Treść opublikowana przez danielxc717
-
PLANUJĘ KUPNO E39 PROSZĘ O OPINIE i POMOC W WYBORZE
Dobrze znosi gaz. W granicach 4tys założysz. Nikt ci nie powie ile dostaniesz OC. Może być 400zl a może być 1000zl nawet przy max znizkach. Sam musisz iść do multiagencji. Ale to nie będą największe koszta.
-
[330i] Grzeje się silnik
Miałeś napisać jak odpowietrzasz i inne rzeczy. Nic nie piszesz więc nikt ci nie pomoże. Na razie wygląda na wentylatory z tak biednego opisu
-
320d m47n drgania kierownicy od 100km/ w górę
Tylko niech twój mechanik lewy z prawym nie pomyli
-
[e38] gaśnie zaraz po odpaleniu
Czemu pod kompa, go nie dasz tylko wymienisz rzeczy w, ciemno?
-
[330i] Grzeje się silnik
Jeśli jest wszystko ok z układem to nie zapomni :mrgreen:
-
E39 2.8 faluja obroty
Tani niedziałający zamiennik
- Czujniki abs Tył bmw e39 520i
-
Klekot przy odpalaniu silnika m52
Jest oring w filtrze Mann tylko pod gwint na deklu filtra. Dwa oringi na trzpieniu nie ma ich nigdy w kpl
-
E38 728i WBAGE210X0DJ36961
danielxc717 odpowiedział(a) na ksivvko temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażPrzecież cena tego auta jest normalna biorąc pod uwagę te pokrętła których jest bardzo ciężko się pozbyć bez dość dużej ingerencji
-
Klekot przy odpalaniu silnika m52
A po nocy masz pusto w filtrze? Te oringi na trzpieniu w filtrze oleju wymieniałes?
-
[330i] Grzeje się silnik
Kiedy rośnie temp? W trasie też? Jak tak to szukaj nie tylko przyczyny w wentylatorze bo na trasie powinien pęd powietrza go wychlodzic I napisz w jaki sposób odpowietrzasz układ, czy termostat się otwiera czy jest ciągły przelew, czy ogrzewanie działa. Żeby wychlodzic układ dajesz ogrzewanie na 32 i nawiew na max by szybko odbierać temp płynu z nagrzewnicy. Wtedy z kratek powinno lecieć bardzo gorące powietrze. Powinno parzyć
-
Nie działa licznik oraz ekonomizer wymienione czujniki 520i
Teraz się przyjedz z kompem sprawdź czy dobrze czytają obroty poszczególnych kół. Zamień stronami czujniki jeśli będzie coś nie tak i znowu jedz z podłączonym kompem
-
Nie działa licznik oraz ekonomizer wymienione czujniki 520i
Pada najczęściej sterownik lub czujnik., a nie pompa. Tak gdzie ci to mówili coś mało są ogarnieci bo to nie bolączka bmw a bardzo popularnych aut z grupy VAG
-
Nie działa licznik oraz ekonomizer wymienione czujniki 520i
Było by to co najmniej dziwne ale może jakiś mądry mechanik tak mu rzeczywiście poradził
-
E34 M50B25 strzaly i utrata mocy na wysokich obrotach
Od 0-2.5 tys obr? Czyli na zgaszonym silniku też strzela? :mrgreen: Sprawdź, cały układ zapłonowy bo wtedy są takie problemy. Do tego szczelność całego dolotu
-
Problem z Centralnym zamkiem z pilota. Bmw e39 2.0i 1996r
A były e39 bez centralnego? Rozkoduj vin
-
Nie działa licznik oraz ekonomizer wymienione czujniki 520i
Wymienił cała pompę, ABS to raczejx ze sterownikiem bo to on pada
-
E39 528i lpg Silnik się gotuje
Wspomaga jeśli jest sprawny ale on sam nie da rady to po pierwsze a po drugie załącza się on w ponad 100st
-
E39 528i lpg Silnik się gotuje
No nie jest nowością że zamienniki tej klasy nie działają...
-
[e38] gaśnie zaraz po odpaleniu
Co komp mówi?
-
Nie działa licznik oraz ekonomizer wymienione czujniki 520i
Używki niestety nawet te co działają przestają działać po demontażu o ile wyjdzie z piasty. Dlatego nie wiem czy ktoś by pożyczył i tak, samo uzywka nie wiadomo czy będzie działać. Żeby go zareklamować nie musisz mieć opakowania
-
Nie działa licznik oraz ekonomizer wymienione czujniki 520i
Przy zamiennikach różne szopki się dzieją
-
Nie działa licznik oraz ekonomizer wymienione czujniki 520i
Vdo siemens kup. Taki czujnik kosztuje ponad 200zl. Na tył koło 270 a, na przód ok 230. Reklamuj to. Pokaż to pudełko bp nie chce mi się wierzyć że za 100zl masz Siemensa
-
PROBLEM Z ODPALENIEM
Co komp mówi? Sprawdź czy podaję paliwo zmień filtr paliwa, Na gazie odpala? Można awaryjnie sprawdzić. Aku nie ma nic do twojego problemu. Ale wymień bo dobry jest do polowki a nie do dużego v8
-
Nie działa licznik oraz ekonomizer wymienione czujniki 520i
Używki?