Skocz do zawartości

kubakca320

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez kubakca320

  1. A auto ma normalną moc przyspieszenie spalanie? Po uspokojeniu sie obrotów silnik pracuje idealnie równo ?
  2. przednie fotele pasują z combi ja wsadziłęm z coupe ale duzo roboty przy zmianie samego poszycie nie radze! tylne zamek klapy pasuje od coupe boczki przednie i tylne pasują od combi a centralny pewnie jest tylko ma popsuty modół albo bezpieczniki popalone trzeba posprawdzac przełacznik wycieraczek od kombi raczej nie pasuje
  3. Fotele z coupe nie pasują z kombi tak ale tylko przednie boczki z kombi tez pasują przełacznik wycieraczek z kombi też raczej nie pasuje bo masz na nim wycieranie tylnej szyby a w sedanie tego nie ma zamek tylnej klapy pasuje od coupe bo sam taki wstawiłem centralny pewnie tez pasuje a co z nim nie tak? Tylko nie pisz że go nie ma bo w każdej e36 był montowany fabrycznie
  4. Poszukaj na forum bo gdzies pisało że jak na postoju leci zimne lub letnie to pompa wody bo słabo pompuje na niskich obrotach
  5. Podłącze się pod temat czy na zime mogę wyjac termostat?
  6. kubakca320 odpowiedział(a) na cash99 temat w E36
    A zanim zalejesz go nowym płynem to zrób płukanie u mnie tez chodziło cieżko ale przepłukałem i lepiej chodzi...
  7. Podłącze się pod temat bo czeka mnie wymiana uszczelki pod kolektorem ssącym w m50b20 a słyszałem że moge załozy kolektor od m50b25 i cos tam więcej mocy uzyskam więc odrazu przy wyciaganiu starego wstawił bym ten od m50b25 jak myslicie?
  8. Ja mam bardzo podobny przypadek tzn. gdy np. dojeżdżam do świateł hamuje i obroty stoja na 1000 i powoli opadaja czasem jest że normalnie opadna czasem dopiero jak przygazuje do 1500 różnie z tym bywa i śmierdzi mi strasznie spalinami z wydechu ozywiście nie mam kata ale wąchałem u innego kolegi z BMw też nie ma kata i nie śmierdzi aż tak co by to mogło byc? Czyżby czxujnik temp. silnika? Bo on odpowiada za około 30% pracy silnika
  9. Czy orientuje się ktos mniej więcej ile kosztuje u mechanika sprawdzenie kompresji bo nie mam od kogo pozyczyc sprzętu
  10. kubakca320 odpowiedział(a) na Gasla2 temat w E36
    MOże jakieś zwarcie w elektryce jest niech ten znajomy elektryk posprawdza...
  11. Zrobiłem tak: odkręciłem wiatrak ciezko było ale dałem rade nałożyłęm klucz 32 i kilka razy urerzyłem młotkiem i poszło elegancko :D Dzieki chłopaki za pomoc
  12. ale nie da rady bo się obraca i trzeba jakoś zblokowac
  13. Witam Szukałem na forum ale nic nie znalazłem potrzebuje pomocy tzn. rady jak wymienic sprzęgło wiskotyczne prubowałem dziś kluczem 32 i zblokowac kluczem 10 na tych śrubkach na kole ale nie idzie ma ktos jakis sprawdzony sposób? Dzieki z góry
  14. Aha no to ok przekaże mu :)
  15. kubakca320 odpowiedział(a) na d4ras temat w E36
    Może komputer od gazu pada
  16. Tzn. odpadła tylko ta okragła blaszka a tak to wszystko na miejscu tylko pekniete w pół... A teraz nastepne pytanie bo ten kolega dziś pojechał i kupił kolektor tylko że gościu mu dał od 1.6 m43 podejżewam że podejdzie tylko doloty będzie miał mniejsze co wy o tym sądzicie?
  17. Tzn. ja nie musze zmieniac mechanika bo u siebie w 320 sam wszystko robie:) a to jak pisałem kolega ma tą 318 i taki problem dobra dzieki wielkie za odpowiedzi :) Tak włąśnie myslałem że będzie trzeba kolektor wymieni
  18. Witam Kolega ma Bmw e36 318i m43 1994r z gazem zwykłym i ma pewien problem strzelił mu gaz w kolektor a wystrzał był tak mocny że rozwaliło ten drucik co trzyma ta okragłą klapke w dolnym kolektorze ssącym no i był u jakiegoś szpeca co mu powiedział że auto może spokojnie jeździ bez tek klapki i nic sie nie będzie działo będzie miał troszke wiecej mocy i wiecej palił... Z mojego punktu widzenia ok auto na benzynie może tak jeździc ale na gazie raczej nie bo dostanie za dużo powietrza i znowu strzeli co wy na to?
  19. Również jestem za :D :D
  20. Poszukaj na forum jest cała rozpiska który bezpiecznik od czego
  21. też tak sądze że chce naciągnąc na kase... Jak u mnie był sworznie do wymiany to koła miały luz jak sprawdzałem na lewarku i strasznie trzepało kierownica jak jechałem
  22. Jak będzie brał lewe powietrze to obroty będa skaka by za niskie lub za wysokie nawet 3tys. u kolegi ostatnio w 318 takie cos naprawiałem!
  23. e36 320i 91r. opłacone na mame zniżki 35% w compensie 1270zł
  24. Szukaj gumowych węzy sparciałych
  25. co do obrotów to pewnie strzelił gaz i sie dolot rozszczelnił zobacz gumawą rurke od przepływki

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.