Łe no nie wiedziałem że aż tak prosto będzie :mrgreen: tylko sprzęgło jeszcze dokupię od 2.0d bo podobno fajnie trzyma i w przyszłości most większy i będzie lala :D dzięki chłopaki za doradę teraz tylko z kumplem muszę się dogadać na termin i będziemy robić szatana :mrgreen:
Witam wszystkich mam e46 2.0i i mam opcje kupić do niego za małe pieniądze 2.8i z e38 2001r po wyglądzie silnika widać że nie pasuje z niego tylko miska olejowa ale to można przekręcić z mojego silnika jakie dodatkowe części musiał bym mieć żeby ten motor w mojej e46 miał szanse chodzić z góry dziękuje za sugestie i Pozdrawiam wszystkich:)
7 odpowiedzi
Powiadomienie o plikach cookie
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.