Skocz do zawartości

guzior2

Zasłużeni forumowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez guzior2

  1. guzior2 odpowiedział(a) na bodziec23 temat w E46
    Licznik dzienny kasuje sie bolcem w zegarach.
  2. Też bym wybrał 330i ale myśle, że swap z 318i na 330i jest nieopłacalny, za dużo elementów musiał byś wymienić a w przyszłości ciężko było by ją sprzedać bo chyba każdy woli kupić taką jaka wyjechała z salonu niż po swapie.
  3. w 2000 r. montowali je tylko w compact a dopiero w 2001 r. w reszcie nadwozi a w drugiej połowie 2003 r. zaczęły wchodzić już N46 Ja miałem z grudnia 01 r. i kiedy zdałem sobie sprawę że dopadła mnie ta usterka z rozrządem to nawet nie zabierałem sie za naprawe tego bo tu gdzie mieszkam naprawa wyszła by mnie z 3000 euro bo poza ASO bardzo ciężko o kumatego mechanika.
  4. Ale przecież ty masz silnik M47 136 KM i w nim nie ma sterownika tylko jest przekaznik w skrzynce pod maską.
  5. A jak tam ze sprzedażą auta ? Zgłosił sie koleś po te pozostawione 3000 zł zaliczki ?
  6. W modelu po liftingu tak ma być a jesli masz przed liftingiem to kontrolka DDE świeci w zależności od temperatury na zewnątrz.
  7. Ten podgrzewacz z linka jest do modeli po lifcie na CR, może masz taki jak ten http://img804.imageshack.us/img804/2923/45295232ve41600x1200.th.jpg
  8. Dowiedz się czy wgrali ci nowe oprogramowanie do Przepływki Boscha bo jesli nie to auto nie bedzie prawidłowo jezdziło. Zeby wgrać nowy program trzeba jechgać do ASO lub do kogoś kto ma oprogramowanie DIS i troche wiedzy na ten temat.
  9. Podpowiem że u mnie żaluzje były cały czas otwarte (zepsute) i nie miały wpływu na obniżanie sie wskazówki od temperatury nawet przy - 20 stopniach.
  10. A jakiej firmy przepływomierz założyłeś i czy zrobiłes reprogramacje do nowej przepływki ? Wymieniłeś przewody podciśnieniowe ? Zaworek od EGR masz sprawny ?
  11. Koledzy na pierwszej stronie już pisali że jest zintegrowany z włącznikiem świateł a mechanik który u mnie wymieniał moduł świateł twierdził że jest w słupku, wiadomo mógł ściemniać tylko jaki miał by w tym cel ?
  12. Może w E46 moduł komfortu jest połączony z modułem świateł, to by wyjaśniało otwieranie się szyby z tyłu, sam juz nie wiem. Zastanawiam sie co to za moduł z nr. 5 na rysunku http://www.realoem.com/bmw/showparts.do?model=AX71&mospid=47664&btnr=61_2123&hg=61&fg=25 Kolega napisał na samym poczatku ze odpinał radio i nic to nie dało, z resztą ja też odpinałem u siebie kiedy wyświetlało Disabled i również nic.
  13. To ja nadal będę obstawiał że moduł świateł jest gdzieś indziej i wygląda tak http://moto.allegro.pl/modul-swiatel-bmw-e38-e39-e46-lift-xenon-nr-465-i1355420562.html Kiedy ja miałem ten sam problem co kolega chudy11511 na kompie miałem podobne błędy łącznie z k bus i gdy odebralem auto od mechesów zauważyłem, że na wyświetlaczu za napisem "km" pojawiła sie kropka, jak wiadomo oznacza ona że przebieg nie jest zgodny we wszystkich modułach w których zapisywany jest przebieg i to by oznaczało że jednak wymienili mi go na nowy i to załatwiło problem. Najlepiej to zadzwoń do któregoś ASO i zapytaj gdzie w E46 umieszczony jest moduł świateł albo jak bedziesz chciał to moge ci podać nr. tel. do tych mechaników którzy mi naprawili ten sam problem.
  14. Jesli chodzi o świece żarowe to jest jeszcze bezpiecznik zwany F104 który odpowiada za grzanie świec i dosyć często on jest powodem problemów z odpaleniem autka przy niskich temperaturach, żeby przekonać się czy jest dobry to trzeba sprawdzić czy jest napięcie na dosyć grubym czerwonym kablu który dochodzi do przekaznika od świec, dlatego warto to sprawdzić. Tu masz wiecej o tym bezpieczniku viewtopic.php?f=69&t=99355
  15. guzior2 odpowiedział(a) na spikepool temat w E46
    Ja bym nie ryzykował z używanym, na allegro masz troche tansze http://moto.allegro.pl/termostat-bmw-3-e46-320d-5-e39-520d-niemiecki-febi-i1346926225.html
  16. guzior2 odpowiedział(a) na nemo05 temat w E46
    Na allegro jest Sprzedawca "bmw_user" który handluje oryginalnymi częściami BMW, możesz zapytać go czy miał by do sprzedania te oringi. Rozumie że do ASO masz daleko dlatego szukasz innego miejsca ?
  17. guzior2 odpowiedział(a) na spikepool temat w E46
    Raczej nie kupisz samego wkładu do E46 bo są tylko w całości ale bardzo często łamią sie plastikowe łapki w samej obudowie które trzymają termostat i może sie okazać że u ciebie własnie to sie zepsuło.
  18. Czyli to co wczesniej pisalem.Hmmm takze wydaje mi sie ze guziora 2 zrobili chyba w balona wymieniając modul ktorego nie ma :mad2: Może faktycznie mnie oszukali żeby wyłudzić więcej kasy, kolega chudy11511 miał podmienić ten przełącznik, ciekawe czy pomogło ?
  19. guzior2 odpowiedział(a) na nemo05 temat w E46
    Coś jest nie tak z ciśnieniem oleju. A czy przy wymianie filtra oleju zmieniałeś też 3 oringi nr. 2,4,5 na rysunku ? http://www.realoem.com/bmw/showparts.do?model=AL71&mospid=47634&btnr=11_2104&hg=11&fg=30 Bo podobno kiedy są niewymieniane to przez nie dłużej nabija sie odpowiednie cisnienie i dlatego kontrolka dłuzej świeci a wiem że kupując filtry poza ASO nie dają w komplecie tych oringów.
  20. Z tego co sie orientuje to tylko w modelach przed liftem jest ten bezpiecznik.
  21. guzior2 odpowiedział(a) na nemo05 temat w E46
    Tak ale zamiennik a jak wiadomo one zazwyczaj niepoprawnie działają i krótko.
  22. guzior2 odpowiedział(a) na nemo05 temat w E46
    W ASO 465 zł
  23. guzior2 odpowiedział(a) na gregkovaks temat w E46
    Najlepiej podjedz na kompa i zobaczysz czego dotyczy błąd, możliwe że cos z układem paliwowym.
  24. Tu masz wszystko o tym bezpieczniku : viewtopic.php?f=69&t=99355
  25. Wiadomo ze jedno urzadzenie nie moze miec dwuch nazw, nie wiedzialem ze taki elektryczny podgrzewacz byl montowany a jak wiemy Webasto montowane w 90% w E46 bylo tylko jak pogrzewacz cieczy chlodzacej dlatego myslalem ze kolega ma wlasnie taki.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.