Treść opublikowana przez jceel
-
320d - Wymian lamp xenon. na zwykłe - działają plug&play??
ja się mogę zamienić :norty:
-
330d LCI demontaż ślizgu przedniego zderzaka
hej, przymierzam się do wymiany przedniego zderzaka. jako, że ślizgi mam w totalnej rozsypce (z jednej strony urwany, z drugiej strony połamany) to zamówiłem w ASO nowe. moje pytanie brzmi: jak zdemontować stary ślizg i zamontować nowy? widziałem, że od góry (przy błotniku) ma on otwory na dwie śruby lub nity, ale wygląda na to, że dostęp do nich będzie bardzo ciężki... jakieś porady? mam na myśli element w czerwonym kółku na zdjęciu: http://www.e46fanatics.com/features/images/adrian320m3cont_09.jpg a tutaj zdemontowany (widać wspomniane otwory): http://c1552172.cdn.cloudfiles.rackspacecloud.com/31851_x300.jpg
-
320i swap na 2.8i
skoro masz już M52 to można podejrzewać, że wsadzenie innego M52 będzie najmniej problemowe.
-
320d Kilka problemów
to normalne. nic złego się nie dzieje. lekki dymek rano to od skroplonej pary wodnej w układzie wydechowym, a lekkie falowanie obrotów jest spowodowane pracą elektrycznego podgrzewacza płynu chłodniczego. wszystko jest ok.
-
e46 SWAP SILNIKA z 136km na 150km
skrzynia i sprzęgło na pewno będą ci potrzebne od 320d 150KM albo od 330d 184KM.
-
320d Szarpie całym autem i gaśnie...
raczej nie byłbym takim optymistą...
-
320d pulsowanie sprzęgła???
bez przesady, dwumasowe koło zamachowe może, jeśli się umie jeździć, wytrzymać setki tysiące kilometrów, jeśli nie miliony. nawet przy niezbyt rozgarniętym stylu jazdy obstawiam że 300 tys. to jest minimalny przebieg dla niego.
-
320d pulsowanie sprzęgła???
dwumas kosztuje 1500zł.
-
E39 czy E61 - BMW do 60 tyś
E61 spokojnie, szczególnie, jeśli nie wymagasz ogromnego silnika.
-
318i kontrolka od cisnienia oleju pali sie na czerwono
a co cię podkusiło, żeby taki gęsty olej zalać? :duh:
-
ringi ccfl - zalozone- fotka jak wyszlo
i ja dzisiaj stałem się posiadaczem ringów ccfl. efekt: http://83.19.65.138/~jceel/r/IMG_0239.jpg
-
[e46]co tak wyje? 320d. POMOCY! film
a mnie żółta kontrolka oleju...
-
320d pulsowanie sprzęgła???
mozna jezdzic jeszcze dlugo. nie wymieniaj dopoki nie padnie.
-
320d Jak sprawdzić wtryski za pomocą komputera
no ale ty masz M57, a chodziło pewnie o M47...
-
Zmiana orginalnego radia na inne. Problem z h/k
a z jakich powodów chcesz wywalać oryginalne radio? :shock:
-
320d wał nepędowy
a w którym miejscu pękł?
-
330d buczenie pompy wspomagania
hej, rano, zaraz po odpaleniu zimnego 330d przez pierwsze kilkaset metrów buczy mi pompa wspomagania przy kręceniu kierownicą (dźwięk przypomina mi pracę pompy wspomagania w starym polonezie). po chwili się uspokaja, po odpaleniu ciepłego również. skontrolowałem stan oleju ATF w układzie wspomagania, poziom oleju to gdzieś tak ok. 4cm poniżej korka. dla porównania zajrzałem do 320d i jest go więcej, prawie max (minus kilka mm). 1. czy taki ubytek może powodować w/w objawy? a może powinienem już rozglądać się za nową pompą? :cry2: 2. jak to jest właściwie z olejem do wspomagania, powinienem zlać cały i zalać nowy, czy może dolać tylko? 3. jaki olej ATF, Dextron II, Dextron III czy whatever? 4. ile go wchodzi?
-
330d 99' restart komputera po każdym wyjeciu kluczyka...
a jak stan akumulatora?
-
320d kolektor ssący
ja mam jedno pytanie, jak wygląda mechanizm klapek w M47T2 i M57T2, tzn. w E90? bo w nich jakoś się nie urywają... a przynajmniej nie słyszałem o takim problemie.
-
Komentarze do "diesel czy benzyna"
Ale sam siebie pytasz? Masz rozdwojenie jaźni? ok, pogadamy jak dorośniesz. tymczasem nie ma sensu się wdawać w jakąkolwiek dyskusję.
-
Komentarze do "diesel czy benzyna"
bo drażni mnie bezsensowne trollowanie zupełnie nie na temat?
-
Komentarze do "diesel czy benzyna"
no to przykro mi, ale raczej nikogo nie obchodzą rewelacje na temat twoich sąsiadów.
-
Komentarze do "diesel czy benzyna"
może u ciebie :-)
-
Porada jaki silnik do Cabrio??
kupuj 3.0 albo 2.8, inne się nie opłacają. wszystkie rzędowe szóstki, nawet te mniejsze, palą prawie tyle samo co większe.
-
318i czy mogę mieć zimówki 17"?
nie jeżdżę, bo nie mogę. ale gdyby się dało, to pewnie miałbym 16".