Treść opublikowana przez Shadow69
-
e39 530d navi 16/9 a webasto jak to dziala
Ale Z/C mają 40W, a Z 26W więc jedno pokrywa się z drugim :wink:
-
Maglownica regenerowana czy używana ? [e39]
Kraczkowa koło Rzeszowa http://www.przekladnie.rzeszow.pl/o_nas.html
-
Maglownica regenerowana czy używana ? [e39]
To nie lepiej wydać 1300 i mieć praktycznie wszystko nowe? :8)
-
e39 530d navi 16/9 a webasto jak to dziala
Ale wentylacja to nie ogrzewanie, więc chyba nie bardzo ruszy. Wydaje mi się że webasto aby działało jako ogrzewanie wnętrza trzeba będzie zakodować. W sumie spróbować możesz, przynajmniej zobaczysz co się włączy :mrgreen:
-
Maglownica regenerowana czy używana ? [e39]
Pierwsza faktycznie jest nowa, ale "made in china" czyli w takiej kasie niezbyt dobre rozwiązanie. Druga za 380? Sam zestaw uszczelek i tulejek to coś lekko z 200pln, więc? Nie bardzo mi się wierzy że to "dobre będzie". Trzecia to chyba najbezpieczniejszy wariant z całej trójcy, choć i tak nie był bym pewny. Ja regenerowałem jakieś 2 tygodnie temu, zapłaciłem 1300pln, gdzie listwa była wymieniona na nową, a nie same tulejki i uszczelniacze, do tego oczywiście gwarancja. Sama listwa do tej przekładni kosztuje 800pln, a luz który odczuwasz na przekładni to głównie luz na listwie, wymiana tulejek nie zawsze pomoże, a jeśli już to nie na długo.
-
Montaz nawigacji do Bmw e39 523i z 1997r
Wyświetlacz to nic, trzeba Ci czytnik nawi, zmieniarkę, tuner radiowy, wzmacniacz, wiązkę, antenę.... No jak byś chciał full wypas, to jeszcze telefon można wsadzić. Ogólnie to wyjdzie dość dużo. Nie lepiej kupić kombajn multimedialny dedykowany do e39 np dynavin-a? Wyjdzie podobnie, a ma masę dodatkowych funkcji, i ogólnie łatwo go założyć, i można rozbudować (internet,ipod). Przekalkuluj to sobie, ja osobiście brał bym nowszy sprzęt.
-
usunięcie klapek w kolektorze
Do wyboru do koloru, jak chcesz zrobić porządnie, to lepiej wywalić i zaślepić. Btw, to temat ruszany setki razy :search: Przy okazji zmień tytuł na poprawny, bo zaraz temat poleci do kosza.
-
Lusterka zewnętrzne E39 530i Wymiana !
Pokaż najlepiej fotę jak to coś wygląda, to pomyślimy gdzie tego szukać :wink: A lusterek to kupować raczej nie musisz, polak wszystko zrobi :mrgreen: Najwyżej będziesz miał bez składania na sztywno :mrgreen:
-
rozmiar opon e39 530d lift
Wzmocnione przez poprzedniego właściciela. Fabryka czegoś takiego nie wypuszczała. A kierownica i fotele to niewiele maja wspólnego z hamulcami :mrgreen:
-
520d zgasło i nie chce odpalić
W starych dieslach pompy same sobie ciągną paliwo, ale czy vp44 też tak potrafi, to nie mam pojęcia, możliwe. Ale coś czuję że nie bardzo by to chciało wtedy jechać, i na pewno był by problem z jazdą przy małej ilości paliwa.
-
e39 3,0d 2001r - śmierdzi spalinami z nawiewu
Dla świętego spokoju wymień przelew i zobaczysz czy przestało :wink: U ojca w e46 też coś zaczęło przyśmierdywać, wyszło że wydech pękł na spawie przed samym katalizatorem. Niby nie słychać żeby głośniej chodziła, ale spaliny czuć.
-
rozmiar opon e39 530d lift
M57D30 (530d) przed liftem i M57D25 (525d) wejdzie 15' bo tarcza ma 296mm. M57D30 (530d) po lifcie wejdzie 16' i nie mniej, bo tarcza ma już 324mm.
