Treść opublikowana przez guzior2
-
320d 150ps 2002r Problem z centralnym zamkiem
Prawdopodobnie to wina modułu komfortu, tam szukaj problemu.
-
320d asc nie działa
to napisz w jaki sposób wyłączasz ASC? Jeśli tylko raz nacisniesz przycisk ASC to nie wyłączysz go całkowicie, trzeba przytrzymać dłużej i wtedy albo zaswici ci sie dodatkowa kontrolka od hamulców lub trójkącik zmieni kolor na czerwony to wtedy masz całkowicie wyłączone ASC.
-
320d-przebieg 190tys - co już należy wymienic ?
Zobacz sobie w RealOEM ze jest plastikowy. http://www.realoem.com/bmw/showparts.do?model=AS71&mospid=47635&btnr=11_3312&hg=11&fg=15
-
320d-przebieg 190tys - co już należy wymienic ?
Tu masz plastikowy separator http://allegro.pl/separator-oleju-filtr-odmy-bmw-e46-e60-e61-e83-e90-i1197689572.html i tak jak kolega wspomniał obudowę też kup i wymień.
-
320d Co wybrać 136,czy 150km
Ja miałem 320d z 98 r. 136 KM czyli poczatek produkcji i przez 3,5 roku uzytkowania zepsuł mi sie tylko elektrozaworek sterujacy turbiną i termostat, dlatego to wszystko zależy na jaki egzemplarz trafisz, dodam jeszcze ze kiedy ja kupiłem czyli w grudniu 2006 r. za 26 tys zł była jedną z tańszych na allegro a okazała sie prwie bezawaryjna.
-
330d problem z inspekcją...
Odliczanie nie idzie cały czas tak samo, czasem komputer przyspiesza jesli autko jest eksploatowane w cięższych warunkach i gdy inspekcja dojdzie do 0 to moze sie okazac ze faktycznie zrobiłeś od wymiany oleju 15 tys a nie jak początkowo pokazywało 22 tys. tak ze wszystko masz ok.
-
330i nie trzyma równej temperatury silnika
Miałem ten sam problem kiedyś i faktycznie termostat był zepsuty, kupiłem jakis na allegro i po wymianie wszystko wrociło do normy.
-
320d 136ps brak mocy po regeneracji turbiny
Łatwiej by było gdybyś napisał błąd z kompa po angielsku, bo albo chodzi o zaworek albo o czujnik cisnienia w kolektorze, a to ze czysciłes obydwa to nic nie da jesli sa niesprawne.
-
320d 136ps brak mocy po regeneracji turbiny
http://allegro.pl/zawor-czujnik-turbiny-egr-bmw-opel-pierburg-nowy-i1216118593.html
-
320d 136ps brak mocy po regeneracji turbiny
Kiedys ktos pisał ze zamienił elektrozaworki miejscami i nie było poprawy a pozniej sie okazało ze ten drugi tez sie zacinał i dopiero nowy rozwiązał problem. Za sterownie podcisnieniem odpowiada jeszcze czujnik w kolektorze nr. 17 na rysunku. http://www.realoem.com/bmw/showparts.do?model=AL71&mospid=47634&btnr=11_2107&hg=11&fg=40
-
VIN - prośba o rozkodowanie
Prosze o rozkodowanie vin KE18814 Dzieki
-
320d problem z kontrolą trakcji
Spróbuj przytrzymać dłużej przycisk ASC i ten trójkącik powinien sie zaswiecic na czerwono i wtedy jest wyłączona całkowicie a zeby włączyc ponownie to trzeba wyłączyc stacyjke i uruchomic auto raz jeszcze bo przyciskiem nie włączysz kontroli trakcji.
-
320D Drgania w aucie i falujące obroty
Tu na 4 stronie kolega opisał jak wgrał soft do nowej przeplywki boscha za pomocą DISA viewtopic.php?f=69&t=130670&start=45
-
318i LED pod tablice rejestracyjna
Żeby nie pokazywało błędu powinieneś kupić taką http://moto.allegro.pl/led-zarowka-rurkowa-36-42mm-3-x-smd-can-bus-i1201998516.html
-
320d M47 adaptacja przepływomierza - instrukcja
U ciebie nie trzeba nic robic, dotyczy to tylko diesli, ale mogłes sobie kupic boscha bo zamienniki nie są dobre, wiele osob miało problemy.
-
320d- nie odpala
Wygląda to na problem z immobilizerem. Sprawdz zapasowym kluczykiem, jesli nie pomoze to podjedz na kompa. Ja miałem kiedys podobny problem i okazało sie ze styki zasniedziały przy immo, po wyczyszczeniu problem znikł.
-
320D 150ps CHIP - ja zrezygnowałem (prawda o chipach?)
Gdybys kiedys chciał jeszcze zawirusowac autko lub wsadzic Power BOX to polecam jedną z lepszych firm zajmujacą sie chip tuningiem. http://www.godula.pl/
-
320D Nierównomierna moc podczas przyspieszania
A słyszałes ze zamienniki przepływek nie działają poprawnie ?
-
320d Problem kontrolki
Załaduj fotke na tej stronie http://imageshack.us/ i pozniej wklej linka na forum.
-
320d Problem kontrolki
Gdy aku jest padniety to kontrolki szaleją na desce rozdzielczej dlatego musisz kupic nowy.
-
323CI 1999 Problem z kontrolką abs, trakcji i hamulca
A czy po wymianie tego czujnika błąd powraca ten sam ? Moze problem jest w samym gniazdku lub kablach gdzie podłączasz czujnik.
-
320d M47 adaptacja przepływomierza - instrukcja
Najlepiej zadzwon sobie do jakiegos serwisu BMW i podaj nr. VIN. i powiedzą ci czy potrzebujesz nowego softu czy nie.
-
320d M47 adaptacja przepływomierza - instrukcja
Na oficjalnej stronie BOSCH.PL jest napisane ze reprogramacja (update) dotyczy modeli produkowanych do 11.2000 r.
-
320d Oil Service a wymiana oleju..
Kolega jakub ma racje, w misce olejowej jest czujnik ktory kontroluje stan i jakość oleju, jesli silnik bedzie pracował w trudniejszych warunkach to komputer przyspieszy odliczanie inspekcji olejowej i do 0 moze np. dojść po 10 tys. km.
-
320d czasem słabiej świeci podświetlanie zegarów
Prawdopodobnie szwankuje ci czujnik ktory jest w przełączniku od świateł po lewej stronie i on odpowiada za rozjasnienie lub przyciemnienie wyswietlacza na desce,klimatronika i radia, gdy jest dzień to wyswietlacze powinny byc jasniejsze a gdy noc powinny byc ciemniejsze.