Treść opublikowana przez kubakca320
-
320 pobór prądu na postoju - czy prawidłowo go odczytuję
U mnie pobór pradu jest 2.5 i po wyciagnięcu wszystkich bezpieczników i przekażnikó nie spada i podejrzewam że to wina alternatora tak też twierdzi mój znajomy mechanik że któraś dioda jest uszkodzona cos takiego co o tym myslicie? U mnie aku. po około 40 min. pada do 0 dlatego musze go ciągle odpinać czy wymiana alternatora pomoże?
-
co daje??
Andrzej prosze o rezerwacje odbiore osobiście razem z turbiną Haha
-
co daje??
Haha dobry zawodnik jak działa ten przycisk hahaha
-
325i falujące obroty i gaśnie
Miałem bardzo podobny przypadek w omedze ale właśnie jak piszesz jak dodałem szybko gazu nawet na zimnym to juz było ok aaa i jak na początku nie wiedziałęm o co chodzi że po dodaniu gazu wracało do normy to rozładowywało mi aku. ale nie rozwiązałem tego problemu i sprzedałem auto
-
320i nie równa praca silnika
I czasem sie delikatnie dławi jak mu dam więcej gazu postaram się podmienić czujnik i zobaczymy
-
320i nie równa praca silnika
Tzn. Auto juz ma kopa itp tylko nie ma równych obrotów tzn obroty niby trzyma ale silnik jak by nie pracował równiutko i troszke przenosi drgania na karoserie z tego co sprawdziłęm to pracuje na wszystkie gary przepływka dobra nie łapie raczej lewego powietrza sonda sprawna spalanie w normie jak myslicie co to może być?
-
320is Dziwny problem ze światłami
Hmm sam niewiem co Ci poradzic ale odepnij i zobacz no chyba że włącznik się popsuł i wali w chu,,,
-
Bmw e36 m50 325 a 320 średnica rury wydechowej
Tak powinien wygladac wydech od 320 http://moto.allegro.pl/bmw-e36-tlumik-katalizator-320-caly-i1742816518.html
-
320is Dziwny problem ze światłami
Po 1 kolego to nie ma BMW 320is tylko 318is Co do problemu to miałem bardzo podobny problem miałem urwane kable które wchodzą do klapy tylnej wszystkie polutowałęm tak jak trzeba i działo sie to samo co u Ciebie musiałem włączyć przeciwmgielne i dopiero światła świeciły odłącyłem te kable od tego centralnego zamka w klapie i działa normalnie niewiem czemu
-
320i m50b20 LUBLIN brak mocy, czasem dostaje olśnienia
Czujnik położenia wału wtedy mógłby nie chodzić na wszystkie gary
-
320i m50b20 LUBLIN brak mocy, czasem dostaje olśnienia
A komputer podmieniałeś? U mnie nie było błedów bo komputer był walnięty
-
Bmw e36 m50 325 a 320 średnica rury wydechowej
Dzięki Andrzej za uznanie dźwięku mojego tłumika od stara hahha
-
Bmw e36 m50 325 a 320 średnica rury wydechowej
Jeśli się nie myle to średnica taka sama ja mam ten sam problem bo ktos przedemna wycioł kata i też mam jedną rurke węższą która idzie do samego tłumika koncowego a tłumik końcowy mam od 1.6 i masakrycznie auto chodzi jest słabsze o jakieś 5-10km i głos z tłumika mam jak by star jechał
-
Bmw e36 Compact Fotel Pasażera
jak nie odrkęcisz tych śrub to go chyba inaczej nie wyjmiesz musi się dac przesunąć do przodu może coś go zblokowało popatrz dokładnie
-
320i M50 Klekotanie przy rozrzadzie
Nie wiem ale wątpię raczej to vanos klekocze poszukaj na forum jest wiele tematów z takim problemem
-
320i M50 Klekotanie przy rozrzadzie
1993r Podejrzewam że to będzie silnik z vanosem jeśli tak to może vanos klekotać na forum jest zdjęcie jak wygląda silnik z vanosem i bez zobacz i powiedz który to
-
Kilka pytań odnosnie e36
320 na zwykłym gazie będzie chodzić jak fiat punto 1.4 do BMW musi byc sekwencja na dobrych podzespołach!
-
Kilka pytań odnosnie e36
BMW to bardzo dobre samochody zwłaszcza jakościowo! Każdy kto dbał o swoje cacko i wymieniał wszystko na bierząco nie sprzeda go za grosze bo wie co ma i że znajdzie się osoba która zna temat i dobrze za nie zapłaci!
-
Kilka pytań odnosnie e36
Najlepsze Bmw jest bez gazu!:)
-
318i - Odpala i zaraz gaśnie
Ja byłem ostatnio na kompie bo silnik mi lipnie pracował i wykryło tylko błąd cewek wymieniłem i dalej auto chodziło tak samo wymieniłem czujnik wału też nie pomogło wymieniłem komputer i po sprawie :)
-
Proszę o opinie BMW e 36 325 cabrio
Po pierwsze to gaz nie lubi stożka!
-
316 nie działa pompka spryskiwczy
Jak by co to mam pompke do sprzedania
-
318i pali ok.20l/100km i śmierdzi w środku benzyną co robic
Przepływka sonda lambda... Ale zanim napiszesz taki post to poszukaj na forum bo jest tego masa!!!
-
316 nie działa pompka spryskiwczy
Pierw sprawdź bezpieczniki! Podepnij ja na krótko do aku zobaczysz czy pompuje...
- 325tds 97