Treść opublikowana przez kubakca320
-
e34 m50 problemy z elektryka.
Wskaźniki paliwa w e34 często sie zawieszają i szwankują to normalka. Zrób test zegarów może są do wymiany.
-
320i przy skrecie w prawo mocno drży mi kiera
Ja miałem tak samo jak skręcałem w lewo to drżała mi kierownica i to tak że nie dało sie jej utrzymac wywarzyłem koła wymieniłem wahacze i po krzyku luz jest na sworzniach jesli tego nie zrobisz i wjedzisz w większą dziure to koło odpadnie!
-
E36 320i LPG. Dwa problemy co to za waz?.....
Dokładnie tylko sekwencja a najlepiej sama benzyna bo po co truć silnik ja tak stwierdziłem i gaz wykreciłem :D
-
BMW E36 320i 1994r BRAK MOCY ciekawa sprawa
Ja CI powiem tak ja wczoraj byłem na kompie bo miałem różne dziwne objawy kilka miesięcy temu wymieniłem mase rzeczy i sprawa wyglada tak niedawno muliło mi auto na zimnym silniku kupiłem czujnik temp. silnika ten z niebieska koncówka ok przez kilka dni spoko potem znowu to samo auto niby sie zbiera ale nie tak jak trzeba pojechałem na kompa i na kompie pokazuje że mam temp. silnika 117 stopni mówie że nowy czujnik wstawiłem gościu mówi że nie każdy nowy będzie pasował!!! I czasem jest brak sygału sondy lambda mówił na poczatku żeby przeczyścić styki za kilka dni znowu pojade jak przyjdzie nastepny czujnik temp. bo on odpowiada za około 30% mocy auta
-
E36 320i LPG. Dwa problemy co to za waz?.....
JAk kupiłem swoje 320 to był w niej taki sam gaz jak ty masz troche na nim pojeziłem eh przepełzłem bo nie można nazywac tego jazda strzał wystrzał ogien z tłumika urwane weże masakra i powiedziałęm sram na takie cos wymontowałem gaz porobiłem przy silniku itp. i smiga wywal gaz z BMW bo to ŚMIERĆ!!!!
-
316i - strzelał i nie jedzie na benzynie i gazie.
JAk pisałem wyżej układ zapłonowy :D
-
316i - strzelał i nie jedzie na benzynie i gazie.
Bmw na gazie zwykłym zawsze strzela u mnie w 320 tez strzeliło kilka razy raz rozwaliło kolektor ssący potem przepływke tzn te druciki w środku itp więc wymmontowałem gaz i po sprawie... A strzeły sa spowodowane niesprawnym układem zapołonowym, nie szczelnym dolotem, stożkiem
-
spotkanie małopolska
Też jestem z małopolski i jestem chetny na jakis zlocik :D
-
Bmw E 316i Problem z zawieszeniem.
A mocowanie tylnego amora masz całe?
-
bmw 320 m50 vanos dyferencjał
Nie no Marku przecież na dyfrze mniejszym niż originał będzie lepszy od dołu chyba że na odwrót mi sie cos poprzestawiało:D
-
bmw 320 m50 vanos dyferencjał
załóz dyfer 2.95 od dołu rakieta bedzie
-
bmw 320 m50 vanos dyferencjał
w m50 jak sie nie myle ori. dyfer ma 3.45 a 1.6 chyba 3.15 i też by lepiej od dołu szło
-
bmw 320 m50 vanos dyferencjał
Na skrzyni o 1.6 powinienes miec dobrego kopa na dole ale mniejszą vmax jak sie pomyliłem prosze mnie poprawić
-
dziwne szarpanie silnika
Może sona lambda ?
-
Wymiana silnika bmw e36 2.0 Vanos
Więc czekamy na efekty i powodzenia kolego :D
-
Bmw E36 320i brak mocy
Na sekwencje na jakichs dobrych podzespołach!! Dobrze by była jak byś nagrał film jak pracuje silnik i jak sie wkreca na obroty itp. oczywiście na benzynie bo na gazie będzie dużo słabsza wiem bo sam miałem zwykły gaz i go wymontowałem
-
Bmw E36 320i brak mocy
Hmm odpowiedzialnośc za brak mocy moga być: przepływka sonda lambda czujnik temperatury nieszczelnośc dolotu ale i tak najlepiej bedzie jak podjedziesz na kompa koszt około 50zł I Auto na gazie będzie duzo słabsze niz na benzynie!
-
Bmw E36 320i brak mocy
OK sorry... Zacznijmy od tego że do bmw musi byc gaz sekwencyjny bo na zwykłym to lipa totalna!! Są jakies inne objawy nie równa praca silnika duże spalanie itp.?
-
Bmw E36 320i brak mocy
Hehe Dokładnie Andrzejku dobrze mówisz maszyna gwizda tylko kierowca piz.... Podjedz na kompa zobaczysz co masz do wymiany
-
320i sedan pytania o centralny zamek i wymiane zawieszenia
Koledzy kupiłem taki oto centralny tzn inna firma ale siłowniki takie same jak na zdjęciach powiedzcie mi jak to założyć do e36 sedan elektryke to opanowałem tylko problem mam z zamontowaniem siłowników http://allegro.pl/alarm-centralny-zamek-2drzwi-syrenka-cz-uderzenia-i1793127322.html bardzo prosze o odpowiedź bo jak kupiłem moja Bunie to nie mam centralnego zamka i każde drzwi musze otwierać osobno i klapke paliwa również jest to wielki dyskomfort
-
[E36] problem z odpalaniem 320i
Hmm pasowało by podjechac na kompa koszt 50zł ale będziesz wiedział co i jak
-
(320i) Dziwny stukot w silniku
Może wstryski cykają?
-
316i przerywa na benzynie
sprawdzić pompe a przepływke sam sprawdzisz
-
ZATRZAŚNIĘTE DRZWI - kluczyki w stacyjce !! POMOCY!
Nikt Cię nie zna więc nikt nie poda sposobu jak otworzyc auto bez kluczyka bo nie wiadomo czy ktoś się nie podszywa itp. Może łatwiej będzie powiedzieć bratu co sie stało i sam sobie poradzi :D
-
316i przerywa na benzynie
Sąsiad w e34 miał tak samo że w jakims tam zakresie obrotów mu przerywało itp i pompa walnięta była