Skocz do zawartości

legrooch

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez legrooch

  1. To nie jest koło pasowe - Corteco służy dzielnie i wydaje całkowicie inny odgłos przy problemie - Pompę Vacuum sprawdzę, ale coś mi się nie chce wierzyć po miejscu odgłosu (głównie spód).
  2. Dobra Panowie, u mnie to słychać tak. Jak ktoś ma dokładny strzał, to chętnie przyjmę :) Chaos przy kręceniu pralką, bo wiało jak cholera... http://www.youtube.com/embed/jWuTuh7rzYM
  3. Wymiena się zawsze, bo miedź się odkształca i później wtryski się nie ułożą tak, jak powinny. U mnie klapek nie było i nie ma, a też ten delikatny klekot jest.
  4. Regulator ciśnienia lub czujnik ciśnienia CR
  5. A brał kolega pod uwagę regulator ciśnienia? Choćby na listwie próbowało wybić dwa razy tyle, co powinno, to sprawny zawór to zrzuci. Nie ma opcji, aby przy sprawnym czujniku ciśnienia oraz zaworze cokolwiek mogło się dziać jak w Twoim opisie.
  6. Jeśli z pewnego źródła lub nie jakiś leżak półkowy sprzed 2 lat to możesz zaryzykować. Jeśli takiej pewności nie masz to możesz potem mieć w silniku taką galaretkę: http://images36.fotosik.pl/103/1f574305b8b9ebba.jpg Śliczne! :) Ładny odcień :) Jeszcze tylko kolektor polakierować do kompletu na kolor Karoliny Pilarczyk i będzie komplet :)
  7. Jak nie pali na jeden gar, jak u mnie identyczny objaw na zimnym a chodzą wszystkie?
  8. legrooch odpowiedział(a) na Plejto temat w E39
    Diagnostyka INPA.
  9. Bez tego nie dam ci odpowiedzi. Musi być konkretne w czasie jazdy - np. przy 3000 rpm
  10. legrooch odpowiedział(a) na Langi_84 temat w E39
    Najlepiej zacząć od bezpieczników i eliminować źródło. Ja miałem problem z panelem klimatronika, a wszystkie objawy pasowały do jeża właśnie.
  11. Jakie ciśnienie w czasie jazdy pokazuje INPA na pompie progowej i na listwie? Jakie konkretnie?
  12. Może to być ciśnienie na listwie lub za progową. INPA i sprawdzenie ciśnienia paliwa.
  13. legrooch odpowiedział(a) na kubahh temat w E39
    kubahh ==> Coś mi ten błąd mówił, ale nie mogłem skojarzyć konkretów. Mam nadzieję, że to nie będzie to ;) viewtopic.php?f=97&t=189205
  14. jest związane z buforem pamięci. Widział ktoś kiedyś gdzieś większą liczbę niż 255? :) Tak. Dwubajtowe 65535 :mrgreen: ale nie z odczytu sterownika :mrgreen:
  15. A ja dodam od siebie, że jest związane z buforem pamięci. Widział ktoś kiedyś gdzieś większą liczbę niż 255? :)Informatyka i tyle. Kurde, też łapię 41 i może wyciągnę i wsadzę klimatronik i się naprawi? :)
  16. Nie "wsadź", tylko kolega ma pomysł :) W teorii dyfer + podmiana mocowania i powinno zagrać, tak? :) Dzięki za informacje.
  17. A jakaś informacja o powodzie? Czemu? :)
  18. Witam, w imieniu znajomego zadaję pytanie - czy dyfer z 1.8 (4,44) będzie podchodzić pod 3.0 (M54B30)? automat Pozdrawiam Leszek
  19. legrooch odpowiedział(a) na Karol34424 temat w E39
    Co rozumiesz jako normalne i nienormalne? :)
  20. Dlatego napisałem "po chorej cenie" ;)
  21. Ile dałeś? Po chorej cenie, to masz około http://e-katalog.intercars.com.pl/#/produkty/3217223132201-VAIV20_1113-separator-oleju.html minus upusty.
  22. legrooch odpowiedział(a) na Karol34424 temat w E39
    Poza kolorem to ar_w zdziwiłbyś się, ile może przez uszczelniacze przejść w 1.9TDI VAGowskim :) Ja swego czasu u teścia widziałem hard horror :)
  23. legrooch odpowiedział(a) na capsel_3r temat w E39
    Albo zajechane, albo magiel. Regeneruj, nie wsadzaj innej padaki najeżdzonej.
  24. WTF? Trolowanie? W dieselu (tak - kolega ma 530d!) jest jako odpowietrzenie element w formie filtru i obudowy schowany pod pokrywą filtra powietrza. Nie ma rozwiązań jak w benzynie w postaci zewnętrznego zaworu regulacji ciśnienia. Czytamy, w jakim temacie pomagamy, a nie w błąd wprowadzamy! Jako odmę rozumiesz filtr + obudowę + uszczelki? Wystarczy. Lepszym rozwiązaniem by był separator, ale ok - na tym też pojeździsz. Tylko pamiętaj, że masz coś takiego jak filtr, który się przytykać będzie z czasem. Wytrzyj odpływ z odmy do turbo, a po zrobieniu kilkudziesięciu kilometrów sprawdź, czy dalej kopci. Wtedy czeka Cię raczej turbo. Albo *tfu tfu* najgorsze.
  25. legrooch odpowiedział(a) na bartei temat w E39
    W mojej obudowie nie zauważyłem różnicy (obie ORI) między obudową separatora a filtru. Może być różnica w sprężystości sprężyny (z naciskiem na może - nie musi). Ja bym się nie bawił w ORI jeżeli różnica ceny przekroczy 50zł. Komplet ORI około 150zł.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.