Treść opublikowana przez danielxc717
-
520i automat '98 Problem: silnik się grzeje za bardzo?
Co to znaczy że bardzo ? Konkretnie ile st? Układ ma być dobrze odpowietrzony a nie raczej dobrze.
-
E39 JAKI OLEJ? WSZYSTKO O OLEJU DO SILNIKA.
Coś lepszego niż, castrol spróbować plukanki najpierw i zobaczyć coś się stanie. Żeby nie popadać w koszta wlej shell helix co ma normę ll 01 5w40
-
BMW e39 540 VANOS - temat rzeka
Dlaczego trudno? Jak masz dawać do Wrocławia to rób to u Leo. Poczytaj poogladaj jego remonty silników vanosow, głowic itd. Jak, bym miał godny motor remontu i byla by potrzeba to bym dawał do niego, chyba że chcesz kolejnej osoby by się uczyła na Twoim aucie
-
[E39] 523i - rozładowuje akumulator-dziwne! (konkretny opis)
Zamknij się w aucie miernik łapę i wyciągać bezpieczniki
-
BMW E38 M73 Przegrzanie
Czyli powinno być ok tylko obserwuj olej czy nie znika. Kupiłeś nowa chłodnice i cieknie? Co to za cudo?
-
525i turing temperatura nagle skoczyła do góry
Sprawdź poziom płynu na zimnym pewnie będzie mało więc od razu tak czy inaczej odpowietrz układ. Potem sprawdź czy jest obieg i się otwiera termostat
-
Pomoc w zakupie e38, jaki silnik,porady, opinie, porównania
1.2 tys przód wahacze tył to samo do tego drążki łączniki lub końcówki z 800zl. Amortyzatory 1000zl na os przy standardowym zawieszeniu
-
BMW E38 M73 Przegrzanie
Może zacząć brać olej lub brać go więcej. Może być problem z głowicą /glowicami, uszczelką, blokiem Może nic się nie stać. Chociaż bez krążenia wody można, jechać dosłownie chwilę bo temp w bloku jest bardzo wysoka. Już lepszy jest zacięty termostat bo przynajmniej jakiś tam obieg wody jest
-
530d posiada pompke wspomagajaca obieg wody w układzie?
Niedogrzany silnik to nie pompka bo ona nie ma nic do tego. Musisz wymienić któryś termostat
-
BMW E38 M73 Przegrzanie
Nie ważne ile st tylko jak długo tak pracowal i przy jakim obciążeniu
-
PLANUJĘ KUPNO E39 PROSZĘ O OPINIE i POMOC W WYBORZE
3.6 to mój faworyt. Bez problemu można sprowadzić auto bezwypadkowe w USA. Znam kilka, osób które robią to od lat.
-
PLANUJĘ KUPNO E39 PROSZĘ O OPINIE i POMOC W WYBORZE
Na razie ok 100grzeba mieć. Silnika Hemi raczej nie będę brać
-
PLANUJĘ KUPNO E39 PROSZĘ O OPINIE i POMOC W WYBORZE
Planuję właśnie z tym zmienionym tyłem. Jak na razie chcę przeznaczyć na sam zakup max 50tys a jak na razie to za mało. Więcej na auto nie chce pakować kasy a e39 musi kilka lat zostać tak czy inaczej. Niestety amerykance trzymają swoją cenę
-
PLANUJĘ KUPNO E39 PROSZĘ O OPINIE i POMOC W WYBORZE
Czemu wolisz 300c od dodge?
-
PLANUJĘ KUPNO E39 PROSZĘ O OPINIE i POMOC W WYBORZE
Ja planuje 300c ale to w najgorszym przypadku. Na pierwszym miejscu dodge charger rocznik mniej więcej 2010. Piękne ryje maja i miałem ogromną przyjemność się tym przejechać. Lepsze wersję maja to wnętrze ładniejsze. Tragedii nie ma. Coś za coś. Dodge to mój faworyt. Duży rodzinny sedan
-
PLANUJĘ KUPNO E39 PROSZĘ O OPINIE i POMOC W WYBORZE
Też strasznie mi się podoba 300c jak się nim przejechałem. I nast auto to amerykański. Proste dobre silniki nie co bmw w nowszych modelach. Plastelina.
-
E39 JAKI OLEJ? WSZYSTKO O OLEJU DO SILNIKA.
Ja zmieniam co 15tys. Uważam że jeśli jest wlany syntetyk i robisz rocznie np 30tys jak ja wymiana spokojnie może być robiona co 15tys. Jak w rok robisz 10 to wymieniaj co rok
-
e39 520i, problem z dzwiękiem układu wydechowego
Coś się rozsypalo pewnie.. Kanał i szukasz. Wcześniej było ok?
-
PLANUJĘ KUPNO E39 PROSZĘ O OPINIE i POMOC W WYBORZE
Kup przedlifta za tą kwotę. Prostsze silniki i tańsze w utrzymaniu i wytrzymalsze
-
PLANUJĘ KUPNO E39 PROSZĘ O OPINIE i POMOC W WYBORZE
Zależy ile z tej pensji możesz odłożyć na auto. Uszczelka nie jest jakaś podstawowa naprawa ale jak padnie to minimum 1000zl i więcej trzeba mieć. Reszta znajdziesz na czescidobmw.pl
-
Woda pod dywanikiem od strony kierowcy...skąd??
Sprawdź najpierw drzwi
-
PLANUJĘ KUPNO E39 PROSZĘ O OPINIE i POMOC W WYBORZE
Pewnie fan Vectry jakiś też tak robi. SA to dwa auta opel ma więcej nawet miejsca z tyłu. Oba auta szukają ludzie które będzie wozić ich rodziny i liczy się ilość miejsca. Lubie bmw, ale nie jestem ślepo zaopatrzony w markę i się nie bulwersuje jak ktoś porównuje do innego też fajnego rodzinnego auta potrafiące super jeździc. Vectra 3.2 v6 bardzo ładnie jeździ. A pali mniej niż e39 o podobnej pojemności
-
Błąd Czujnik położenia wałka rozrządu
Dziwnie klepał dopiero teraz na dniach i wolałem wszystko zbiorowo napisać. I jeszcze jedno. Odpalal źle tylko na zimnym. A na zimnym i ciepłym powyżej 3tys jak by chwilkę paliwo nie dochodziło i było to czuć bardzo lekko i mocy nieznacznie mniej. Gdyby nie znać auta to by się tego nie odczulo. Wymiana banalnie prosta
-
PLANUJĘ KUPNO E39 PROSZĘ O OPINIE i POMOC W WYBORZE
A co to e39 to jakaś świętość? Nie można tych dwóch aut podobnych gabarytów porównać jeśli cenowo i wielkością są podobne? To tylko kawałek blachy nie ma co się podniecać tylko dlatego bo to bmw :duh:
-
2.8 nie moge sciagnac przewodow od wspom.
Klucz?