Skocz do zawartości

guzior2

Zasłużeni forumowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez guzior2

  1. Chyba chcesz zarżnąć swoj silnik wlewajac to coś, 10W40 jest nieodpowiedni a co dopiero ten, lepiej szybko zmień ten syf. Nie założenie nowych oringów powoduje zaswiecenie sie tej samej kontrolki ale w kolorze żółtym a jesli swieci na czerwono to juz powazniejsza sprawa związana z ciśnieniem oleju.
  2. guzior2 odpowiedział(a) na Lukasina temat w E46
    W Compact nie montowali silników 136 KM.
  3. Kolego nie wymieniaj termostatu EGR tylko główny bo on odpowiada za niedogrzanie silnika podczas jazdy, przerabiałem to kiedys wiec wiem, kolega wyzej tez napisał ze problem ustał po wymianie głównego dlatego nie rozumie po co wydawac niepotrzebnie wiecej kasy. Tu masz termostat główny http://moto.allegro.pl/termostat-bmw-e46-320d-e39-520d-febi-oryg-wawa-i1260713577.html lub http://moto.allegro.pl/termostat-bmw-2-0-diesel-e46-320d-e39-520d-nowy-i1261686187.html
  4. Kolego spróbuj odpalić zapasowym kluczykiem bo moze byc problem z immobilizerem, miałem kiedyś podobnie.
  5. Popróbuj jeszcze bo musi sie dać. Poczytaj ten temat, napewno pomoże http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=25&t=1050&hilit=kasowanie+inspekcji+e46
  6. Ja też miałem 320d z 98 r. i normalnie kasowalem inspekcje łącząc pin 7 z masą. Jesli probowales to cos zle robisz. To urządzenie do kasowania inspekcji ktore na allegro kosztuje kilkadziesiąt złotych działa w ten sam sposób tzn. łączy pin 7 z pinem od masy :mrgreen: Ale skoro jestes taki uparty to jedz na kompa i wydaj 50 zł za skasownie inspekcji.
  7. Pewnie że sie da :) Nie wymysliłem sobie tego tylko sam tak robiłem, potrzebny był mi tylko kabelek.
  8. guzior2 odpowiedział(a) na tomek1979 temat w E46
    Wał pękał ale w modelach przed liftem a w poliftowych nie słyszałem.
  9. Nie tankuj wiecej na tego typu stacjach i podłącz auto pod kompa.
  10. Oczywiscie ze sie da bez kompa, tu masz wszystko opisane : http://www.kofla.net/bmw_pl.htm
  11. Na 99 % jestem pewny ze E46 nie wypuszczali bez imobilizera, moze wkładając ten malutki plastikowy niby kluczyk był gdzies blisko któryś z normalnych kluczykow i w ten sposob załapał albo ktos kiedys usuną imo z jakiegos powodu. W BMW nie ma zadnej kontrolki od imo.
  12. Odradzam meyle HD, Miałem i byłem niezadowolony ponieważ przy każdym hamowaniu guma skrzeczała i było to wkurzające. Tylko Lemforder
  13. Polecam Lemforder jedne z najlepszych.
  14. Oczywiscie ze masz imobilizer, w tym zapasowym kluczyku tez jest imo choc nie ma pilota.
  15. guzior2 odpowiedział(a) na marek60 temat w E46
    Skoro go kupił w salonie jako nowy to raczej jest pewny przebiegu :norty:
  16. Kiedy jest przepalona zarowka to komputer celowo włącza kierunek zeby auto było oswietlone.
  17. guzior2 odpowiedział(a) na GDJOHNY temat w E46
    Własnie tak to jest kiedy sie kupuje zamienniki :mad2:
  18. guzior2 odpowiedział(a) na pielgrzym temat w E46
    Ja jezdziłem swoją 320d ok. 3,5 roku i zepsuł mi sie tylko elektrozaworek od turbiny koszt 100 zł i termostat a poza tym wymieniałem tylko czesci eksploatacyjne.
  19. Ja wymieniłem i wszystko pasowało.
  20. Jesli czujnik cisnienia doladowania masz zepsuty to bedzie występował spadek mocy (tryb awaryjny)
  21. No niestety masz racje, po wymianie modułu swiateł zapaliła sie ta kropka co oznacza to ze przebieg nie jest taki sam we wszystkich modułach ktore rejestrują przebyte kilometry, ale z tego co sie dowiadywałem to da sie ją usunąć. W sumie ta kropeczka w niczym nie przeszkadza ale jesli bedziesz chciał kiedys sprzedać auto i przyjedzie ktos kto sie zna to bedzie myślał ze przebieg kręcony.
  22. Miałem kiedyś podobną utrate mocy i zepsuty był elektrozaworek od turbiny.
  23. Są tacy co wymienią sworznie ale jednym słowem to jest rzezba i nie jestem pewny czy to takie bezpieczne.
  24. Wymienili mi moduł na nowy i zapłaciłem ok. 500 zł
  25. Ja miałem ten sam problem z wariującymi kontrolkami i powodem był walnięty moduł świateł.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.