Treść opublikowana przez jceel
-
316 ti N42 - bierze olej
skoro ma go od nowości, to raczej ciężko być niepewnym przebiegu :mrgreen:
-
Czy dobry wyszedł CHIP TUNING
z ciekawosci - robisz inne, "hardware-owe" mody poza programem? jakiś, nie wiem, dolot, wydech, ic, zmiana turbiny, itp, itd.
-
Komentarze do "diesel czy benzyna"
jeśli chodzi o zużycie samego silnika (a nie osprzętu) to bez znaczenia czy diesel czy benzyna, rzędowa szóstka dożyje 600-700 tysięcy spokojnie moim zdaniem. widziałem M57 które miało grubo ponad 600 tysięcy przejechane, turbina była już chyba trzecia i drugi komplet wtryskiwaczy, ale sam silnik był nadal w znakomitym stanie.
-
[320D] Skradziono BMW e46 Touring !!!
chyba tylko jakieś customowe zabezpieczenia...
-
[320D] Skradziono BMW e46 Touring !!!
dla złodzieja który kradnie na części to nie będzie mieć wielkiego znaczenia...
-
Komentarze do "diesel czy benzyna"
z ideologicznego punktu widzenia nie ma absolutnie żadnej różnicy. chyba, że dla skrzywionych fanbojów.
-
320d czy to uszkodzony dwumas czy co innego?
koło pasowe...?
-
Czy dobry wyszedł CHIP TUNING
to zależy jak bardzo przeszkadza ci dymienie :8)
-
Komentarze do "diesel czy benzyna"
pytanie poboczne: ile procent użytkowników E46 jest "świadomymi" użytkownikami, a ile nie ma pojęcia na temat swojego samochodu poza tym, by wiedzieć gdzie wlać paliwo i płyn do spryskiwaczy?
-
Komentarze do "diesel czy benzyna"
tak, to idealne porównanie które absolutnie niczego nie dowodzi.
-
paliwo shell
średnio mi się chce w to wierzyć :roll:
-
Komentarze do "diesel czy benzyna"
był tu taki jeden sławny agitator z 330xd, teraz mamy podobnego z 330xi.
-
318i czy mogę mieć zimówki 17"?
komfort jazdy kolego...
-
320d Obniżone zawieszenie
zaciskami ściągającymi sprężyny? jak ci kiedyś puści zacisk i wypadniesz z drogi to ci się odechce obniżania za 8zł :duh:
-
318i czy mogę mieć zimówki 17"?
to fakt, sam zakupiłem stalowe siedemnastki i kołpaki do nich to temat typu "ktokolwiek widział, ktokolwiek wie". :( a co do alu zimną - czy stalówki nie są bardziej wytrzymałe i w niskich temperaturach mniej podatne na pęknięcie albo wygięcie? btw: na allegro chcąc znaleźć stalowe 17"-tki wyskakują w większości felgi do ciężarówek albo dostawczaków i gdzieś tam obok tego do 330-tek :P
-
318i czy mogę mieć zimówki 17"?
dziwny jest ten świat, ja mam w 330d 17" na stalówkach na zimę i chętnie bym się zamienił na mniejsze gdybym mógł, a są ludzie, którzy sobie na złość robią sami ;)
-
Komentarze do "diesel czy benzyna"
w 330d ze skrzynia 5-biegowa przy 150km/h jest cichutko. nawet przy 220km/h ciezko uslyszec dzwiek silnika.
-
320d Obniżone zawieszenie
w razie wątpliwości najlepiej rozkodować nr. VIN i sprawdzić.
-
Komentarze do "diesel czy benzyna"
na trasę to tylko 330d. w trasie pali śmieszne ilości paliwa. za to gdybyś chciał na krótkie miejskie odcinki, to pewnie benzyna byłaby lepsza. ja od 4 czerwca 2010 zrobiłem 11 tysięcy km i póki co nie robiłem nic. oba silniki 3.0d są uznawane za naprawde wyjątkowo udane i godne polecenia. wszystko zależy, jakim budżetem dysponujesz...
-
Komentarze do "diesel czy benzyna"
ja jeżdżę tak 40% po krakowskich korkach i 60% po trasie ("jedynce", czasem też po A4). jeśli miałbym mieć przy takim setupie w 330i wynik 10,5, to od ręki wystawiam swojego klekota i kupuję 330i :mrgreen: ale raczej musiałbym najpierw przetestować to przy swoim stylu jazdy :)
-
Komentarze do "diesel czy benzyna"
tak jak pisałem wcześniej - robiąc ekstremalny ecodriving wiążący się z wleczeniem za tirami osiągnąłem w 3.0d wynik 4,7. ale to nijak ma się do normalnej jazdy :mrgreen:
-
Komentarze do "diesel czy benzyna"
nie sztuka wygenerowac dowolna wartosc na wskazniku sredniego spalania :mrgreen:
-
Komentarze do "diesel czy benzyna"
ja bym wybrał 330d.
-
318i -problem po wycieciu katalizatora
1. zresetuj BC i sprawdź ponownie spalanie 2. sprawdź przy dystrybutorze :mrgreen:
-
328i pedal gazu z bardzo duzym oporem.
wd40 :norty: a tak serio to nie rozbierałem nigdy pedału gazu, ale jak przyłożysz ucho to powinno być słychać gdzie jest jakiś opór...