Skocz do zawartości

guzior2

Zasłużeni forumowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez guzior2

  1. ŁoŁ jakie mniemanie masz o sobie :) raczej za duże. Wszyscy dobrze widzą co napisałes wyżej. Wymieniłem obydwa wahacze i odrazu było oczywiste ze muszę pojechac na geometrię kół ponieważ kierownica przy jezdzie na wprost była skręcona ok. 4cm. a wczesniej była idealnie prosto.
  2. Zastanów sie jak długo pojezdzisz tym autkiem zeby ci sie zdążyła zwrócić ta instalacja. Wiem ze wiele osob szybko przesiada sie z 318 na większe pojemnosci z wiadomych przyczyn.
  3. guzior2 odpowiedział(a) na qba_22 temat w E46
    Moze to miec zwiazek z przplywka.
  4. Ja po wymianie wahaczów musiałem pojechac na ustawienie zbieżności.
  5. Wiele osób z forum ma tam Inpe i DISa i mozesz popytac albo zainstaluj sobie win xp bo bez diagnozy to ciężko bedzie.
  6. Najlepiej podepnij kompa i byc moze bedzie jakis błąd w ecu, nie ma czegos takiego jak zmeczenie silnika po trasie. Napisz jaki masz silnik.
  7. guzior2 odpowiedział(a) na krzysiek318d temat w E46
    Spróbuj umyc podwozie a dokladnie myjką cisnieniową wypłukaj miejsca gdzie znajdują sie czujniki ABS, potrafią sie zabrudzic i wtedy dzieje sie tak jak u ciebie.
  8. guzior2 odpowiedział(a) na Zbyszek027 temat w E46
    U mnie tez tak kiedys było ze jak wlali mi 4,5 l. to miałem delikatnie ponad stan i musiałem odessać do prawidłowego poziomu i teraz jak wymieniam olej to każe wlewac tylko 4 l. i jest prawie idealnie. Nie zapominaj ze jak zlewa sie stary olej to w 100% on nie wypłynie i część zostaje w środku.
  9. Popraw temat bo bedzie ostrzeżenie od moda. Ja miałem założone zimowki o takim rozmiarze i nic nie ocierało.
  10. guzior2 odpowiedział(a) na lisek1985 temat w E46
    To samo jest jest w Irlandii, ja musiałem przerejestrować swoją 320d co pochłonęło kupę kasy.
  11. Korek od oleju musisz odkrecic i wyjac go razem z tą ramka ktora sie obraca razem z nim bo inaczej nie zdejmiesz plastikowej osłonki.
  12. Kolego miałem kiedys ten sam problem co u ciebie tzn. chwilowy spadek mocy przy wdepnieciu gazu w okolicach 2500-3000 obr. i problemem było stare oprogramowanie sterujace przeplywka a przeplywomierz był nowy.
  13. A przed wymianą nie było tego ? Wydaje mi sie ze kazdy ma podobnie i tak powinno byc.
  14. Z czarnym kołnierzem to oryginalny BMW a srebrny ma Pierburg.
  15. http://www.allegro.pl/item1085316952_zawor_czujnik_turbiny_egr_bmw_e46_e38_e39_diesel.html
  16. Gdybys miał gwarancje to mogl bys do nich jechac ale bez to niestety.
  17. Najczesciej napinacz łancucha zawodzi i silnik zaczyna głosniej pracowac, podwyzszone spalanie, spadek mocy. Czytałem ze nawet łancuch moze przeskoczyc.
  18. Normalnie rozrządu sie nie rusza jesli wszystko jest ok ale w silniku N42 jest on wadliwy i moze sie zdarzyć ze trzeba bedzie wymieniac.
  19. Powinien działac tez z daleka. Prawdopodobnie to wina anteny ktora łapie sygnał z kluczyka
  20. To nic ze kontrolka sie juz nie swieci ale błąd sie zapisał.
  21. Pierwsze co to trzeba autko podłączyc do kompa i sprawdzic jaki błąd zapisał sie w ecu.
  22. Po co zakladasz dwa tematy z tym samym pytaniem ?
  23. Cała masa posiadaczy BMW miała i ma ten problem a to nic innego jak mata zajetosci fotela pasazera ktora jest w siedzeniu pasazera i zaczela juz szwankowac u ciebie. Najprosciej i najtaniej to kupic emulator http://www.allegro.pl/item1092762619_emulator_maty_bmw_czujnik_fotela_mata_gratis.html lub kupic nową mate ale to juz koszta rosną.
  24. Jesli kontrolka poduszki zaswieciła sie przez pasy to cos jest nie tak z napinaczem pasow.
  25. Z tego co słyszałem to firma w ktorej regenerujesz turbine jest bardzo dobra i daje 2 lata gwarancji tak ze powinno byc dobrze.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.