Skocz do zawartości

guzior2

Zasłużeni forumowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez guzior2

  1. Sterowanie z kierownicy tylko z oryginałami.
  2. U ciebie nie trzeba robic update softu bo masz autko z 2001 r.
  3. guzior2 odpowiedział(a) na ziemi temat w E46
    Pierwsze co to podłącz kompa i sprawdz czego dotyczy błąd, bo byc moze to nie napinacze a mata zajętości pasażera.
  4. guzior2 odpowiedział(a) na rewaczek temat w E46
    W E46 radyjko nie potrzebuje kodu, dlatego śmiało mozesz odpiąć kleme.
  5. To jest diagnostyka podczas jazdy.
  6. guzior2 odpowiedział(a) na wania126 temat w Felgi i opony
    '' Moglbys kolego wyjasnic o co chodzi???:) Kolega ma na 17 i mowi ze rzuca strasznie na koleinach... mozna wogole jakos sprawdzic czy felgi nie byly prostowane czy cos takiego....zeby nie wpasc w jakas mine ??? Koledze wyżej zapewne chodziło ze te z linka i pewnie te do zamiany sa tanią podróbką a te 16 co masz są oryginalne.
  7. guzior2 odpowiedział(a) na rewaczek temat w E46
    A to radyjko woła o kod ? Jakiej jest firmy ?
  8. Napisz na PW do kolegi ROGER-NYSA i pokaż ten filmik on powinien wiedzieć czy przepływka jest ok czy nie.
  9. Kolego ale ty masz autko z 2001 roku i prawdopodobnie nie trzeba wgrywac nowego softu bo juz go masz, ale dla pewnosci mozesz zadzwonic do ASO podac nr. VIN i oni ci powiedza przez telefon czy masz nowy czy stary soft. Modele od 1998 do konca 2000 r. wychodziły ze stara przeplywka i starym softem.
  10. Czyli na 100 % Reprogramacja bo ja miałem to samo. Przepływke założyłeś Boscha ?
  11. Jeśli wymieniałeś przepływomierz z powodu zamulania i nie ustąpiło to przygotuj się na to, ze po wgraniu nowego softu dalej będzie lipa. Jesli znajdziesz trochę czasu na "nic nie szkodzące" sprawdzenie szczelności dolotu i wężyków podciśnień to na 90% okaże się że wywaliłeś 1000zł na darmo. Pisze o 90% pewności bo 100% pewną diagnozę można postawić sprawdzając auto pod INPĄ lub DIS-em w trakcie jazdy. Ale skoro juz wymienił na nową przepływke to i tak musi wgrac nowy program bo inaczej bedzie miał problem z utratą mocy w pewnym zakresie obrotów tak jak to było u mnie.
  12. guzior2 odpowiedział(a) na sylvasgo temat w E46
    Najpierw to podpnij kompa.
  13. Zeby chipa wpakowac to musisz miec 100% sprawne auto. Najlepszą firmą w okolicy KRK i znaną w całj Polsce jest http://www.godula.pl/ i oni prawdopodobnie tez mogą wgrać nowego softa do przepływki.
  14. Ja płaciłem 250 zł ale to było w styczniu 2007 r. a teraz podobno cos ok. 400 zł ale w niemczech moze byc taniej.
  15. A z ktorego roku masz autko ? Adaptacja to przyuczenie sie kompa do nowej przepływki i jej wartosci i to sie robi automatycznie podczas jazy a Reprogramacja to wgranie nowego oprogramowania do sterowania przepływką nowego typu i to sie tyczy modeli ktore produkowane były od 1998 r do konca 2000 r
  16. A czy po wymianie przeplywki robiles reprogramacje softu w ASO ? bo ja miałem takie objawy jak ty po wymianie przeplywki i po wgraniu nowego softu wszystko ok.
  17. Sprawdz przepływomierz bo mozliwe ze skonczył żywot.
  18. Gdybys nie napisał ze masz czarny dach to nawet bym nie zauwazyl na tej fotce.
  19. Za błąd cisnienia doładowania zapewne odpowiada czujnik z nr. 17 na rysunku http://www.realoem.com/bmw/showparts.do?model=AL71&mospid=47634&btnr=11_2107&hg=11&fg=40 a błąd polozenia iglicy to zapewne wtrysk sterujacy.
  20. Ten co znalazles to jest od diesla 320td 150 KM do twojego powinien byc taki http://www.realoem.com/bmw/showparts.do?model=AT51&mospid=47649&btnr=18_0452&hg=18&fg=10
  21. Kierunkowskazy świecą sie wtedy gdy przeplaone są żarowki postojowe lub mijania po to by auto było widoczne, i w twoim przypadku siwci prawy kierunek bo nie działa prawy ksenon a gdy przełączysz na postojowe to z lewej moze nie swieci postojowka i dlatego komp przełancza na kierunkowskaz. Za oświetlenie odpowiada moduł świateł.
  22. guzior2 odpowiedział(a) na wania126 temat w E46
    Jesli nie wymieniales odmy i nie wiesz kiedy ostatnio byla wymieniana to radze to zrobic.
  23. guzior2 odpowiedział(a) na mops50 temat w E46
    A mi sie wydaje że ten kto czyścił autko kiedy klękał na fotelu pasażera wbijał kolano w siedzenie i mogł uszkodzić w ten sposob matę.
  24. Nie naprawialem tego tylko czytalem o tym i jedni twierdza ze ten zawór zwrotny jest w obudowie filtra oleju a inni ze przy pompie olejowej.
  25. Albo masz jakis pobór prądu przy zamkniętym aucie.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.