Treść opublikowana przez K9Darek
-
BMW 525 TDS. Jak odpowietrzyc?
TDS ma system samoodpowietrzający.
-
Ogrzewanie na tył tylko zimnie powietrze, dlaczego??
U mnie na nogi leci takie, jak ustawię klimę a w środkowej kolumnie mam tylko zimne.
-
Ogrzewanie na tył tylko zimnie powietrze, dlaczego??
Masz możliwość takiej regulacji na tylnej kolumnie czy mówisz o pokrętle z przodu?
-
520 M20B20 Sedan - Nie chce odpalić
Schemat bezpieczników ==>> http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=71&t=129146
-
Zagotowana Ciecz Chłodząca - Pytanie
Dokładnie jak napisał kolega wyżej. Odchylenie może być ewentualnie na milimetr od pionu.
-
problem z odpaleniem na zimnym
Ja akurat mówiłem o benzyniaku :mrgreen:
-
Zagotowana Ciecz Chłodząca - Pytanie
Sprawdź na wszelki wypadek wszystkie łączenia na instalacji. Gdzieś mogło jeszcze poluzować i możesz mieć niespodziankę w trasie.
-
Odnowa tapicerki w E34.
Mi się wydaje że 1000 to całkiem normalna cena za usługę tapicera plus materiał.
-
problem z odpaleniem na zimnym
U mnie też nie za chętnie odpala i rusza przy niskim stanie paliwa ale po tankowaniu jest wszystko w porządku. Myślę że to standardowa reakcja pompy paliwa.
-
Odnowa tapicerki w E34.
Trzeba było o rozmiary zapytać tego tapicera. Na pewno będzie zorientowany.
-
E34 m50b20 dusi sie
No też bym się skłaniał ku twierdzeniu że to wina zimnego silnika. Daj termostat i nie kombinuj bo sobie możesz zaszkodzić.
-
[E34] Problem z elektryką -zapłon pozycja 2 nie halo
Kręcić kręci ale nie odpala. Spróbować możesz- a nóż widelec.
-
[E34] Problem z elektryką -zapłon pozycja 2 nie halo
Roboczo możesz spróbować odpalić na pych czy linkę. Co do problemu ze stacyjką to może być gdzieś brak styku.
-
Wycieraczki wolno pracują
A na postoju działa tryb ciągły? Jeśli nie działa wcale to może być przekaźnik albo kabelek np. przy kolumnie.
-
Wycieraczki wolno pracują
Ciekawe, ale samo się naprawiło :duh:
-
Ilość zapinek tapicerki
Witam, jak w temacie: ile jest zapinek tapicerki w drzwiach przednich?
- oleje
-
Wycieraczki wolno pracują
Niezależnie od biegu, wycieraczki pracują dużo wolniej a pełny ruch w górę i dół zajmuje im kilka sekund. Przy wrzuceniu biegu szybkiego zwalniają jeszcze bardziej. Silniczek, moduł czy jeszcze coś innego?
- oleje
-
czujnik temperatury silnika w bmw 525tds
http://img52.imageshack.us/img52/5351/32797277.png
-
chłodnica M50
Ja odbierałem sam i w trybie gwałtu bo miałem na zakup i wymianę 2 dni :duh: bo przecież nie będę z Polski sprowadzał :mad2: ale i tak uważam że cena niewygórowana a choć ciut mniejsza to działa super (odpukać).
-
Centralny zamek na pilota... kłopoty przy montażu
skrecz zarzucisz fotki na centralkę jak pospinałeś???(drzwi odpadają bo nie będziesz tapicerki wyrywał :mrgreen:) Szyby też na "-". Co do dokładnego umiejscowienia zgłoś się do kolegi wyżej bo ja jeszcze u siebie nie zakładałem - czekam aż się ociepli trochę i muszę kupić zapinki w Polsce bo sporo taniej :P
-
Uszkodzona MBW 525 TDS
Zgodziłbym się z wami gdyby nie jedna bolączka w kwestii posiadania diesla lub benzyny. Mieszkając w Niemczech za diesla w tym roczniku i z taką pojemnością zapłaciłbym samego podatku około 1100€ :mad2: a płacę niespełna 300€. Gdyby nie to to bym sobie i 3l diesla sprawił :norty: Sęk w tym że mając zadbanego diesla to niekoniecznie musi u was to tak wyglądać w kosztach.
-
525 tds HEADLIGHT BEAM-THROW CONTROL
Jeśli nie możesz silnikami czy regulatorami śrubowymi to możesz ewentualnie spróbować nagwintować otwory i dać nowe śruby.
-
chłodnica M50
kwk222 Około 115€ więc raczej drożej niż w Polsce.