Skocz do zawartości

kubakca320

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez kubakca320

  1. U mnie pobór pradu jest 2.5 i po wyciagnięcu wszystkich bezpieczników i przekażnikó nie spada i podejrzewam że to wina alternatora tak też twierdzi mój znajomy mechanik że któraś dioda jest uszkodzona cos takiego co o tym myslicie? U mnie aku. po około 40 min. pada do 0 dlatego musze go ciągle odpinać czy wymiana alternatora pomoże?
  2. kubakca320 odpowiedział(a) na igor_9 temat w E36
    Andrzej prosze o rezerwacje odbiore osobiście razem z turbiną Haha
  3. kubakca320 odpowiedział(a) na igor_9 temat w E36
    Haha dobry zawodnik jak działa ten przycisk hahaha
  4. Miałem bardzo podobny przypadek w omedze ale właśnie jak piszesz jak dodałem szybko gazu nawet na zimnym to juz było ok aaa i jak na początku nie wiedziałęm o co chodzi że po dodaniu gazu wracało do normy to rozładowywało mi aku. ale nie rozwiązałem tego problemu i sprzedałem auto
  5. I czasem sie delikatnie dławi jak mu dam więcej gazu postaram się podmienić czujnik i zobaczymy
  6. Tzn. Auto juz ma kopa itp tylko nie ma równych obrotów tzn obroty niby trzyma ale silnik jak by nie pracował równiutko i troszke przenosi drgania na karoserie z tego co sprawdziłęm to pracuje na wszystkie gary przepływka dobra nie łapie raczej lewego powietrza sonda sprawna spalanie w normie jak myslicie co to może być?
  7. Hmm sam niewiem co Ci poradzic ale odepnij i zobacz no chyba że włącznik się popsuł i wali w chu,,,
  8. Tak powinien wygladac wydech od 320 http://moto.allegro.pl/bmw-e36-tlumik-katalizator-320-caly-i1742816518.html
  9. Po 1 kolego to nie ma BMW 320is tylko 318is Co do problemu to miałem bardzo podobny problem miałem urwane kable które wchodzą do klapy tylnej wszystkie polutowałęm tak jak trzeba i działo sie to samo co u Ciebie musiałem włączyć przeciwmgielne i dopiero światła świeciły odłącyłem te kable od tego centralnego zamka w klapie i działa normalnie niewiem czemu
  10. Czujnik położenia wału wtedy mógłby nie chodzić na wszystkie gary
  11. A komputer podmieniałeś? U mnie nie było błedów bo komputer był walnięty
  12. Dzięki Andrzej za uznanie dźwięku mojego tłumika od stara hahha
  13. Jeśli się nie myle to średnica taka sama ja mam ten sam problem bo ktos przedemna wycioł kata i też mam jedną rurke węższą która idzie do samego tłumika koncowego a tłumik końcowy mam od 1.6 i masakrycznie auto chodzi jest słabsze o jakieś 5-10km i głos z tłumika mam jak by star jechał
  14. jak nie odrkęcisz tych śrub to go chyba inaczej nie wyjmiesz musi się dac przesunąć do przodu może coś go zblokowało popatrz dokładnie
  15. Nie wiem ale wątpię raczej to vanos klekocze poszukaj na forum jest wiele tematów z takim problemem
  16. 1993r Podejrzewam że to będzie silnik z vanosem jeśli tak to może vanos klekotać na forum jest zdjęcie jak wygląda silnik z vanosem i bez zobacz i powiedz który to
  17. kubakca320 odpowiedział(a) na Szymeek temat w E36
    320 na zwykłym gazie będzie chodzić jak fiat punto 1.4 do BMW musi byc sekwencja na dobrych podzespołach!
  18. kubakca320 odpowiedział(a) na Szymeek temat w E36
    BMW to bardzo dobre samochody zwłaszcza jakościowo! Każdy kto dbał o swoje cacko i wymieniał wszystko na bierząco nie sprzeda go za grosze bo wie co ma i że znajdzie się osoba która zna temat i dobrze za nie zapłaci!
  19. kubakca320 odpowiedział(a) na Szymeek temat w E36
    Najlepsze Bmw jest bez gazu!:)
  20. kubakca320 odpowiedział(a) na marcars temat w E36
    Ja byłem ostatnio na kompie bo silnik mi lipnie pracował i wykryło tylko błąd cewek wymieniłem i dalej auto chodziło tak samo wymieniłem czujnik wału też nie pomogło wymieniłem komputer i po sprawie :)
  21. Po pierwsze to gaz nie lubi stożka!
  22. Jak by co to mam pompke do sprzedania
  23. Przepływka sonda lambda... Ale zanim napiszesz taki post to poszukaj na forum bo jest tego masa!!!
  24. Pierw sprawdź bezpieczniki! Podepnij ja na krótko do aku zobaczysz czy pompuje...
  25. kubakca320 odpowiedział(a) na pawelzg temat w E36
    szukaj na forum

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.