Skocz do zawartości

guzior2

Zasłużeni forumowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez guzior2

  1. Prawdopodobnie to wina modułu komfortu, tam szukaj problemu.
  2. guzior2 odpowiedział(a) na et_cb199 temat w E46
    to napisz w jaki sposób wyłączasz ASC? Jeśli tylko raz nacisniesz przycisk ASC to nie wyłączysz go całkowicie, trzeba przytrzymać dłużej i wtedy albo zaswici ci sie dodatkowa kontrolka od hamulców lub trójkącik zmieni kolor na czerwony to wtedy masz całkowicie wyłączone ASC.
  3. Zobacz sobie w RealOEM ze jest plastikowy. http://www.realoem.com/bmw/showparts.do?model=AS71&mospid=47635&btnr=11_3312&hg=11&fg=15
  4. Tu masz plastikowy separator http://allegro.pl/separator-oleju-filtr-odmy-bmw-e46-e60-e61-e83-e90-i1197689572.html i tak jak kolega wspomniał obudowę też kup i wymień.
  5. guzior2 odpowiedział(a) na wmb.3 temat w E46
    Ja miałem 320d z 98 r. 136 KM czyli poczatek produkcji i przez 3,5 roku uzytkowania zepsuł mi sie tylko elektrozaworek sterujacy turbiną i termostat, dlatego to wszystko zależy na jaki egzemplarz trafisz, dodam jeszcze ze kiedy ja kupiłem czyli w grudniu 2006 r. za 26 tys zł była jedną z tańszych na allegro a okazała sie prwie bezawaryjna.
  6. guzior2 odpowiedział(a) na lesiu117 temat w E46
    Odliczanie nie idzie cały czas tak samo, czasem komputer przyspiesza jesli autko jest eksploatowane w cięższych warunkach i gdy inspekcja dojdzie do 0 to moze sie okazac ze faktycznie zrobiłeś od wymiany oleju 15 tys a nie jak początkowo pokazywało 22 tys. tak ze wszystko masz ok.
  7. Miałem ten sam problem kiedyś i faktycznie termostat był zepsuty, kupiłem jakis na allegro i po wymianie wszystko wrociło do normy.
  8. Łatwiej by było gdybyś napisał błąd z kompa po angielsku, bo albo chodzi o zaworek albo o czujnik cisnienia w kolektorze, a to ze czysciłes obydwa to nic nie da jesli sa niesprawne.
  9. http://allegro.pl/zawor-czujnik-turbiny-egr-bmw-opel-pierburg-nowy-i1216118593.html
  10. Kiedys ktos pisał ze zamienił elektrozaworki miejscami i nie było poprawy a pozniej sie okazało ze ten drugi tez sie zacinał i dopiero nowy rozwiązał problem. Za sterownie podcisnieniem odpowiada jeszcze czujnik w kolektorze nr. 17 na rysunku. http://www.realoem.com/bmw/showparts.do?model=AL71&mospid=47634&btnr=11_2107&hg=11&fg=40
  11. Prosze o rozkodowanie vin KE18814 Dzieki
  12. Spróbuj przytrzymać dłużej przycisk ASC i ten trójkącik powinien sie zaswiecic na czerwono i wtedy jest wyłączona całkowicie a zeby włączyc ponownie to trzeba wyłączyc stacyjke i uruchomic auto raz jeszcze bo przyciskiem nie włączysz kontroli trakcji.
  13. Tu na 4 stronie kolega opisał jak wgrał soft do nowej przeplywki boscha za pomocą DISA viewtopic.php?f=69&t=130670&start=45
  14. Żeby nie pokazywało błędu powinieneś kupić taką http://moto.allegro.pl/led-zarowka-rurkowa-36-42mm-3-x-smd-can-bus-i1201998516.html
  15. U ciebie nie trzeba nic robic, dotyczy to tylko diesli, ale mogłes sobie kupic boscha bo zamienniki nie są dobre, wiele osob miało problemy.
  16. guzior2 odpowiedział(a) na Diablo16 temat w E46
    Wygląda to na problem z immobilizerem. Sprawdz zapasowym kluczykiem, jesli nie pomoze to podjedz na kompa. Ja miałem kiedys podobny problem i okazało sie ze styki zasniedziały przy immo, po wyczyszczeniu problem znikł.
  17. Gdybys kiedys chciał jeszcze zawirusowac autko lub wsadzic Power BOX to polecam jedną z lepszych firm zajmujacą sie chip tuningiem. http://www.godula.pl/
  18. A słyszałes ze zamienniki przepływek nie działają poprawnie ?
  19. guzior2 odpowiedział(a) na matti30 temat w E46
    Załaduj fotke na tej stronie http://imageshack.us/ i pozniej wklej linka na forum.
  20. guzior2 odpowiedział(a) na matti30 temat w E46
    Gdy aku jest padniety to kontrolki szaleją na desce rozdzielczej dlatego musisz kupic nowy.
  21. A czy po wymianie tego czujnika błąd powraca ten sam ? Moze problem jest w samym gniazdku lub kablach gdzie podłączasz czujnik.
  22. Najlepiej zadzwon sobie do jakiegos serwisu BMW i podaj nr. VIN. i powiedzą ci czy potrzebujesz nowego softu czy nie.
  23. Na oficjalnej stronie BOSCH.PL jest napisane ze reprogramacja (update) dotyczy modeli produkowanych do 11.2000 r.
  24. Kolega jakub ma racje, w misce olejowej jest czujnik ktory kontroluje stan i jakość oleju, jesli silnik bedzie pracował w trudniejszych warunkach to komputer przyspieszy odliczanie inspekcji olejowej i do 0 moze np. dojść po 10 tys. km.
  25. Prawdopodobnie szwankuje ci czujnik ktory jest w przełączniku od świateł po lewej stronie i on odpowiada za rozjasnienie lub przyciemnienie wyswietlacza na desce,klimatronika i radia, gdy jest dzień to wyswietlacze powinny byc jasniejsze a gdy noc powinny byc ciemniejsze.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.