Skocz do zawartości

kubakca320

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez kubakca320

  1. Powinny iśc kable od wiaski silnika najlepiej poszukaj na realcom może tam znajdziesz jakies zdjęcie jak wygląda wiąska i którędy idą te kable
  2. Mam taka sama syrene do alarmu... A czujnik ten ze zdjęcia musi byc podłaczony i to nie jest ten co podaje temperature na OBC! Ten co podaje temperature na OBC jest gdzies w zderzaku
  3. Przykro mi ale nie mam :x Czytałem troche gdzie ja mozna dostac to piszą że w sklepach roverowych albo sklepach gdzie sprzedaja części do skody no i u jakichs mechaników zapytac czy nie maja jakiejs z demontażu
  4. Poszukam ale nie wiem czy będe miał
  5. kubakca320 odpowiedział(a) na maciejxxx temat w E36
    Dokładnie tłumikiem mocy nie podniesiesz :D Chyba że zmienisz cały razem z kolektorem wydechowym to cos może dac ale nie jestem pewien
  6. Oczywiście najlepsza sekwencja na jakichś dobrych podzespołach...
  7. kubakca320 odpowiedział(a) na Kuna69 temat w E36
    Mi też mówili że powodem pracy silnika na 4 gary może byc czujnik wału a co sie okazało był komputer walnięty więc sprawdź komputer
  8. Moduł znajduje sie pod podnużkiem kierowcy za wykładziną przykręcony plastikową nakretką
  9. Powodzenia i Czekamy na efekt końcowy:) :D
  10. U mnie w 320 podobne objawy były na popsutym przepływomierzu odepnij go i zobacz co będzie
  11. kubakca320 odpowiedział(a) na grom546 temat w E36
    Z tego co wiem to oryginalna kierownica BMw trzyma się na jednej środkowej śrubie na klucz 16 bynajmniej u mnie tak jest :)
  12. Silnik bez vanosa jest mniej awaryjny! :D
  13. Jednak czujnik wału jest dobry walniety był komputer wymieniłem i jest po sprawie :lol: :lol: :lol:
  14. kubakca320 odpowiedział(a) na Kuna69 temat w E36
    Chodziło o to żebys pospradzał czy wiązka nie jest gdziś przerwana jakis kabel itp
  15. jak strzela w kolektor to może masz nie szczelny układ dolotowy albo dostaje za duzo powietrza np. przez filtr stożkowy jesli takowy masz zamontowany albo gaz jest źle wyregulowany... A co do spalania gazu to w mieście 13l to raczej nie jest duzo przy tym silniku ale niech mnie ktos poprawi jeśli się myle!
  16. kubakca320 odpowiedział(a) na Tomas_k temat w E36
    A powiesz może czy kupiłes nowy czujnik wału jeśli tak to gdzie i ile dałeś do osprzętu boscha?
  17. Mam takie pytanko bo mam e34 na sprzedaż na części a sa tam ele. szyby przednie a w mojej e36 nie ma i chciałem zapytać czy pasuja mechanizmy chodzi mi o drzwi przednie e34 1993r kombi moje e36 1991r
  18. Napisałem że silnik nie bierze oleju więc nie kopci i nie mam kata to raczej gdzieś z pod maski chyba...
  19. Mam zapachy z przodu i z tyłu i w nawiewie środkowym ale ten zapach jest wyczuwalny gdy się otworzy okna
  20. Mam taki nie mił problem z zapachem gdy jade np. na 3 biegu i mam jakieś 4tys obrotó i na pozostałych też cos koło tego to gdy otworze okno to czuc taki dziwny zapach jak by gdzies się olej wypalał no cos tak mi sie wydaje ale nie mam nigdzie wycieków silnik nie bierze oleju itp. jak myślicie co to może być? Gdy mam szyby zamknięte to nie czuc tego zapachu z nawiewów też nie tylko jak mam szybe otwartą! :(
  21. Heh na siłę by się dało wstawić... Ja mam tłumik w mojej 320 sedan tłumik koncowy od 316 tak zrobił poprzedni właściciel za pare dni będę miał juz normalny oryginał z 320:)
  22. boscha... Kurde ale czemu tego na kompie nie wykryło?
  23. który z nich będzie pasował? http://moto.allegro.pl/czujnik-obrotow-walu-kor-bmw-e34-520i-24v-m50-i1721230679.html http://moto.allegro.pl/bmw-e34-e36-320-325-m50-czujnik-walu-i1703027375.html
  24. Aha to tego nie mam zapasowego musze kupić a jak go sprawdzić czy jest sprawny?
  25. Podmieniłem czujnik wałka ale pali teraz na cztery co jeszcze może być nie tak? Nie pali na 2,4 gar

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.