Treść opublikowana przez guzior2
-
318i kontrolka od cisnienia oleju pali sie na czerwono
Chyba chcesz zarżnąć swoj silnik wlewajac to coś, 10W40 jest nieodpowiedni a co dopiero ten, lepiej szybko zmień ten syf. Nie założenie nowych oringów powoduje zaswiecenie sie tej samej kontrolki ale w kolorze żółtym a jesli swieci na czerwono to juz powazniejsza sprawa związana z ciśnieniem oleju.
-
Turbina 320 2001r
W Compact nie montowali silników 136 KM.
-
320d Problem z temperaturą silnika
Kolego nie wymieniaj termostatu EGR tylko główny bo on odpowiada za niedogrzanie silnika podczas jazdy, przerabiałem to kiedys wiec wiem, kolega wyzej tez napisał ze problem ustał po wymianie głównego dlatego nie rozumie po co wydawac niepotrzebnie wiecej kasy. Tu masz termostat główny http://moto.allegro.pl/termostat-bmw-e46-320d-e39-520d-febi-oryg-wawa-i1260713577.html lub http://moto.allegro.pl/termostat-bmw-2-0-diesel-e46-320d-e39-520d-nowy-i1261686187.html
-
320d 136km Nie chce odpalić pomocy!!!!!
Kolego spróbuj odpalić zapasowym kluczykiem bo moze byc problem z immobilizerem, miałem kiedyś podobnie.
-
330d Kasowanie Oil ispection
Popróbuj jeszcze bo musi sie dać. Poczytaj ten temat, napewno pomoże http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=25&t=1050&hilit=kasowanie+inspekcji+e46
-
330d Kasowanie Oil ispection
Ja też miałem 320d z 98 r. i normalnie kasowalem inspekcje łącząc pin 7 z masą. Jesli probowales to cos zle robisz. To urządzenie do kasowania inspekcji ktore na allegro kosztuje kilkadziesiąt złotych działa w ten sam sposób tzn. łączy pin 7 z pinem od masy :mrgreen: Ale skoro jestes taki uparty to jedz na kompa i wydaj 50 zł za skasownie inspekcji.
-
330d Kasowanie Oil ispection
Pewnie że sie da :) Nie wymysliłem sobie tego tylko sam tak robiłem, potrzebny był mi tylko kabelek.
-
320d uszkodzony silnik
Wał pękał ale w modelach przed liftem a w poliftowych nie słyszałem.
-
328i problem z odpaleniem i niegasnącka kontrolka ASC
Nie tankuj wiecej na tego typu stacjach i podłącz auto pod kompa.
-
330d Kasowanie Oil ispection
Oczywiscie ze sie da bez kompa, tu masz wszystko opisane : http://www.kofla.net/bmw_pl.htm
-
E46 320ci coupe imobilizer, wyciek z chlodnicy
Na 99 % jestem pewny ze E46 nie wypuszczali bez imobilizera, moze wkładając ten malutki plastikowy niby kluczyk był gdzies blisko któryś z normalnych kluczykow i w ten sposob załapał albo ktos kiedys usuną imo z jakiegos powodu. W BMW nie ma zadnej kontrolki od imo.
-
320d jakiej firmy tuleje wahacza przedniego
Odradzam meyle HD, Miałem i byłem niezadowolony ponieważ przy każdym hamowaniu guma skrzeczała i było to wkurzające. Tylko Lemforder
-
320d jakiej firmy tuleje wahacza przedniego
Polecam Lemforder jedne z najlepszych.
-
E46 320ci coupe imobilizer, wyciek z chlodnicy
Oczywiscie ze masz imobilizer, w tym zapasowym kluczyku tez jest imo choc nie ma pilota.
-
316 ti N42 - bierze olej
Skoro go kupił w salonie jako nowy to raczej jest pewny przebiegu :norty:
-
328i Kierunek świeci na postojówkach
Kiedy jest przepalona zarowka to komputer celowo włącza kierunek zeby auto było oswietlone.
-
330 ci 2001 przeplywomierz
Własnie tak to jest kiedy sie kupuje zamienniki :mad2:
-
320D kupno za 25000zł?
Ja jezdziłem swoją 320d ok. 3,5 roku i zepsuł mi sie tylko elektrozaworek od turbiny koszt 100 zł i termostat a poza tym wymieniałem tylko czesci eksploatacyjne.
-
bmw 320d e46 radio
Ja wymieniłem i wszystko pasowało.
-
320d 136ps brak mocy po regeneracji turbiny
Jesli czujnik cisnienia doladowania masz zepsuty to bedzie występował spadek mocy (tryb awaryjny)
-
318i elektronika - kto to zdiagnozuje? ;>
No niestety masz racje, po wymianie modułu swiateł zapaliła sie ta kropka co oznacza to ze przebieg nie jest taki sam we wszystkich modułach ktore rejestrują przebyte kilometry, ale z tego co sie dowiadywałem to da sie ją usunąć. W sumie ta kropeczka w niczym nie przeszkadza ale jesli bedziesz chciał kiedys sprzedać auto i przyjedzie ktos kto sie zna to bedzie myślał ze przebieg kręcony.
-
330D Problem z mocą silnika Pomocy
Miałem kiedyś podobną utrate mocy i zepsuty był elektrozaworek od turbiny.
-
328i Wymiana sworznia wahacza przedniego
Są tacy co wymienią sworznie ale jednym słowem to jest rzezba i nie jestem pewny czy to takie bezpieczne.
-
318i elektronika - kto to zdiagnozuje? ;>
Wymienili mi moduł na nowy i zapłaciłem ok. 500 zł
-
318i elektronika - kto to zdiagnozuje? ;>
Ja miałem ten sam problem z wariującymi kontrolkami i powodem był walnięty moduł świateł.