-
Koty niszczą samochód, jak się ich pozbyć?
Nie pryskałem po szmacie, tylko namoczyłem (nie dużo) kawałek szmaty i powiesiłem przy aucie. Nie byłem pewny jak to zadziała na lakier czy jakieś plastiki, więc wolałem nie eksperymentować. Bo potem by się jeszcze okazało że coś odbarwi :roll:
-
Czuniki parkowania ( dziwne pytanie :P )
Albo przetartą wiązkę elektryczną do czujnika, bo to też częsty przypadek. Poszukaj na forum jak sprawdzić czujniki, albo poprostu auto pod kompa i wyjdzie który nie działa. Czujniki możesz na chwilę zamienić miejscami, jak błąd uciekł razem z czujnikiem, to padnięty jest czujnik, a jak został, to coś nie tak z połączeniem.
-
bmw e38 530 nie odpala !!!!!
Jak zamarzł filtr, to bardzo prawdopodobne że w innych miejscach też zamarzło, np w baku na dnie. Tak się dzieje jak filtrów się nie wymienia i w zimie śmiga na letnim paliwie. Proponuję podłączyć auto pod komputer, będzie wiadomo czy to problem z jakimś przytkaniem układu paliwowego czy coś jeszcze padło.
-
Koty niszczą samochód, jak się ich pozbyć?
Dobra, już mówię co to za magiczny środek :) http://www.zoologiczny.sklep.pl/Trixie_Spray_odstraszacz_dla_kotow_150_ml__39_172_216___7768 Nie jest tego dużo jak na cenę 15pln, ale u mnie kosztował więcej. Co najważniejsze - działa :) Coś mi się kojarzy że jeszcze z BROSA był jakiś odstraszacz, ale to chyba takie granulki były do rozsypywania, podobno również bardzo skuteczny.
-
E39 530dA rozladowany akumulator tryb awaryjny skrzyni + DSC
Czujnik u siebie kalibrowałem inpą, ale kurczę nie pamiętam dokładnie jak to szło. Na pewno wchodzisz w ABS/DSC, i tam gdzieś poszperaj w opcjach.
-
E39 530dA rozladowany akumulator tryb awaryjny skrzyni + DSC
Zobacz czy nie rozkalibrował ci się czujnik skrętu kierownicy. U mnie w e46 często się tak działo jak był stary i słaby akumulator. Jak przy ustawieniu na wprost pokazuje inna wartość, zazwyczaj bardzo dużą poza skalą, to kalibracja powinna pomóc.
-
[e39] 528 Prawidlowa kompresja wynik testu
Na zimno nawet zajechany silnik może mieć dobrą kompresję. Pomiar wykonuje się na rozgrzanym. Jak na mnie, to pasuje powtórzyć, bo te wyniki są trochę niepewne.
-
BMW E39 elektryczne szyby tył
Dużo łatwiej dołożyć grzanie foteli z elektryką, kompletną navi, ksena ze spryskami czy PDC. Nie wiem czemu akurat tak przekombinowali z tymi szybami, ale to jakiś koszmar jest. Do powyższych da się znaleźć w necie oryginalne instrukcje jak dołożyć te elementy od podstaw, a o szybach nie ma nic. :roll:
-
Koty niszczą samochód, jak się ich pozbyć?
Nie chcę mi sie biec do garażu, jutro sprawdzę :wink:
-
520d zgasło i nie chce odpalić
No to pewnie pompka padła. Sprawdź dla pewności czy na kostce zasilającej pompkę masz napięcie.
- BMW E39 elektryczne szyby tył
-
Koty niszczą samochód, jak się ich pozbyć?
Witam po dłuższej przerwie :) Na chwilę obecną pozbyłem się problemu (kot został), kupiłem w zoologicznym jakiś specyfik na koty, taki dziwny płyn, nasączyłem kawałek szmaty i powiesiłem przy samochodzie. Od kilku dni nie zauważyłem śladów na aucie. Co ciekawe, nawet pies przestał obsikiwać koła, co tez było mocno denerwujące.
-
BMW E39 elektryczne szyby tył
Najprawdopodobniej tak. Dwa + i masa.