Treść opublikowana przez danielxc717
-
E39 jakie polecacie wycieraczki
To nie jest adapter tylko zintegrowana cześć wycieraczki
-
Ciężko pali na LPG 520i
Tak bo masz pewnie nagromadzony gaz w kolektorze który parownik puszcza na postoju
-
Ciężko pali na LPG 520i
Tak to opisales że wyglądało na odpalanie na LPG. Parownik już puszcza. Regeneracja lub wymiana
-
Ciężko pali na LPG 520i
Napisz jaki masz parownik i ile już ma km . Może puszczać gaz jak ma już swoje najechane.
-
Ciężko pali na LPG 520i
Ja nie rozumie. Mam auto też na, LPG ale pale na Pb nawet chwilę po zgaszeniu i automatycznie za chwilę się przełącza na LPG. Po co jest wymuszone palenie na LPG? Jeśli już to robisz to ci napisałem co masz do spr
-
Ciężko pali na LPG 520i
No to pal na benzynie. Nie bez powodu pali się auto na benzynie. Reduktor musi mieć odpowiednią temperaturę. Może masz źle odpowietrzony układ lub źle zamontowany reduktor za wysoko Dalej nie rozumie po co odpalasz auto na LPG. Co to ma, na celu?
-
Ciężko pali na LPG 520i
To napisz w końcu na czym ty odpalasz i na czym źle pali bo ja już się gubię. 4gen na LPG się nie odpala bo odpalać dobrze nie będzie. Można to robić awaryjnie np jak nie będzie benzyny, padnie pompa itd
-
Ciężko pali na LPG 520i
Dlaczego odpalasz na LPG? Jaka masz instalacje? Która to generacja? Odpalanie auta na gazie jaki ma sens?
-
E39 528 automat brak wstecznego
Masz jakieś odgłosy dziwne metaliczne? Możesz sprawdzić poziom oleju na odpalonym silniku i sprawdzić czy nie jest spalony, brudny itd Poczytaj sobie w sieci o braku wstecznego. Najczęściej jest to kosz. I nie używaj wulgaryzmów nawet jak ktoś cię zdenerwuje
-
E39 528 automat brak wstecznego
MOŻE kosz wstecznego
-
e36 325 ciśnienie w ukladzie chłodzenia
Czemu wcześniej nie pisałeś jak to robisz? Źle odpowietrzasz. Odkrec odpowietrzniki całkiem temp na 32 lub na pokretle na max i nawiew min i zalej płyn pod sam korek chłodnicy. Będzie go powoli wciągać lej aż zacznie wylewać się odpowietrznikami czysty bez jakichkolwiek pecherzy woda. Możesz postawić przód wyżej wtedy jest łatwiej. Potem zakrec odpowietrzniki, odessij nadmiar płynu, odpal silnik i sprawdź czy jest przelew, jeśli jest zakrec korek i czekaj aż otworzy się termostat i czy działa ogrzewanie. Po osiągnięciu sprawdź poziom płynu
-
ZLE POKAZUJE POZIOM PALIWA "PŁYWAK" E39 2.5 TDS
viewtopic.php?f=72&t=193392 Poczytaj ten temat
-
ZLE POKAZUJE POZIOM PALIWA "PŁYWAK" E39 2.5 TDS
Ale w której jest komorze? Sprawdzales na testach?
-
e36 320 m52 syczy
M52 syczy na wolnych i przy szybkim dodaniu gazu syknie głośniej oraz zasysa powietrze po otwarciu korka, chwilę zmieniając kulejac na obrotach po czym po chwili chodzi lepiej. Dopiero po zakreceniu korka chodzi równo bez drgawek
-
318i 143km czy czeka mnie wymiana silnika?
Np w e39 2.0 ma inne przełożenia dyfra inne polosie inne skrzynie chyba też chodzi o przełożenia i wal też trzeba zmieniać, sprzęgło i dwumas Jeśli się robi swap z 2.5 na 2.8 to dużo mniej rzeczy jest do zmiany
-
Ciśnienie w oponach 18 cali, jakie powinno być???
Każde auto ma, na, lewym słupku tabele ciśnień a jeśli nie to są dostępne na Google bez problemu
-
M30 po zmianie na jednomas słabe sprzeglo
Wszystko masz na realoem. Com Masz wszystko jak na tacy wystarczy wybrać model auta pojemność i roczniki. Wszystko Ci się dokładnie wyświetli wystarczy chwila by to wszystko sprawdzić
-
318i 143km czy czeka mnie wymiana silnika?
Te silniki są fajne do czasu, ale ciężko im będzie robić pół mln przebiegi jak m52 tu przy dobrym serwisie. Warto zastanowić się nad zmianą silnika na jakiś r6. Trochę to kosztuje ale lepsze to niż remont silnika który po jakimś czasie znowu będzie miał kaprys. Jest to dobry taki swap dla osób które chcą zrobić ponad 100tys i wiecej
-
M30 po zmianie na jednomas słabe sprzeglo
A jak ma ci ktoś powiedzieć czy jest czy nie? Na każdym elemencie oryginalnym jest znaczek bmw i nr danej części. Jeśli podasz to bez problemu ci sprawdzimy. Sprawdź po zdjęciach lub na realoem. Com sprawdź chociaż wymiary
-
Bmw e36 328i kontrolka od abs i asc sie nie swieca
Jak, by był błąd to kontrola i ABS by nie działał wogole. Zrób test jeśli dalej nie będzie to sprawdź diody tych kontrolek
-
[E46 320ci] Zmiana silnika na M52TUB28
Ja, bym najpierw też robił kpl swap i następnie hamulce. Bmw już najmniejsze hamulce ma, bardzo skuteczne i jeśli i jeśli robi się wszystko z głową to nic się nie stanie. Nie odwracalny bym się jednak od ich montażu w najbliższej przyszłości
-
[E39 530d] twardy pedał hamulca przy drugim depnięciu + muł
Serio nie może być zgnite muszą być drozne kanały odplywowe. Sprawdź do wlewajac tam wodę. Lub jeśli stoi to pewnie już zardzewialo od środka. No i te podcisnienia
-
[E39 530d] twardy pedał hamulca przy drugim depnięciu + muł
To sprawdź na kompie jak turbo dmuchane. Sprawdź podcisnienia serwa i sprawdź czy nie jest serwo w wodzie. Jeśli hamujesz na postoju z 5razy pompujac to pedał będzie chwilę twardy przy sprawnym układzie tak, czy inaczej
-
Stukanie w tylnym prawym kole.
Jedz do diagnosty albo próbuj. Nikt ci nie powie czy dasz radę sam. Musisz sprawdzić
-
530 i m54 wiatrak chlodnicy
Prawdopodobnie to piach od tego morza :cool2: