Skocz do zawartości

kubakca320

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez kubakca320

  1. kubakca320 odpowiedział(a) na seven01 temat w E34
    Wskaźniki paliwa w e34 często sie zawieszają i szwankują to normalka. Zrób test zegarów może są do wymiany.
  2. Ja miałem tak samo jak skręcałem w lewo to drżała mi kierownica i to tak że nie dało sie jej utrzymac wywarzyłem koła wymieniłem wahacze i po krzyku luz jest na sworzniach jesli tego nie zrobisz i wjedzisz w większą dziure to koło odpadnie!
  3. Dokładnie tylko sekwencja a najlepiej sama benzyna bo po co truć silnik ja tak stwierdziłem i gaz wykreciłem :D
  4. Ja CI powiem tak ja wczoraj byłem na kompie bo miałem różne dziwne objawy kilka miesięcy temu wymieniłem mase rzeczy i sprawa wyglada tak niedawno muliło mi auto na zimnym silniku kupiłem czujnik temp. silnika ten z niebieska koncówka ok przez kilka dni spoko potem znowu to samo auto niby sie zbiera ale nie tak jak trzeba pojechałem na kompa i na kompie pokazuje że mam temp. silnika 117 stopni mówie że nowy czujnik wstawiłem gościu mówi że nie każdy nowy będzie pasował!!! I czasem jest brak sygału sondy lambda mówił na poczatku żeby przeczyścić styki za kilka dni znowu pojade jak przyjdzie nastepny czujnik temp. bo on odpowiada za około 30% mocy auta
  5. JAk kupiłem swoje 320 to był w niej taki sam gaz jak ty masz troche na nim pojeziłem eh przepełzłem bo nie można nazywac tego jazda strzał wystrzał ogien z tłumika urwane weże masakra i powiedziałęm sram na takie cos wymontowałem gaz porobiłem przy silniku itp. i smiga wywal gaz z BMW bo to ŚMIERĆ!!!!
  6. JAk pisałem wyżej układ zapłonowy :D
  7. Bmw na gazie zwykłym zawsze strzela u mnie w 320 tez strzeliło kilka razy raz rozwaliło kolektor ssący potem przepływke tzn te druciki w środku itp więc wymmontowałem gaz i po sprawie... A strzeły sa spowodowane niesprawnym układem zapołonowym, nie szczelnym dolotem, stożkiem
  8. kubakca320 odpowiedział(a) na m4r0s temat w E36
    Też jestem z małopolski i jestem chetny na jakis zlocik :D
  9. A mocowanie tylnego amora masz całe?
  10. kubakca320 odpowiedział(a) na m4r0s temat w E36
    Nie no Marku przecież na dyfrze mniejszym niż originał będzie lepszy od dołu chyba że na odwrót mi sie cos poprzestawiało:D
  11. kubakca320 odpowiedział(a) na m4r0s temat w E36
    załóz dyfer 2.95 od dołu rakieta bedzie
  12. kubakca320 odpowiedział(a) na m4r0s temat w E36
    w m50 jak sie nie myle ori. dyfer ma 3.45 a 1.6 chyba 3.15 i też by lepiej od dołu szło
  13. kubakca320 odpowiedział(a) na m4r0s temat w E36
    Na skrzyni o 1.6 powinienes miec dobrego kopa na dole ale mniejszą vmax jak sie pomyliłem prosze mnie poprawić
  14. kubakca320 odpowiedział(a) na suwal123 temat w E36
    Może sona lambda ?
  15. Więc czekamy na efekty i powodzenia kolego :D
  16. kubakca320 odpowiedział(a) na Bryan22 temat w E36
    Na sekwencje na jakichs dobrych podzespołach!! Dobrze by była jak byś nagrał film jak pracuje silnik i jak sie wkreca na obroty itp. oczywiście na benzynie bo na gazie będzie dużo słabsza wiem bo sam miałem zwykły gaz i go wymontowałem
  17. kubakca320 odpowiedział(a) na Bryan22 temat w E36
    Hmm odpowiedzialnośc za brak mocy moga być: przepływka sonda lambda czujnik temperatury nieszczelnośc dolotu ale i tak najlepiej bedzie jak podjedziesz na kompa koszt około 50zł I Auto na gazie będzie duzo słabsze niz na benzynie!
  18. kubakca320 odpowiedział(a) na Bryan22 temat w E36
    OK sorry... Zacznijmy od tego że do bmw musi byc gaz sekwencyjny bo na zwykłym to lipa totalna!! Są jakies inne objawy nie równa praca silnika duże spalanie itp.?
  19. kubakca320 odpowiedział(a) na Bryan22 temat w E36
    Hehe Dokładnie Andrzejku dobrze mówisz maszyna gwizda tylko kierowca piz.... Podjedz na kompa zobaczysz co masz do wymiany
  20. Koledzy kupiłem taki oto centralny tzn inna firma ale siłowniki takie same jak na zdjęciach powiedzcie mi jak to założyć do e36 sedan elektryke to opanowałem tylko problem mam z zamontowaniem siłowników http://allegro.pl/alarm-centralny-zamek-2drzwi-syrenka-cz-uderzenia-i1793127322.html bardzo prosze o odpowiedź bo jak kupiłem moja Bunie to nie mam centralnego zamka i każde drzwi musze otwierać osobno i klapke paliwa również jest to wielki dyskomfort
  21. Hmm pasowało by podjechac na kompa koszt 50zł ale będziesz wiedział co i jak
  22. Może wstryski cykają?
  23. kubakca320 odpowiedział(a) na mlody23x temat w E36
    sprawdzić pompe a przepływke sam sprawdzisz
  24. Nikt Cię nie zna więc nikt nie poda sposobu jak otworzyc auto bez kluczyka bo nie wiadomo czy ktoś się nie podszywa itp. Może łatwiej będzie powiedzieć bratu co sie stało i sam sobie poradzi :D
  25. kubakca320 odpowiedział(a) na mlody23x temat w E36
    Sąsiad w e34 miał tak samo że w jakims tam zakresie obrotów mu przerywało itp i pompa walnięta była

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.