Treść opublikowana przez szatynwroc
-
BMW e93 cabrio 335i 2008r - Wrocław - WBAWL73568PX59494
szatynwroc odpowiedział(a) na Loona Thic temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażSkoro tak przekonani jesteście że cieli klapę żeby dobrać się do akumulatora. To powiedzcie mi dlaczego nie rozwalali zamka !!!! Przecież przecięcie klapy nie daje im możliwości ani otwarcia auta ani sięgnięcia do akumulatora który jest nisko !!!
-
Zmiana koloru podświetlenia ringów
Jakie polecacie żarówki/ledy zamiast H10W ?
-
e46 330d co to za sprzęt?
Dokładnie, to moduł do śledzenia pojazdu :-)
-
Zmiana koloru podświetlenia ringów
No tak , tato nie ma xenonów wiec ma zwykłe :/ Jakie polecacie żarówki/ledy zamiast H10W ?
-
Zmiana koloru podświetlenia ringów
No to i ja się podepnę pod temat. Auto mojego taty to e90 318i 2011r i zakupiłem żarówki ledowe h8 ale one nie pasują do ringów !!! http://allegro.pl/zarowka-led-h8-7-5w-bardzo-mocna-hit-i2600000920.html Tam jest w ogóle jakaś inna żarówka jest przykręcana na dwa torxy. http://allegro.pl/zarowka-postoju-ringi-bmw-3-e90-e91-i2727763591.html Możecie pomóc bo nie wiem czy mam wymieniać ledy czy coś pogmerać przy lampie.
-
2.0 D - modyfikacje + baseground
W czasie diagnozy wyłapiemy czy turbo nie ładuje, czy przepływka jest ok i czy paliwa wystarcza :-) Tak wiec dobra diagnoza i podniesienie softu w aucie do najnowszego i dopiero podnoszenie mocy. W pierwszej kolejności wymień filtr paliwa, wyczyść EGR.
-
BMW e93 cabrio 335i 2008r - Wrocław - WBAWL73568PX59494
szatynwroc odpowiedział(a) na Loona Thic temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNo ja jej jakoś we Wrocławiu nie widuję :/ Ale po co chcieli dostać się do akumulatora skoro tam jest klema pirotechniczna !!! To wycinanie w klapie bagażnika rzeczywiście podejrzane i jeszcze te kilka nacięć ;>
-
dodatki do diesla typu xeramic?
Zastanawia mnie skąd koledzy biorą wiedzę na temat tego że po wlaniu środka do czyszczenia wtrysków będzie z wtryskami problem. Czy taką wiedzę przekazali wam wasi mechanicy ? Ja osobiście uważam że nasza ropa jest zbyt sucha i ze powinno się stosować raz na jakiś czas dodatek który zmienia właściwości paliwa. Są specjalistyczne firmy takie jak Liquimoly które sprawdzają dokładnie skład chemiczny i dobierają do tego środki które rozpuszczają nagar i czyszczą wtryski bądź układ paliwowy. Uważam też ze stosowanie takich dodatków zgodnie z instrukcją daje efekt. Tak naprawdę wtryski na szynę CR lepiej przyjmują środki do czyszczenia niż pompowtryski stosowanie w grupie VAG. Oczywiście wtryski CR działają na wysokich ciśnieniach i muszą być precyzyjne ale w serwisie BOSCH naprawa/regeneracja pełna takiego wtrysku kosztuje 650 pln. Nie uważam żeby to było drogo biorąc pod uwagę że sam wtrysk jest najbardziej precyzyjnym urządzeniem w silniku.
-
E90 z Wrocławia uwaga WBAVC31070KU44460
szatynwroc odpowiedział(a) na krzys139 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażChłopaki a nie było lepiej najpierw się zapytać czy się zgadza na sprawdzenie auta pod komputerem ? Może oszczędziło by wam to wyjazdu.
