Treść opublikowana przez kubakca320
-
325 obroty spadają z opuznieniem
A auto ma normalną moc przyspieszenie spalanie? Po uspokojeniu sie obrotów silnik pracuje idealnie równo ?
-
[e36,316]Co pasuje do sedana a co nie
przednie fotele pasują z combi ja wsadziłęm z coupe ale duzo roboty przy zmianie samego poszycie nie radze! tylne zamek klapy pasuje od coupe boczki przednie i tylne pasują od combi a centralny pewnie jest tylko ma popsuty modół albo bezpieczniki popalone trzeba posprawdzac przełacznik wycieraczek od kombi raczej nie pasuje
-
[e36,316]Co pasuje do sedana a co nie
Fotele z coupe nie pasują z kombi tak ale tylko przednie boczki z kombi tez pasują przełacznik wycieraczek z kombi też raczej nie pasuje bo masz na nim wycieranie tylnej szyby a w sedanie tego nie ma zamek tylnej klapy pasuje od coupe bo sam taki wstawiłem centralny pewnie tez pasuje a co z nim nie tak? Tylko nie pisz że go nie ma bo w każdej e36 był montowany fabrycznie
-
320i m50b20 problem z ogrzewaniem
Poszukaj na forum bo gdzies pisało że jak na postoju leci zimne lub letnie to pompa wody bo słabo pompuje na niskich obrotach
-
320i m50b20 problem z ogrzewaniem
Podłącze się pod temat czy na zime mogę wyjac termostat?
-
325i - jak odkręcić to coś
A zanim zalejesz go nowym płynem to zrób płukanie u mnie tez chodziło cieżko ale przepłukałem i lepiej chodzi...
-
2,8 i koletory od 2,5? zwiekszenie mocy???
Podłącze się pod temat bo czeka mnie wymiana uszczelki pod kolektorem ssącym w m50b20 a słyszałem że moge załozy kolektor od m50b25 i cos tam więcej mocy uzyskam więc odrazu przy wyciaganiu starego wstawił bym ten od m50b25 jak myslicie?
-
325 obroty spadają z opuznieniem
Ja mam bardzo podobny przypadek tzn. gdy np. dojeżdżam do świateł hamuje i obroty stoja na 1000 i powoli opadaja czasem jest że normalnie opadna czasem dopiero jak przygazuje do 1500 różnie z tym bywa i śmierdzi mi strasznie spalinami z wydechu ozywiście nie mam kata ale wąchałem u innego kolegi z BMw też nie ma kata i nie śmierdzi aż tak co by to mogło byc? Czyżby czxujnik temp. silnika? Bo on odpowiada za około 30% pracy silnika
-
323i nierówna praca/nie wszystkie gary pracują
Czy orientuje się ktos mniej więcej ile kosztuje u mechanika sprawdzenie kompresji bo nie mam od kogo pozyczyc sprzętu
-
E36 Nie mozna zgasic swiateł.
MOże jakieś zwarcie w elektryce jest niech ten znajomy elektryk posprawdza...
-
320 Jak wymienic sprzęgło wiskotyczne
Zrobiłem tak: odkręciłem wiatrak ciezko było ale dałem rade nałożyłęm klucz 32 i kilka razy urerzyłem młotkiem i poszło elegancko :D Dzieki chłopaki za pomoc
-
320 Jak wymienic sprzęgło wiskotyczne
ale nie da rady bo się obraca i trzeba jakoś zblokowac
-
320 Jak wymienic sprzęgło wiskotyczne
Witam Szukałem na forum ale nic nie znalazłem potrzebuje pomocy tzn. rady jak wymienic sprzęgło wiskotyczne prubowałem dziś kluczem 32 i zblokowac kluczem 10 na tych śrubkach na kole ale nie idzie ma ktos jakis sprawdzony sposób? Dzieki z góry
-
318 m43 strzał w kolektor pytanie odnośnie klapki w kolektor
Aha no to ok przekaże mu :)
-
320i problemy z gazem
Może komputer od gazu pada
-
318 m43 strzał w kolektor pytanie odnośnie klapki w kolektor
Tzn. odpadła tylko ta okragła blaszka a tak to wszystko na miejscu tylko pekniete w pół... A teraz nastepne pytanie bo ten kolega dziś pojechał i kupił kolektor tylko że gościu mu dał od 1.6 m43 podejżewam że podejdzie tylko doloty będzie miał mniejsze co wy o tym sądzicie?
-
318 m43 strzał w kolektor pytanie odnośnie klapki w kolektor
Tzn. ja nie musze zmieniac mechanika bo u siebie w 320 sam wszystko robie:) a to jak pisałem kolega ma tą 318 i taki problem dobra dzieki wielkie za odpowiedzi :) Tak włąśnie myslałem że będzie trzeba kolektor wymieni
-
318 m43 strzał w kolektor pytanie odnośnie klapki w kolektor
Witam Kolega ma Bmw e36 318i m43 1994r z gazem zwykłym i ma pewien problem strzelił mu gaz w kolektor a wystrzał był tak mocny że rozwaliło ten drucik co trzyma ta okragłą klapke w dolnym kolektorze ssącym no i był u jakiegoś szpeca co mu powiedział że auto może spokojnie jeździ bez tek klapki i nic sie nie będzie działo będzie miał troszke wiecej mocy i wiecej palił... Z mojego punktu widzenia ok auto na benzynie może tak jeździc ale na gazie raczej nie bo dostanie za dużo powietrza i znowu strzeli co wy na to?
-
Naklejki z logo klubu+nick
Również jestem za :D :D
-
3XX Brak swiateł postojowych z prawej strony?
Poszukaj na forum jest cała rozpiska który bezpiecznik od czego
-
318i Sworzeń wahacza proszę o opinie
też tak sądze że chce naciągnąc na kase... Jak u mnie był sworznie do wymiany to koła miały luz jak sprawdzałem na lewarku i strasznie trzepało kierownica jak jechałem
-
318i nierówne obroty slinika
Jak będzie brał lewe powietrze to obroty będa skaka by za niskie lub za wysokie nawet 3tys. u kolegi ostatnio w 318 takie cos naprawiałem!
-
Ile placicie za OC
kubakca320 odpowiedział(a) na czeski1811 temat w Papierkowa robota - ubezpieczenia, podatki, opłaty rejestracyjnee36 320i 91r. opłacone na mame zniżki 35% w compensie 1270zł
-
328 "świst" uciekającego powietrza z okolic silnika
Szukaj gumowych węzy sparciałych
-
318i nierówne obroty slinika
co do obrotów to pewnie strzelił gaz i sie dolot rozszczelnił zobacz gumawą rurke od przepływki