Skocz do zawartości

K9Darek

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez K9Darek

  1. Taa... Aż do wiosny 2013. A potem to samo co wszędzie.
  2. K9Darek odpowiedział(a) na HugoEmPe temat w E34
    Kaylo, dostosuj się do swoich słów! A dlaczego wg. ciebie są zaparowane szyby? Pewnie z nadmiaru słońca. Zapytaj wuja Google co to jest to to na szybie przy dodatnich temperaturach gdy jest wilgoć. P.S. Mówiąc że nie ma wilgoci w aucie miał pewnie na myśli że nie ma mokrej tapicerki.
  3. Pawlok1987. Sam sobie jesteś winien, bo temat temperatury i odpowietrzania jest NAJCZĘSTSZYM tu poruszanym i w 100% opracowanym. :search: <<== to nie boli a jak ci dobrze radzą to walisz teksty z piaskownicy jak smark :nienie: . Pisze się: powinni tępić. Nie życzę żeby twoja BMka się zepsuła, tylko współczuję jej takiego :mad2: właściciela i życzę jej nowego, normalnego.
  4. K9Darek odpowiedział(a) na HugoEmPe temat w E34
    Koci piasek do kuwet świetnie ciągnie wilgoć. No i porządne odkurzenie auta też pomaga.
  5. K9Darek odpowiedział(a) na HugoEmPe temat w E34
    Już kiedyś to doradziłem i zrobię to ponownie. Na początek porządnie umyj szyby ze 3 razy. Powinno pomóc przynajmniej doraźnie. Wewnętrzny obieg powoduje zamknięcie dopływu powietrza z zewnątrz i "mieli" to samo powietrze ze środka, tym samym przerzuca wilgotne powietrze w kółko a wilgoć i tłuszcz osiada na szybach.
  6. Musisz sam zdecydować. Bylebyś nie miał tak, że za pół roku tarcze jak żyletki a klocki nietknięte bo to na pewno nieopłacalne.
  7. K9Darek odpowiedział(a) na Punisher46 temat w E34
    :search: Temat obrabiany wielokrotnie. Poszukaj tematy swap'u :search:
  8. No to rada na przyszłość - zawsze najpierw sprawdź termostat. Flansza(obudowa) jest najczęściej plastikowa i lubi pękać przy przykręcaniu śrub. Jak się nie ma pewności co do termostatu to trzeba zaś wyciągać a ryzyko rośnie. Chyba że masz aluminiową obudowę.
  9. A nowy termostat sprawdziłeś?
  10. Wszystkie przewody są ciepłe??
  11. K9Darek odpowiedział(a) na skwrrE34 temat w E34
    Hmm.. Końcówki drążków albo tulejki na wahaczach bym stawiał ale nie na 100%. Poszukaj jeszcze na forum po tematach o stukach w przednim zawieszeniu. Może zauważysz coś pasującego. Jak nie to zostaje chyba tylko próbować zlokalizować szarpiąc samemu lub na szarpaku.
  12. K9Darek odpowiedział(a) na baczek619 temat w E34
    Czyli miałem rację :mrgreen:
  13. K9Darek odpowiedział(a) na Koobe1991 temat w E34
    Radziłbym ostrożnie dobierać kleje. Niewłaściwy może przejść na wylot i zostanie paskudny kleks. Klej do tkanin jaki używa się w krawcowo-podobnych zawodach powinien być OK bo nie ma przeciążeń na materiał.
  14. K9Darek odpowiedział(a) na skwrrE34 temat w E34
    No właśnie. Co sekundę ale przy jakiej prędkości? Przy jeździe na wprost? Podczas skręcania? Na postoju próbowałeś ruszać kierownicą? Szarpać kołem?
  15. K9Darek odpowiedział(a) na electrox_e34 temat w E34
    Plastik też można skleić ale to już dla fachowców z odpowiednim klejem.
  16. Na to jak wygląda zewnętrznie(ukryta rdza, wycieki oleju itp.), czy wszystko funkcjonuje(wszystkie zamki, klamki, regulacje i pokrętła) jak się zachowuje w trasie(stuki, dziwne dźwięki czy niewłaściwe zachowanie auta). To tak w brutalnym skrócie. Jak przy każdym zakupie auta.
  17. K9Darek odpowiedział(a) na Byku_Jawor temat w E34
    Proponowałbym sprawdzić styki w kierownicy i/lub kable. Nie wiem czy masz brzęczyk czy ślimaka i co dokładnie znaczy "ledwo słyszalny" bo może być przyduszony czy gulgoczący. Spróbuj rozebrać sygnalizator. Może jest po prosu zasyfiony w środku albo gdzieś jest przetarcie na kablach.
  18. K9Darek odpowiedział(a) na skwrrE34 temat w E34
    Pojedyncze stuki czy miarowe?
  19. K9Darek odpowiedział(a) na czeski1811 temat w E34
    Racja :duh: Pomyliło mi się. To pierwsze moje auto od dawna z pojedynczą regulacją.
  20. K9Darek odpowiedział(a) na electrox_e34 temat w E34
    To jest akurat wygodne że te chłodnice pasują do wielu modeli BMW i wielu silników :cool2:
  21. Tylko zegary podlegają potencjometrowi a ten możliwe że się "ślizga" w jedną stronę, nie dociąga na max lub tak jak mówi elektryk. Reszta to kontrolki i muszą być zawsze widoczne.
  22. Tak nie pójdzie :P Kierownicą trzeba zakręcić z zegarami żeby wyszło. Robiłem to niedawno i nie da rady przez kierownicę ani max. wyciągniętej.
  23. K9Darek odpowiedział(a) na electrox_e34 temat w E34
    Modele z silnikami M20, M40 i M50 mają takie same chłodnice. Jeśli masz auto bez klimy to mieści się w normach (około 430x330x30mm). Z klimą powinna mieć wymiary mniej-więcej 520x440x33(40)mm. Linka nie dam chyba że chcesz z niemieckiego eBay'a.
  24. K9Darek odpowiedział(a) na czeski1811 temat w E34
    Z tego co wiem to regulacja jest tylko w pionie.
  25. Tutaj masz odpowiedź jak wyjąć zegary ==>> http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=71&t=149174 Na tacho są W3W.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.