Treść opublikowana przez kubakca320
-
320d sedan 2000r świecące kontrolki świateł
jednak sprawdził dziś te lampki od tablicy rej, i jedna świeciła ale nie zawsze przeczyścił styki i jest ok
-
320d sedan 2000r świecące kontrolki świateł
ok przepraszam za błędy ale nie jestem najlepszy z polskiego... Lampki od rejestracji też działają i tu problem bo wszystkie żarówki w aucie świecą i nie wiadomo gdzie szukac przyczyny a na komputerze nie pokazuje błędów.
-
325i Temat z cyklu, skąd dochodzi ten dzwięk?? [audio]
Dokładnie jak kolega pisze to że nowe nie znaczy że dobre do bmw są dwa rodzaje łożysk te z plastikiem i te z metalem te z plastikiem są tanie i do bani polecam założyć to metalowe
-
320d sedan 2000r świecące kontrolki świateł
Witam Piszę w imieniu kolegi ma problem tego typu że światła wszystkie mu normalnie działaja przód i tył ale świecą mu się kontroli te czerwone od tylnych świateł że niby nie świecą i jedna od przednich świateł strona pasażera... Dodam że wszystkie bezpieczniki sprawdził żarówki wszystkie sprawne gdzie szukać przyczyny?
-
325i Temat z cyklu, skąd dochodzi ten dzwięk?? [audio]
jeśli łozysko to odgłos przestanie po wcisnieciu sprzegła tak działo sie u kilku znajomych nie tylko w bmw ja w pracy jażdze mercem 410 i mam to samo tylko szef nie zlecił jeszcze zrobienia tego bo po co jak jeżdzi to jest ok
-
BMW E36 2.0 problem z odpaleniem
często są zimną takie problemy przy - temperaturach że zamarza woda w tłumiku itp. bo nie powinno się jeździć na krótkie trasy a zwłaszcza jak silnik sie nie nagrzewa do temperatury optymalnej pracy... Trzeba zawsze przy takich temp. dobrze zagrzać silnik żeby cała woda z tłumika odparowała! Ja czasem mam tras po 2km i nie dogrzeje się auto ale zawsze czekam aż się silnik na postoju rozgrzeje i dopiero gaszę auto i nie ma potem problemów
-
325i Temat z cyklu, skąd dochodzi ten dzwięk?? [audio]
raczej łożysko
-
paliwo zmieszane z ropą
raczej filtr paliwa zalany ropą i nie pali radze wymiane a na pewno sprawdzenie
-
amortyzatory wymiana
dodam że jeśli masz ściagacz do spręzyn klucz imbus i klucz 22 albo 24( nie pamiętam) to wymiana amorów pod blokiem jest bajecznie prosta sam robiłem nawet razem z wahaczami i stabilizatorem pod blokiem a tylne to kwestia 40minut tez pod blokiem klucz 22,24 ( nie pamiętam
-
320i Jaka średnica rury dochodzącej do tłumika koncowego
jak się nie myle to taka sama jak średnica całej rury albo o 10mm mniejsza
-
SKRADZIONO BMW POMOCY!!!!!
to nie musisz ich naklejac tylko dac obsłudze stacji i jak go zobaczą to niech zadzwonią do ciebie czy na policje... A najlepszą metodą jest czekanie aż sami oddadzą auto bo tak czekasz przez rok heh masakra
-
chec spotkan miłosników BMW
chętnie bym na to przyjechał tylko mam prawie 300km w jedną stronę;/
-
SKRADZIONO BMW POMOCY!!!!!
bym zapomniał weź zrób troche ulotek ze zdjęciem auta rejestracją itp. jedź do piekar i pobliskich miasteczek i na stacjach benzynowych itp. przyklej je i sprzedawcy na bank je beda widzieć jak ono tam gdzieś się tankuje
-
SKRADZIONO BMW POMOCY!!!!!
to auto pewnie już nie raz było zatrzmne przez policje tylko policja nie sprawdza tego czy kradzione czy nie oni sprawdzaja oc przegląd i tyle a chłopaki pewnie byli na tyle cwani że spisali umowe pożyczenia auta i pokazują to i tyle... Jak miałes auto sprzedac temu gościowi to pewnie do Ciebie dzwonił lub pisał pewnie miałeś zapisany jego tel. albo email zawsze ktos zostawia ślady a zwłaszcza jak jest tak głupi żeby się z kimś umówić i mu najeba... i zabrać auto hehe!!! A jak by Ci zależało na tym aby ich złapać i mieć swoje auto to dawno byś to zrobił :)
-
SKRADZIONO BMW POMOCY!!!!!
jeśli tobie przyszło foto z radaru to znaczy ze auta nikt nie przerejestrował i ja bym poszedł do ubezpieczalni dowiedział się czy mogą się dowiedzieć na kogo auto teraz jest opłacone przecież mają kartoteke z nr. rejestracji no chyba że dalej jeździ na twoim oc
-
320i Zakup z usterkami.
aaaa tam Andrzej wiesz co mi chodzi że ma pracować tak równo że masz sie na nim wyspać to tylko sie tak mówi nie zachęcam nikogo do spania w komorze silnik hehe :P
-
SKRADZIONO BMW POMOCY!!!!!
podaj nr rejestracyjny jakieś znaki szczególne po czym można rozpoznać że to akurat ten samochód
-
320i Zakup z usterkami.
na uwalonych poduszkach nie radził bym jeździć da się ale pewnie będzie trzepać ładnie a jak one padły to pewnie ładnie ktoś tym autem wariował i je wyrwało więc silnik też pewnie swoje przeżył musisz go dobrze sprawdzić powinien pracowć tak równo cały czas że można się na nim wyspać odkręć gume od przepływki jak jest w niech dużo oleju to raczej w super stanie on nie jest
- centralny zamek
-
Problem z otwarciem klapy bagażnika
Trzeba zdjać ten plastik albo wygłuszenie osłaniające klape od wewnątrz i tam jest taki drucik za niego pociagnąć jeśli masz otwarty zamek to sie otworzy jak nie to musisz najpierw siłownik przestawić żeby otworzył zamek i dopiero za drucik ja tak robiłem i otworzyłem bo mi się zamek popsuł że sie nie dało obrucic w żadną strone
-
Problem z otwarciem klapy bagażnika
może zamek zamarzł weż odmracz a potem wd40
-
Odłączona Sonda Lambda BMW E36 320i
mam nadzieję że zostaniesz ukarany przez moda bo jesteś strasznie natrętny i ciągle zakładasz nowe posty ztym samym problemem który jest 100 razy opisany na forum wystarczy tylko poszukać!!!
-
Sonda Lambda BMW E36 320i
przeciez jak będziesz wykręcał starą sonde to będziesz widział gdzie ja podłączyć więc nie pytaj o takie głupoty!!! Powinno być złącze koło skrzyni biegów
-
Sonda Lambda BMW E36 320i
Sonde masz przed katem a żeby ją odkręcić najlepiej jest ją podgrzać jakimś palnikiem itp. wtedy wykreca się bez problemu i nic nie urwiesz ani zerwiesz
-
320i Duże spalanie i strzelanie z wydechu
jak będzie komp nie sprawny to nie pokaże żadnego błędu tylko będzie się długo łączył z nim albo wcale się nie połączy