Treść opublikowana przez K9Darek
-
Sterownik silnika! 2.0. 24v . Pytanie
Skoro jest gorący to pewnie dochodzi do zwarcia co powoduje zeżarcie aku.
-
Realna cena BMW E34
Mechanik rozbierał silnik bo ja nie mam zaplecza i wiedzy żeby to robić i to on wydał wyrok. Silnik pali od jednego kopa jak zawsze ale muszę mu wierzyć.
-
Realna cena BMW E34
Mogę sprzedać tanio ale odbiór na własną rękę spod Aachen. Silnik działa i można jechać ale głowica poszła. Nie opłaca mi się tu naprawiać bo sam silnik to minimum 400€ i robocizna drugie 400€ a auto za 1000€. Tym bardziej że teraz potrzebuję diesla z większym kufrem więc szukam zadbanej e39 bo już też coś nowszego wolę.
-
Realna cena BMW E34
Ja za swoją e34 520i 24v 1995 dałem około 1 tys euro. Po roku wywalam na złom bo walnął silnik i naprawa się nie opłaca :( Teraz poluję na e39
-
gasze na lpg to na pb odpala za 2 razem
Filtr gazu bym raczej odrzucił. Ja swego czasu miałem auto z gazem i na jednym filtrze bezproblemowo 50-100 tys. robiłem choć przyznać trzeba że głównie na belgijskim, holenderskim i niemieckim gazie. Odpalanie na LPG odradzam zawsze. Przyczyn może być kilka i dość zwykłych. Na początek jazda 99% na gazie często powoduje problemy ze startem i jazdą na Pb. Bywa że taka jazda powoduje że paliwo w baku leży kilka miesięcy bo służy tylko do odpalenia i przejeździe kilku km i traci "volty". Może też być filtr paliwa.
-
wymiana filtrów i płynów w e34
Moto-doktor??? Nie ma na rynku ŻADNYCH cudownych środków regenerujących silnik i uszczelki. Te przykłady olejów które podałem służą do czasowego poprawienia elastyczności uszczelek i choć zdają w 100% swoje zadanie jako olej silnikowy to jeśli uszczelki są zniszczone to i tak czeka je wymiana choć w późniejszym terminie. A moto-cudoto zostaw tym co je robią. Dlaczego? NIGDY i ŻADEN z producentów tych produktów nie przedstawił jakichkolwiek dokumentów stwierdzających że zostały one przebadane w jakikolwiek sposób w jakimkolwiek aucie. A na pytanie, czy stosuje ten preparat w swoim aucie odpowiada: TAK, to w momencie zaproponowaniu dolaniu jeszcze odrobiny tego czarodziejskiego eliksiru ucieka w popłochu.
-
Otarcia na plastikach zderzaków
Jeśli rzeczywiście musisz to zdejmij ale uważam że możesz to zrobić bez tego i wystarczy okleić by osłonić lakier. Samo odtłuszczenie i pomalowanie nie wystarczy. Musisz dać zaprawkę bo będzie wstrętnie wyglądać. Lakier kup w puszce to tego typu elementów. Ma odpowiedni wygląd po wyschnięciu. P.S. Lampy są takie jakie kupił poprzedni właściciel.
-
Otarcia na plastikach zderzaków
Nie rozumiem tego roztrzepywania się nad tematem. Jeśli listwy nie są popękane to procedura jest podobna jak przy naprawie elementów blacharskich (czyli oklejenie, szlif, szpachla i farba) tylko stosuje się inne materiały.
-
problem z drzwiami e34
Przy otwieraniu od strony pasażera też jest taki efekt?
-
Klakson nie działa i
Temat przerabiany wielokrotnie kolego ==>> :search:
-
WSPOMAGANIE...?
Ale unikaj maksymalnego skrętu. Przynajmniej nie z dużą siłą.
-
kontrolka zużycia okładzin hamulcowych
Nie ma się czym załamywać. Jeśli to czujnik to może być po prostu przerwany w nim przewód. Nowe też nie są drogie. Klocki z resztą też nie dziurawią portfela.
-
E34 i filtr kabinowy...
Owszem, może to być zapchany filtr kabinowy ale też np. padający wentylator.
-
punkty mocowania dla fotelików z ISOFIXem
Nie rozumiem trochę tego roztrzepywania się nad fotelikami dla dziecka. Dziecko waży kilka kilogramów i jeśli stan techniczny jest właściwy to fotelik powinien wytrzymać przeciążenie i tym samym utrzymać dziecko. Pasy dla dorosłych są w stanie bez najmniejszego problemu utrzymać osoby o wadze i 100kg. Pasy w fotelikach są prawie o połowę węższe tylko że dziecko to ledwo 10-20% wagi dorosłego.
-
przekaźniki - który od czego
Tu znajdziesz odpowiedź na część pytań http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=71&t=129146
-
Visco i większe spalanie E34
Visco przy wolnych obrotach zawsze się kręci jednak bez specjalnej mocy i można je zatrzymać wtedy ręką. Jednak po dodaniu gazu lepiej rąk nie pchać bo nabiera rozpędu - silnik na większych obrotach oznacza wyższą temp. pracy więc i siłę chłodzenia trzeba podnieść. Taka jego natura. Zakręcić nim przy wyłączonym silniku też można. Dlaczego by nie? Przecież nie jest to połączone z silnikiem żeby się blokowało.
- Plonace bezpieczniki
-
bączki i zgasł silnik
Pewnie nikt nie uwierzy ale.. jakoś nigdy nie myślałem jeszcze o bączkach moją betą.. Nigdy nawet nie spowodowałem najmniejszego pisku opon. Może w następną zimę jak szklaneczka będzie żeby delikatnie się pobawić choć to trudne bo w moim rejonie dbają o odśnieżenie :norty: Ewentualnie pojadę na specjalny plac szkoleniowy.
-
wymiana filtrów i płynów w e34
Spróbuj używać oleje przywracające elastyczność elementom uszczelniającym takie jak np: Valvoline Max Life czy Castrol GTX High Mileage.
-
bączki i zgasł silnik
To jest forum dla miłośników BMW a nie poradnia "Zdemoluj BMkę"... :mad2:
-
[e34]Szyber Panoramiczny
Ciekawy pomysł. Jeśli pasuje wielkością i krzywizną do dachu to nie widzę problemu raczej.
-
520i e34 93r kilka pytań
http://img203.imageshack.us/img203/9390/13648940.png Ten czujnik jest pod numerem 6
-
wymiana filtrów i płynów w e34
Jak najbardziej może być. Jak nie wiadomo co było to najlepiej stary wywalić, ewentualnie przepłukać i dać nowy. A jakoś tak dziwnie jest że większość właścicieli nie ma pojęcia co mają w silniku. Gdyby mieli olej do smażenia też by się nie zainteresowali.. :duh:
-
Parujące szyby :/
Sterowniki albo same włączniki może są źle poskładane. Może ktoś już tam wcześniej grzebał. Miernik powinien pomóc.
-
[E34]Diagnostyka komputera.
Napisz priv koledze radekklimat. On się zajmuje diagnostyką komputerową.