Treść opublikowana przez danielxc717
-
Zalegające paliwo w lewej komorze baku
Jak to używki. Albo będzie działać albo nie. ALbo tydzień albo kilka dobrych lat. Ile chcesz trzymać auto?
-
PLANUJĘ KUPNO E39 PROSZĘ O OPINIE i POMOC W WYBORZE
Nawet zadbany egzemplarz może mieć serię nie tanich usterek do usunięcia. Jeszcze jak się trafi na, słabego mechanika to koszta mogą w stosunku do zakupu się podwoić a nawet być 3razy większe. W zależności za ile się kupiło samochód. Serwis auta też tani nie jest jak na tak stary samochód i można popłynąć myśląc że jak się kupi auto za 10-20tys i będzie się wymieniali tylko oleje i filtry
-
[523i] mocne bicie kierownicy podczas lekkiego hamowania
Jak, słyszałem haczyk łożysko to go wymień ale raczej masz krzywe tarcze. 15tys a więc sam widzisz ze kiepska jakość. Nie wyobrażam sobie wymieniać elementy zawiasu 2x do roku. Szkoda kasy i czasu
-
PLANUJĘ KUPNO E39 PROSZĘ O OPINIE i POMOC W WYBORZE
Takie teksty typu sprzedałem badziewie piszą ludzie co kupili ulepa. Takie jest moje zdanie. Ja, już trochę swój samochód mam trochę już rzeczy się popsuło, ale w tak starym aucie uważam że jest to normalne
-
E39 JAKI OLEJ? WSZYSTKO O OLEJU DO SILNIKA.
Po to są plukanki. Nic ci nie zatka tylko wszystko rozpuści. Pamiętaj że masz vanos który nie lubi takiego badziewia, łańcuch smarowany tym olejem i nie tanie remonty silników w razie co. Jak by zaczęło lecieć z jakieś uszczelki to się ją wymienia a nie lepi tandetnym olejem
-
E39 JAKI OLEJ? WSZYSTKO O OLEJU DO SILNIKA.
Nic nie zaszkodzi
-
PLANUJĘ KUPNO E39 PROSZĘ O OPINIE i POMOC W WYBORZE
Zalać ja chyba. Tam jest piach?
-
Bmw E38 Remont silnika
Sam blok i głowica wytrzyma drugie tyle pod warunkiem, że była szanowna i będzie. Na pewno o rozrząd nie wytrzyma i vanosy jeśli ma.
-
Płyn chłodzacy - zmienny poziom
Pion ma zbyt duża rozpiętość temp by powiedzieć jaka jest temp. Zrób to w ukrytym menu. Poziom płynu sprawdza się na zimnym silniku. Jeśli układ jest szczelny, sprawny i dobrze odpowietrzony a wyskakuje błąd to masz do wymiany czujnik. Nie od niskiego poziomu. On po prostu się psuje.
-
E39 JAKI OLEJ? WSZYSTKO O OLEJU DO SILNIKA.
Żaden i jej się 5w40 nawet jeśli miałeś wcześniej 10w
-
e39 525i falujące obroty nie odpala na gazie OK
Pompa paliwa, filtr paliwa, wtryski paliwowe, wykluczam raczej układ zapłonowy bo wcześniej na, gazie wyczuł byś problemy niż na benzynie
-
E39 M52B25 szarpie gaśnie czujnik
Używane miałeś oryginały ale napisz jakiej firmy są te nowe nie używane czujniki
-
Moment dokręcenia korka spustu oleju.
Spokojnie. To nic wielkiego. Poczujesz opór lekko mocniej dokrec z wyczuciem i będzie ok. Daj tylko nową podkładkę bo ona się wygina raz i raczej nie powinno się jej 2 razy używać
-
e46 Uszkodzenia samochodu - wycena naprawy i części
Mniej. 6 tys trzeba mniej więcej w niego minimum wpakowac żeby go doprowadzić do dobrego stanu jeśli chodzi o te uszkodzenia co piszesz. Czy coś jest jeszcze nie wiadomo
-
330Ci wpadła sruba... do kolektora
Podejrzewam że jak świece są w takim stanie to powierzchna tłoka jest uszkodzona i mogły cylindry się porysowac a ich się nie szlifuje bo to r6 z niklasilem. Tłoki chodzą z impetem i takie ciała obce obija się o wszystko w komorze spalania
-
M52 szarpie nie równo pracuje dławi, wypadanie zapłonu
Było coś wcześniej grzebane czy nagle zaczęły się problemy? Czujnik wału nowy oryginał? Napisz firmę i czy jest nowy czy nie. Podmieniales cewki na cylindrach gdzie jest błąd?
-
E46, 320i - 2004r, wymiana dyferencjału
Luz może być minimalny. Gdzieś jest film na YouTube jak ktoś w e46 rusza wałem. Właśnie taki luz miałem. Po wymianie dyfra luz jest minimalny wal lekko ma luz praktycznie nie ma tego martwego miejsca zanim ruszy się półoś. Pamiętaj że dyfer i skrzynia też ma swoje luzy to wszystko widać dopiero na wale.
-
ROZWIĄZANY [318i] M43TU odgłos silnika i temperatury
Wymień kpl odme i sprawdź działanie termostatu
-
bmw e60 525d łącznik elastyczny wału jaki
Nie ma być żadnych styków. Jeśli łącznik ma luz to go wymień bo nie ma mieć żadnych. Sprawdź na rolkach w skp skąd dochodzą sztuki czy dyfer sprawny lub przegub między wałem a flansza dyfra.
-
Płyn chłodzacy - zmienny poziom
Po odpaleniu zaczyna pompa chodzić i normalne że będzie trochę niższy poziom. Na gorącym nigdy nie Odkręcaj korka bo zapowoetrzysz układ. Jeśli masz układ odpowietrzony porządnie i temp jest ok (ukryte menu a nie z blatu) to wszystko jest ok. Jakie masz temp w korkach i podczas jazdy? Często czujnik pada od poziomu cieczy
-
e39 525tds nie przyśpiesza
Na zrzuceniu skrzyni biegów i wymianie tarczy docisku i wysprzeglika. Dwumas może zostać jeśli jest sprawny.
-
Potzrebuję pomocy przy wyborze koloru
Juz kilka, widziałem w tym drugim kolorze i wyglądają super
-
e36 325 ciśnienie w ukladzie chłodzenia
Bo ja się odpowietrza na zimnym silniku. Jest bardzo proste. Raz miałem problem bo nie mogłem odpowietrzyc nagrzewnicy ale w końcu też się poddała. A niektórzy kombinują tak bardzo że potrafią doprowadzić do awarii silnika przez głupie złe odpowietrzenie
-
e39 525tds nie przyśpiesza
Sprzęgło do wymiany
-
E39 jakie polecacie wycieraczki
Np Good Rain a jeśli byłeś zadowolony z poprzednich i znasz firmę to kup takie same