Treść opublikowana przez danielxc717
-
PLANUJĘ KUPNO E39 PROSZĘ O OPINIE i POMOC W WYBORZE
Nie wygląda źle to siedzisko. Ja miałem idealne fotele jak kupiłem, a z racji że mam ponad 190wzrostu i ważę trochę ponad 100kg fotel szybko dostaje po tyłku. Auto wygląda uczciwie
-
Błąd Czujnik położenia wałka rozrządu
Pali jak palił czyli złe po 2-3 sek. Czujnik wymieniłem. Jest już ok błędu nadal było brak i pojawił się dziwaczny dźwięk silnika. Metoda kija od szczotki pokazała że to wtryski :mrgreen: po wymianie czujnika wtryski ucichly. Klepał jak by chodził na gazie na valtekach. Jak widać błąd nie zawsze się pojawi na kompie.
-
2.8 nie moge sciagnac przewodow od wspom.
Podobnie jak, narzędzia pneumatyczne lub końcówkę do pompowania na weźu "sprezynce" byś sciagal
-
[e39] 525d 2003 M-Pakiet ~195KM 400Nm
No to gratulacje :) :cool2: Teraz nie będzie czasu na mody bo czekają bezsenne nocki :mrgreen:
-
Wymiana czujników RDC
O czym ty piszesz?
-
PLANUJĘ KUPNO E39 PROSZĘ O OPINIE i POMOC W WYBORZE
Są problemy z paleniem oleju. Opole do trwałych nie należą są bardziej delikatne w porównaniu do e39 szybciej trzeszcza twarde tandetne plastiki, gorzej się prowadzi, ale już nie ma problemów z blacha jak w poprzednim oplu. Tu się postarali. Silniki ten co wybierasz w oplu jest lepszy bo poprzednie miały bardzo awaryjne pompy które regeneracja 5lat temu kosztowała niecałe 3tys. No i jak, się zapytasz na forum Opla o to samo to wysmieje większość e39. Sprawdź i wklej link :mrgreen:
-
BMW E39 520 gaśnie na gazie
Ja, bym pojechał do innego warsztatu
-
Zachowanie silnika przy odkreceniu korka wlewu oleju
U mnie kilka sek pracuje nierówno potem się uspokaja ale to nie jest dalszą praca w 100% prawidłową bo mocniej drga
-
E39 1996 2,0 Montrealblue
Lampy kup używane w bdb stanie jeśli nie chcesz nowych. Lepiej odpuścić m pakiet a jeździć jak człowiek bo na razie przód wygląda jak w golf 3 po tanich modach. Niestety ale zamienniki lamp do e39 tak wyglądają nie wiem dlaczego. Do niektórych modeli aut wyglądają identycznie jak oryginal.
-
e39 530D / Mpakiet, shadowline `
Łożysko fag a tarcze ATE. Podstawa to porządne czyszczenie powierzchni na lustro. I niczym nie smarować
-
[e39] m62 kleba dymu po odpaleniu
Od tego należy zacząć. To co z tym olejem że nie chcesz pisać?
-
[e39] m62 kleba dymu po odpaleniu
Czemu nie powiesz? Możliwe
-
[E39] 523i Czasami go muli benzyną/lpg
Możesz próbować używany one tak, często nie padają. Po co ci ten stożek i co to za, burdel z przewodami masz pod maską? Tragicznie to wygląda
-
Czujniki abs Tył bmw e39 520i
97 szara
-
320 Huczenie dyfra/łożyska czy może podpory wału
Głośniej na luzie słychać wiatr a silnika wcale.... Ja podejrzewam dyfer
-
Cały czas pracuje kontrol trakcji [318i]
Wszystkie opony ten sam rozmiar? Wszystkie felgi maja ta sama szerokość?
-
e39 2002r 530i auto touring trzesie na jałowym
Może sterownik silnika albo coś z wtryskami albo zawory
-
e39 2002r 530i auto touring trzesie na jałowym
Cewki świece fajki podmienione? Błąd wykasowany? Hamować nie pisze się przez "ch"
-
Dziwny dzwiek e39 2.3i 170 1998r
A co to ma do dźwięków? Nic o dynamice nie mówiłeś. Jesteś trzeźwy? :mrgreen:
-
Dziwny dzwiek e39 2.3i 170 1998r
To dlaczego piszesz ze 10tys za dużo nalotu jak 10 zrobiłeś... Wcześniej piszesz ze po wymianie zaczął halasowac teraz ze przed wymiana było gorzej. Twoje wypowiedzi nie trzymają się kupy. Lepiej pomyśl co i kiedy się stało a najlepiej znajdź dobrego mechanika
-
Dziwny dzwiek e39 2.3i 170 1998r
Ile tys zrobiłeś na tym starym oleju.
-
Dziwny dzwiek e39 2.3i 170 1998r
Stało się to od razu po wymianie oleju?
-
Dziwny dzwiek e39 2.3i 170 1998r
Nie możesz napisać skąd ten dźwięk dochodzi? Będzie łatwiej
-
Dziwny dzwiek e39 2.3i 170 1998r
To ile było zrobione? Na castrolu wiele ludzi ma problemy z kulturą pracy silnika.
-
Dziwny dzwiek e39 2.3i 170 1998r
Nie bardzo wiem jaki dźwięk tu słychać. Skąd on dochodzi dokładnie? Jaki wcześniej był olej?