Skocz do zawartości

K9Darek

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez K9Darek

  1. K9Darek odpowiedział(a) na sebo_runner temat w E34
    Dokładnie tak jak mówisz. Dolewasz wtedy płynu? Na ciepłym silniku podczas dodawania gazu sprawdź czy zwiększa Ci się ciśnienie w górnym wężu(tym od termostatu do chodnicy). Jeśli zrobi się twardy to na 90% uszczelka od głowicy. Jeśli do tego dymi na biało to to prawdopodobieństwo rośnie. Lepiej zajmij się tym od razu bo dłuższa jazda ze zdemolowaną uszczelką może się skończyć bardzo nieprzyjemnie. Gaz radzę wyregulować bo LPG wymaga trochę więcej od silnika niż benzyna i to też może wpływać na uszkodzenie uszczelki od głowicy. Daj znać jak się sprawa toczy.
  2. K9Darek odpowiedział(a) na K9Darek temat w E34
    Z przodu w postojówkach mam i nie reaguje. O reszcie napiszę jak spróbuję.
  3. K9Darek odpowiedział(a) na K9Darek temat w E34
    Wygląda na to że będę pierwszy. W środku też myślę nad zamianą na LEDy. Jak będę wymieniał to dam fotki.
  4. Ceny nie podawałem bo to zależy od rejonu w którym się mieszka. 150 zł/szt to zdecydowanie najniższa cena jaką można zapłacić a śednia to ok. 200 zł. Jeśli wzór jest skomplikowany i jeszcze np. dwa kolory to na mniej niż 200 bym nie liczył. Jeszcze jedna sprawa. Jeśli już restaurujesz to warto dołożyć grosz (nie wiem ile w Polsce może to kosztować ale komplet nie powinien kosztować więcej niż 50zł) i dokupić nowe emblematy.
  5. Nie ma znaczenia miejsce uszkodzenia. Jeśli uszkodzenia są tak duże że polerka nie wystarcza to musisz dać szpachlę. A pełny opis to: piaskowanie lub szlif papierem i szybko po tym podkład, matowanie papierem ściernym, szpachlowanie uszkodzeń, matowanie i szlif szpachli, lakier bazowy a na koniec bezbarwny. No i nie ma się co bawić w łatki tylko rób całe felgi. Jak robisz już alu to sądzę iż ściągnąłeś ciężarki. Jeśli są szprychy albo inne efektowne to przy wyważaniu zapytaj o ciężarki wewnętrzne.
  6. K9Darek odpowiedział(a) na virus_pl temat w E34
    To niech przy Tobie sprawdzi jego stan. Stare aku mogło już stracić sporo mocy więc patrz też na datę produkcji.
  7. K9Darek odpowiedział(a) na virus_pl temat w E34
    Właśnie. Chyba że często musisz sypiać w samochodzie :mrgreen: to nie wnikam..
  8. K9Darek odpowiedział(a) na virus_pl temat w E34
    A po co Ci aż 100-ka? Skoro szukasz tanio to kup normalną 85-kę. Tania setka może być gorzej załadowana niż lepsza 85-ka.
  9. K9Darek opublikował(a) temat w E34
    Próbował już ktoś zastosować LEDy w postojówkach z tyłu i w miejsce STOPu? Jak świecą(barwa przez klosz i jasność)? Czy komputer reaguje nadal na nie i informuje o awarii? Mam postojówki LED z przodu(spróbowałem gdy jedna padła i tak zostawiłem), działają dobrze, ilość światła nie mniejsza(może nawet ciut większa) choć inne skupienie(bardziej w przód niż rozproszone), czysta i biała barwa, nie ma żadnych niepożądanych oznak. :!: P.S. Prosiłbym MODa o poprawienie tytułu bo literówkę zrobiłem. Dzięki.
  10. K9Darek odpowiedział(a) na Pawlok1987 temat w E34
    Nie całkiem. Może być milimetr przed lub milimetr za połową. Zależy np. od termostatu gdyż są modele otwierające się przy 78st.C a inne dopiero pryz 92st.C
  11. K9Darek odpowiedział(a) na Pain temat w E34
    Ja nie pytałem :mrgreen:
  12. K9Darek odpowiedział(a) na marcinn873 temat w E34
    Ten silnik to M50B20 wyprodukowany między 1990/04/01 a 1990/08/31
  13. K9Darek odpowiedział(a) na Pain temat w E34
    Ale to nie są stuki w zawieszeniu a w kolumnie kierowniczej. Trochę nie to miejsce. Przy uszkodzeniu zawieszenia ruszanie kierownicą raczej nie pomoże.
  14. K9Darek odpowiedział(a) na warnyak temat w E34
    Co do patentu z klaksonem to sprawa jest prosta.. jeśli masz dostęp do kabli to podłącz je do małego włącznika-klikacza(daje styk tylko podczas wciśnięcia) i przyklej dwustronną pianką klejącą gdzieś przy kierownicy. Potem możesz to usunąć tak że nie będzie śladu. W końcu klaksony różnie są montowane. Czasem w widełce przy kierownicy. Ale jest!
  15. K9Darek odpowiedział(a) na Pain temat w E34
    Nie zawsze na szarpaku to wyjdzie. W jednaj pozycji koła będzie cisza a przekręć o 2godziny to się można zdziwić jak może tłuc.
  16. K9Darek odpowiedział(a) na Pain temat w E34
    Podnieś prawy przód i osadź stabilnie. Potem obracaj koło po trochę i spróbuj nim poszarpać na boki jak szarpak. Jeśli będzie stukać to stawiam na wahacz.
  17. K9Darek odpowiedział(a) na Pawlok1987 temat w E34
    Dokładnie. Zamiast płacić mechanikowi za coś co samemu można dać i dziecku do sprawdzenia dla zabawy :mrgreen:
  18. Mi się zaczęła zapalać bez pomocy dziury czy krawężnika. Po kilku kilometrach gaśnie sama.. :duh:
  19. K9Darek odpowiedział(a) na K9Darek temat w E34
    Dzięki wielkie. Idę zobaczyć co z tego będzie.
  20. K9Darek opublikował(a) temat w E34
    Witam Padła mi żaróweczka do podświetlenia stanu benzyny. Niby prosta sprawa a jednak.. Jak wyjąć zegary bez demontażu połowy kokpitu? Po wysunięciu kierownicy na max.(a niestety można tylko w poziomie) nie da się ich po prostu wyjąć a nie chcę na siłę szarpać.
  21. K9Darek odpowiedział(a) na MERYSlodkiJane temat w E34
    Co do pompki to se pokukej czy kajś nie mosz kabla uszkodzonego. Regulacja fotela - bezpieczniki na początek i tysz może być kajś brak styku. Tył auta - to samo - skoro cały tył nie dostaje impulsu to też bym stawiał na kable.
  22. K9Darek odpowiedział(a) na warnyak temat w E34
    Pierwszą rzeczą jaką powinieneś sprawdzić są bezpieczniki. Tu znajdziesz schemat i opis bezpieczników ==> http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=71&t=129146
  23. Mam oryginalne więc spróbuję się do tego dobrać i odpiszę.
  24. K9Darek odpowiedział(a) na Pawlok1987 temat w E34
    Visco to ten wentylator chłodzący silnik tak po chłopsku mówiąc.
  25. K9Darek odpowiedział(a) na Gapcio temat w E34
    Z przyciskami się nie spotkałem ale może i takie coś jest :duh: . Próbowałeś wcisnąć oba równocześnie? Może to jest to, tylko się zablokowało i trzeba by nakarmić to WD-40ką.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.