-
INPA, sprawdzenie motogodzin
Nigdzie w aucie nie znajdziesz motogodzin, to co znalazłeś to jest working time, czyli czas od otwarcia auta do zamknięcia. Tą liczbę poniżej co tam masz (liczba naciśnięć pedału hamulca) co tam masz w manualu dzielisz przez 1,7 i wychodzi ci przebieg z dokładnością do 10%. Oczywiście wszystko zleży od tego jak auto było eksploatowane to co ci podaje działa w przypadku diesla w przypadku benzyny jest inaczej bo benzyny są częściej eksploatowane w mieście w korkach. Ja szacuje że twoje auto ma od 220000 do 250000 km Tym bardziej ze na dole masz pokazane ze błąd wystąpił przy 229030 km
-
co mogą oznaczać te kody z komputera?
A ty masz 5 lat i kręcone włosy. Jak by tak było jak piszą na papierkach to w niezależnych testach nie było by problemu z wyjechaniem pod górkę wtedy gdy tylko jedno koło ma przyczepność.
-
320d przeklamanie licznika
Myśl, myśl, myślenie ma przyszłość :-)
-
co mogą oznaczać te kody z komputera?
Odkąd sterowanie napędem jest przeprowadzane elektronicznie :-)
-
co mogą oznaczać te kody z komputera?
Dowiedz się tez jak sprawa wygląda w ASO, bo programowanie ostatnio potaniało i z tego co słyszałem to koszt 250 pln.
-
co mogą oznaczać te kody z komputera?
No w pierwszej kolejności to musisz podjechać do kogoś kto się naprawdę zna, może to być uszkodzony sterownik przełączania napędu na 4 koła. Bo jak wiesz nie masz stałego napędu na 4 koła tylko dołączany. Jak już pojedziesz do kogoś kto się bardziej zna to może podniesie ci soft w sterowniku i załatwi to sprawę a może będzie wymagana ingerencja w sterownik.
-
[320d] Akumulator, IBS
Ja jestem w stanie ci to zakodować we Wro. Co do obd na bluetooth to nie wiem czy ci się to uda, ale wątpię.
-
E46 330d gaśnie nie pali na ciepłym
Głupoty gadasz :) 2 minuty szukałem internet jest wszędzie i dostęp do części jest w tych czasach tak duzy ze mozna znalezc wszystko w normalnych cenach :) http://allegro.pl/pompa-progowa-bmw-2-0d-2-5d-3-0d-e90-e39-e38-e46-i2717686631.html Aae ja nie pisze ze nie można znaleźć ja pisze ze są różne ceny, podaj cenę z ASO cwaniaczku :norty:
-
320d przeklamanie licznika
Niestety zmiana kół nic nie da, jest to standardowa korekta licznika, bodajże prawo europejskie mówi o tym że wartość na liczniku prędkości musi być zawyżona. Za pomocą oprogramowania da się to wyłączyć aby licznik wskazówkowy nie przekłamywał :-)
-
E60 530i 2005r. błąd SGM-SIM - 93F9 Control-unit fault
Zrób update softu, powinno pomóc.
-
BMW E60 530i 2005r. kody błędów DIS.
Generalnie błędy mogą być stare bo w chwili sprawdzania nie występowały. Jedynie przyjrzał bym się temu Fogging sensor bo on występuje.
-
Dolnośląskie
No to fajnie za udało się załatwić sprawę :-)
-
Kabel do kodowania/programowania.
Jak wymienili na inny i to samo to może to nie wina kabla tylko auta lub softu. Ja na nich się nie zawiodłem, ale różnie bywa.
-
Wgranie nowego softu do E91 320i 2006
Ja już też się spotkałem z tym ze robią update w autach przed lift-owych za taką kasę :-) Ale nie jestem pewien czy robią pełny update czy tylko tak zwany niezbędny. Ponieważ ISTa pozwala robić update niezbędny a nie tylko pełny :-). PS Sorry nie zauważyłem to odgrzałem takiego kotleta :/
-
Problem z odpaleniem Bmw E60 525i
Zapraszam :-)
-
Kupuje 750i Porada
Jak byś potrzebował pomocy przy kupnie we Wrocławiu to dawaj znać :-)