Treść opublikowana przez guzior2
-
330Ci Ustawienie zbieżności po wymianie wahacza
ŁoŁ jakie mniemanie masz o sobie :) raczej za duże. Wszyscy dobrze widzą co napisałes wyżej. Wymieniłem obydwa wahacze i odrazu było oczywiste ze muszę pojechac na geometrię kół ponieważ kierownica przy jezdzie na wprost była skręcona ok. 4cm. a wczesniej była idealnie prosto.
-
318i 1998 - czy gaz będzie opłacalny?
Zastanów sie jak długo pojezdzisz tym autkiem zeby ci sie zdążyła zwrócić ta instalacja. Wiem ze wiele osob szybko przesiada sie z 318 na większe pojemnosci z wiadomych przyczyn.
-
320d m47 obroty ok 1500
Moze to miec zwiazek z przplywka.
-
330Ci Ustawienie zbieżności po wymianie wahacza
Ja po wymianie wahaczów musiałem pojechac na ustawienie zbieżności.
-
320d Glośna praca po odpaleniu z rana
Wiele osób z forum ma tam Inpe i DISa i mozesz popytac albo zainstaluj sobie win xp bo bez diagnozy to ciężko bedzie.
-
320d Glośna praca po odpaleniu z rana
Najlepiej podepnij kompa i byc moze bedzie jakis błąd w ecu, nie ma czegos takiego jak zmeczenie silnika po trasie. Napisz jaki masz silnik.
-
318d kontrolka asc i abs
Spróbuj umyc podwozie a dokladnie myjką cisnieniową wypłukaj miejsca gdzie znajdują sie czujniki ABS, potrafią sie zabrudzic i wtedy dzieje sie tak jak u ciebie.
-
320d poziom oleju
U mnie tez tak kiedys było ze jak wlali mi 4,5 l. to miałem delikatnie ponad stan i musiałem odessać do prawidłowego poziomu i teraz jak wymieniam olej to każe wlewac tylko 4 l. i jest prawie idealnie. Nie zapominaj ze jak zlewa sie stary olej to w 100% on nie wypłynie i część zostaje w środku.
-
bedzie mi obcierac opona ? z et13
Popraw temat bo bedzie ostrzeżenie od moda. Ja miałem założone zimowki o takim rozmiarze i nic nie ocierało.
-
330cd bmw padla, nie odpala
To samo jest jest w Irlandii, ja musiałem przerejestrować swoją 320d co pochłonęło kupę kasy.
-
318Ci Wymiana świec zapłonowych
Korek od oleju musisz odkrecic i wyjac go razem z tą ramka ktora sie obraca razem z nim bo inaczej nie zdejmiesz plastikowej osłonki.
-
320d turbina, przepływomierz, elektrozaworki??
Kolego miałem kiedys ten sam problem co u ciebie tzn. chwilowy spadek mocy przy wdepnieciu gazu w okolicach 2500-3000 obr. i problemem było stare oprogramowanie sterujace przeplywka a przeplywomierz był nowy.
-
320D Paląca się kontrolka ciśnienia oleju.
A przed wymianą nie było tego ? Wydaje mi sie ze kazdy ma podobnie i tak powinno byc.
-
320d straciła moc przy 140 km/h
Z czarnym kołnierzem to oryginalny BMW a srebrny ma Pierburg.
-
320d straciła moc przy 140 km/h
http://www.allegro.pl/item1085316952_zawor_czujnik_turbiny_egr_bmw_e46_e38_e39_diesel.html
-
318i n42b20 143km łańcuch czy pasek??
Gdybys miał gwarancje to mogl bys do nich jechac ale bez to niestety.
-
318i n42b20 143km łańcuch czy pasek??
Najczesciej napinacz łancucha zawodzi i silnik zaczyna głosniej pracowac, podwyzszone spalanie, spadek mocy. Czytałem ze nawet łancuch moze przeskoczyc.
-
318i n42b20 143km łańcuch czy pasek??
Normalnie rozrządu sie nie rusza jesli wszystko jest ok ale w silniku N42 jest on wadliwy i moze sie zdarzyć ze trzeba bedzie wymieniac.
-
320d słaby zasięg pilota od centralmego
Powinien działac tez z daleka. Prawdopodobnie to wina anteny ktora łapie sygnał z kluczyka
-
318i Migająca kontrolka 'silnika'
To nic ze kontrolka sie juz nie swieci ale błąd sie zapisał.
-
318i Migająca kontrolka 'silnika'
Pierwsze co to trzeba autko podłączyc do kompa i sprawdzic jaki błąd zapisał sie w ecu.
-
318i n42b20 143km łańcuch czy pasek??
Po co zakladasz dwa tematy z tym samym pytaniem ?
-
330d - czujnik zajmowania fotela, świeci kontrolka airbag
Cała masa posiadaczy BMW miała i ma ten problem a to nic innego jak mata zajetosci fotela pasazera ktora jest w siedzeniu pasazera i zaczela juz szwankowac u ciebie. Najprosciej i najtaniej to kupic emulator http://www.allegro.pl/item1092762619_emulator_maty_bmw_czujnik_fotela_mata_gratis.html lub kupic nową mate ale to juz koszta rosną.
-
320 E 46 świecąca się kontrolka od poduszek
Jesli kontrolka poduszki zaswieciła sie przez pasy to cos jest nie tak z napinaczem pasow.
-
320d m47n padła turbina nowa czy regenerowana
Z tego co słyszałem to firma w ktorej regenerujesz turbine jest bardzo dobra i daje 2 lata gwarancji tak ze powinno byc dobrze.