cześć, dzięki za odpowiedzi tak jak mówiłeś DJ na pompie jest taki drążony koniec węża i go się odkręca i zlatuje. Operacja prosta. zrobiłem również płukanie, niewielką ilością bo 0,2l ale zawsze Jestem mega zadowolony bo kręci się znacznie lżej (nie aż tak lekko jak w nówce ale czego chcieć od 19-letniego auta)
Nic nie jęczy ale nie chodzi tak lekko jak powinna. Tym bardziej że olej ma już kolor czarny a nie czerwony jak pierwotnie (pewnie jest od nowości - 19 lat). Wiesz jak odkręcić tą końcówkę?
Cześć, Niedawno kupiłem 325i coupe, wspoma coś ciężko chodzi - chciałem zmienić olej we wspomaganiu przy wężu od zbiorniczka jest coś takiego: http://img850.imageshack.us/img850/5176/wspoma004.th.jpg i za cholerę nie wiem jak to odkręcić, już poluźniłem tą obejmę z drugiej strony wężyka (przy zbiorniczku) - kręciłem tym (klucz 19) razem z wężykiem i nic się nie rusza. Jedyne co udało mi się uzyskać gdy próbowałem to podważać śrubokrętem to coś takiego: http://img256.imageshack.us/img256/5799/wspoma001.th.jpg dalej nie chce zejść mimo kręcenia. Wiem że dla kogoś to może laickie pytanie ale z takim czymś nie miałem jeszcze styczności. Z góry dzięki za odpowiedź
7 odpowiedzi
Powiadomienie o plikach cookie
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.