje i jakieś pierdoly co zawsze się znajdą. Tyle kosztuje pakiet start w, zadbanych egzemplarzach
-
nisko siedzący tył kombiaka
Amortyzator nawet sprawny można wcisnąć ręką. Nowy nie używany tak samo. Czyli nacisk kilka, kg. Cały ciężar trzyma sprężyna i tam trzeba szukać problemu
-
e39 touring 520 Brak kostki czujnika poziomowania świateł
A jakie masz lampy?
-
PLANUJĘ KUPNO E39 PROSZĘ O OPINIE i POMOC W WYBORZE
Pali trochę więcej? Porządnie się zastanów nad tą marka bo te silniki palą praktycznie to samo a więcej wydasz na eksploatację niż na paliwo. Sprawdź sobie typowe usterki e90 i zobacz ile kosztuja/czesci i naprawa. E39 nie jest jakoś mocno awaryjne ale potrzebuje więcej troski niż nowsze auta, ale tak jest we wszystkich markach. Przy zadbanym modelu i odpowiednim serwisie pojeździć bardzo dużo.
-
[523i] mocne bicie kierownicy podczas lekkiego hamowania
Ty chyba brałeś całe wahacze jakiś no name i każdy ci mówił że to długo nie wytrzyma. O ile to nie same tarcze
-
[523i] wylaczona klima a dziala po zmianie łożyska spręzark
Co do łożyska to nie wiem ale obciążenie to normalna sprawa. Sprężarka dość mocno obciąża silnik i 0.5-1l to normalna sprawa to nie perpetum
-
PLANUJĘ KUPNO E39 PROSZĘ O OPINIE i POMOC W WYBORZE
Tak 5. Wszystko zależy od impregnacji czy i ile razy była robiona ile waży właściciel ale aż tak się zajechać nie da ogólnie niby zadbany samochód. Co innego jak by auto było całe zmęczone Może mieć nawet 600 a może mieć 400. Wszystko zależy od tego jak skóra była traktowana
-
PLANUJĘ KUPNO E39 PROSZĘ O OPINIE i POMOC W WYBORZE
Wszystko pokazał ale tego wyczochranego przedniego fotela już nie bo jest mega zniszczony do takiego stopnia że nie wierzę w ten przebieg.
-
PLANUJĘ KUPNO E39 PROSZĘ O OPINIE i POMOC W WYBORZE
W takiej kasie bierz przedlifty. Uszczelniacze bez ściągania ok 1.5tys o ile pierścienie już się nie zapiekly. A syfu jest dużo w silniku który pali olej bo nagary po spaleniu muszą być i to nic dziwnego. Czasami trzeba remontować cały silnik. Silniki m52 są tańsze w eksploatacji, mniej problematyczne, i o wiele bardziej odporne
-
E39 520i problem ze sprzęgłem?
Ja, bym nawet nie zakładał tematu a nie wziął auta. Ma oddać naprawione. Czasami mi się zdarzyło pożyczyć auto ale wtedy się jeździ jeszcze bardziej ostrożnie, a nie zabiera na upalanie
-
E39 520i problem ze sprzęgłem?
Skrzynia do zwalenia. Kolega, ostro chyba się przejechał ale ważne że mu się podobało :mrgreen: