Treść opublikowana przez guzior2
-
320d czy można zachować sterowanie w kier. po wym.oryg.radia
Sterowanie z kierownicy tylko z oryginałami.
-
320d M47 adaptacja przepływomierza - instrukcja
U ciebie nie trzeba robic update softu bo masz autko z 2001 r.
-
320d napinacz
Pierwsze co to podłącz kompa i sprawdz czego dotyczy błąd, bo byc moze to nie napinacze a mata zajętości pasażera.
-
320d RADIOPASS
W E46 radyjko nie potrzebuje kodu, dlatego śmiało mozesz odpiąć kleme.
-
320d 136km traci moc na 4 i 5 biegu
To jest diagnostyka podczas jazdy.
-
320d zamiana felg
'' Moglbys kolego wyjasnic o co chodzi???:) Kolega ma na 17 i mowi ze rzuca strasznie na koleinach... mozna wogole jakos sprawdzic czy felgi nie byly prostowane czy cos takiego....zeby nie wpasc w jakas mine ??? Koledze wyżej zapewne chodziło ze te z linka i pewnie te do zamiany sa tanią podróbką a te 16 co masz są oryginalne.
-
320d RADIOPASS
A to radyjko woła o kod ? Jakiej jest firmy ?
-
320D Nierównomierna moc podczas przyspieszania
Napisz na PW do kolegi ROGER-NYSA i pokaż ten filmik on powinien wiedzieć czy przepływka jest ok czy nie.
-
320D Nierównomierna moc podczas przyspieszania
Kolego ale ty masz autko z 2001 roku i prawdopodobnie nie trzeba wgrywac nowego softu bo juz go masz, ale dla pewnosci mozesz zadzwonic do ASO podac nr. VIN i oni ci powiedza przez telefon czy masz nowy czy stary soft. Modele od 1998 do konca 2000 r. wychodziły ze stara przeplywka i starym softem.
-
320D Nierównomierna moc podczas przyspieszania
Czyli na 100 % Reprogramacja bo ja miałem to samo. Przepływke założyłeś Boscha ?
-
320D Nierównomierna moc podczas przyspieszania
Jeśli wymieniałeś przepływomierz z powodu zamulania i nie ustąpiło to przygotuj się na to, ze po wgraniu nowego softu dalej będzie lipa. Jesli znajdziesz trochę czasu na "nic nie szkodzące" sprawdzenie szczelności dolotu i wężyków podciśnień to na 90% okaże się że wywaliłeś 1000zł na darmo. Pisze o 90% pewności bo 100% pewną diagnozę można postawić sprawdzając auto pod INPĄ lub DIS-em w trakcie jazdy. Ale skoro juz wymienił na nową przepływke to i tak musi wgrac nowy program bo inaczej bedzie miał problem z utratą mocy w pewnym zakresie obrotów tak jak to było u mnie.
-
320d szarpanie na biegu
Najpierw to podpnij kompa.
-
320D Nierównomierna moc podczas przyspieszania
Zeby chipa wpakowac to musisz miec 100% sprawne auto. Najlepszą firmą w okolicy KRK i znaną w całj Polsce jest http://www.godula.pl/ i oni prawdopodobnie tez mogą wgrać nowego softa do przepływki.
-
320D Nierównomierna moc podczas przyspieszania
Ja płaciłem 250 zł ale to było w styczniu 2007 r. a teraz podobno cos ok. 400 zł ale w niemczech moze byc taniej.
-
320D Nierównomierna moc podczas przyspieszania
A z ktorego roku masz autko ? Adaptacja to przyuczenie sie kompa do nowej przepływki i jej wartosci i to sie robi automatycznie podczas jazy a Reprogramacja to wgranie nowego oprogramowania do sterowania przepływką nowego typu i to sie tyczy modeli ktore produkowane były od 1998 r do konca 2000 r
-
320D Nierównomierna moc podczas przyspieszania
A czy po wymianie przeplywki robiles reprogramacje softu w ASO ? bo ja miałem takie objawy jak ty po wymianie przeplywki i po wgraniu nowego softu wszystko ok.
-
320D Nierównomierna moc podczas przyspieszania
Sprawdz przepływomierz bo mozliwe ze skonczył żywot.
-
Czarny dach w e46 coupe co sądzicie ??? Mat czy metalik
Gdybys nie napisał ze masz czarny dach to nawet bym nie zauwazyl na tej fotce.
-
320D 99r - kilka błędów i problem
Za błąd cisnienia doładowania zapewne odpowiada czujnik z nr. 17 na rysunku http://www.realoem.com/bmw/showparts.do?model=AL71&mospid=47634&btnr=11_2107&hg=11&fg=40 a błąd polozenia iglicy to zapewne wtrysk sterujacy.
-
316TI chodzi jak kosiarka - katalizator?
Ten co znalazles to jest od diesla 320td 150 KM do twojego powinien byc taki http://www.realoem.com/bmw/showparts.do?model=AT51&mospid=47649&btnr=18_0452&hg=18&fg=10
-
320i Moduł komfortu a oświetlenie.
Kierunkowskazy świecą sie wtedy gdy przeplaone są żarowki postojowe lub mijania po to by auto było widoczne, i w twoim przypadku siwci prawy kierunek bo nie działa prawy ksenon a gdy przełączysz na postojowe to z lewej moze nie swieci postojowka i dlatego komp przełancza na kierunkowskaz. Za oświetlenie odpowiada moduł świateł.
-
320d wymiana filtru powietrza
Jesli nie wymieniales odmy i nie wiesz kiedy ostatnio byla wymieniana to radze to zrobic.
-
320D - AIRBAG po myciu karcherem
A mi sie wydaje że ten kto czyścił autko kiedy klękał na fotelu pasażera wbijał kolano w siedzenie i mogł uszkodzić w ten sposob matę.
-
320D Paląca się kontrolka ciśnienia oleju.
Nie naprawialem tego tylko czytalem o tym i jedni twierdza ze ten zawór zwrotny jest w obudowie filtra oleju a inni ze przy pompie olejowej.
-
316i 1,9 sedan M43 napięcie ładowania akumulatora?
Albo masz jakis pobór prądu przy zamkniętym aucie.