witam mam dwa problemy pierwszy to -nie dochodzi prąd do pomki paliwa a wskażnik paliwa działa ,wyjołem pompke i podłonczyłem jo pod akumulator to działa co to pomocy . Drugi problem to nie działają szyby szyberdach centralny zamek nie mogę otworzyć tylnich dzwi klapy i szyby tylniej nie działa też regulacja oparcia fotela elektryczna -koleś powiedział mi że to moduła ale który to zielony czy czarny pod tylnio kanapo POMOCY PROSZĘ