Treść opublikowana przez kubakca320
-
318i Co to za czujnik i do czego służy te coś ze zdjęcia?
Powinny iśc kable od wiaski silnika najlepiej poszukaj na realcom może tam znajdziesz jakies zdjęcie jak wygląda wiąska i którędy idą te kable
-
318i Co to za czujnik i do czego służy te coś ze zdjęcia?
Mam taka sama syrene do alarmu... A czujnik ten ze zdjęcia musi byc podłaczony i to nie jest ten co podaje temperature na OBC! Ten co podaje temperature na OBC jest gdzies w zderzaku
-
320i m50b20 LUBLIN brak mocy, czasem dostaje olśnienia
Przykro mi ale nie mam :x Czytałem troche gdzie ja mozna dostac to piszą że w sklepach roverowych albo sklepach gdzie sprzedaja części do skody no i u jakichs mechaników zapytac czy nie maja jakiejs z demontażu
-
320i m50b20 LUBLIN brak mocy, czasem dostaje olśnienia
Poszukam ale nie wiem czy będe miał
-
328i uklad wydechowy od M3
Dokładnie tłumikiem mocy nie podniesiesz :D Chyba że zmienisz cały razem z kolektorem wydechowym to cos może dac ale nie jestem pewien
-
Jaka instalacja i jaki koszt założenia gazu do e36 2.0
Oczywiście najlepsza sekwencja na jakichś dobrych podzespołach...
-
BMW 318i nie odpala
Mi też mówili że powodem pracy silnika na 4 gary może byc czujnik wału a co sie okazało był komputer walnięty więc sprawdź komputer
-
[3XX] Wycieraczki nie działają
Moduł znajduje sie pod podnużkiem kierowcy za wykładziną przykręcony plastikową nakretką
-
320i m50b20 LUBLIN brak mocy, czasem dostaje olśnienia
Powodzenia i Czekamy na efekt końcowy:) :D
-
316 Na wolnych obrotach gaśnie
U mnie w 320 podobne objawy były na popsutym przepływomierzu odepnij go i zobacz co będzie
-
Parametry kierownicy
Z tego co wiem to oryginalna kierownica BMw trzyma się na jednej środkowej śrubie na klucz 16 bynajmniej u mnie tak jest :)
-
320i m50b20 LUBLIN brak mocy, czasem dostaje olśnienia
Silnik bez vanosa jest mniej awaryjny! :D
-
320i pali na 3 gary na pozostałych nie ma wogóle iskry
Jednak czujnik wału jest dobry walniety był komputer wymieniłem i jest po sprawie :lol: :lol: :lol:
-
BMW 318i nie odpala
Chodziło o to żebys pospradzał czy wiązka nie jest gdziś przerwana jakis kabel itp
-
czasem nie łapie na jeden cylinder e36 318i
jak strzela w kolektor to może masz nie szczelny układ dolotowy albo dostaje za duzo powietrza np. przez filtr stożkowy jesli takowy masz zamontowany albo gaz jest źle wyregulowany... A co do spalania gazu to w mieście 13l to raczej nie jest duzo przy tym silniku ale niech mnie ktos poprawi jeśli się myle!
-
e36 320i problem z odpaleniem
A powiesz może czy kupiłes nowy czujnik wału jeśli tak to gdzie i ile dałeś do osprzętu boscha?
-
320i Czy pasuje mechanizm ele. szyb z e34 do e36
Mam takie pytanko bo mam e34 na sprzedaż na części a sa tam ele. szyby przednie a w mojej e36 nie ma i chciałem zapytać czy pasuja mechanizmy chodzi mi o drzwi przednie e34 1993r kombi moje e36 1991r
-
320i dziwny zapach podczas jazdy z otwartymi szybami
Napisałem że silnik nie bierze oleju więc nie kopci i nie mam kata to raczej gdzieś z pod maski chyba...
-
320i dziwny zapach podczas jazdy z otwartymi szybami
Mam zapachy z przodu i z tyłu i w nawiewie środkowym ale ten zapach jest wyczuwalny gdy się otworzy okna
-
320i dziwny zapach podczas jazdy z otwartymi szybami
Mam taki nie mił problem z zapachem gdy jade np. na 3 biegu i mam jakieś 4tys obrotó i na pozostałych też cos koło tego to gdy otworze okno to czuc taki dziwny zapach jak by gdzies się olej wypalał no cos tak mi sie wydaje ale nie mam nigdzie wycieków silnik nie bierze oleju itp. jak myślicie co to może być? Gdy mam szyby zamknięte to nie czuc tego zapachu z nawiewów też nie tylko jak mam szybe otwartą! :(
-
E36 320i Coupe czy podejdzie wydech z e46 330i?
Heh na siłę by się dało wstawić... Ja mam tłumik w mojej 320 sedan tłumik koncowy od 316 tak zrobił poprzedni właściciel za pare dni będę miał juz normalny oryginał z 320:)
-
320i pali na 3 gary na pozostałych nie ma wogóle iskry
boscha... Kurde ale czemu tego na kompie nie wykryło?
-
320i pali na 3 gary na pozostałych nie ma wogóle iskry
który z nich będzie pasował? http://moto.allegro.pl/czujnik-obrotow-walu-kor-bmw-e34-520i-24v-m50-i1721230679.html http://moto.allegro.pl/bmw-e34-e36-320-325-m50-czujnik-walu-i1703027375.html
-
320i pali na 3 gary na pozostałych nie ma wogóle iskry
Aha to tego nie mam zapasowego musze kupić a jak go sprawdzić czy jest sprawny?
-
320i pali na 3 gary na pozostałych nie ma wogóle iskry
Podmieniłem czujnik wałka ale pali teraz na cztery co jeszcze może być nie tak? Nie pali na 2,4 gar