Skocz do zawartości

Majkii

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Majkii

  1. A czy czasem testem 10 się nie zmienia języka?
  2. Witam, czy jest możliwość podłączyć instalację LPG do czujnika silnika, tak żeby dopiero po 35stopniach przechodził na LPG? Instalacja to Landi, sekwencja, silnik M52, 2.0 Nie wiem, jak to było zrobione, ale jakiś czujnik był lub do któregoś instalacja była podłączona, ale na gaz przechodził dopiero po 70 stopniach (mimo innych ustawień), mechanik mi to odłączył i teraz przechodzi od razu po przekroczeniu obrotów.
  3. Jest wszystko na filmikach. W calibration touch screen najpierw 1, a potem chyba 2.
  4. To chyba zależy od wersji, modelu? Bo raz wyciągnąłem spaloną żarówkę (JEDNĄ) i kierunki nie świeciły. Mówimy o przednich tylko?
  5. Składania lusterek chyba w e38 nie było, a co do kierunków to chyba będą obrysówki, czyli sidemarker, czy jakoś tak.
  6. Z błędu wynika potencjometr pionowy lusterka kierowcy.
  7. To tak łatwa jest 'korekcja' licznika?
  8. Majkii odpowiedział(a) na labedz17 temat w E39
    Może przyciski wyrobione i słabo łapią.
  9. Majkii odpowiedział(a) na vbodzio temat w E39
    W instrukcji jest napisane, żeby przekręcić kluczykiem zamek bagażnika. Musi być ustawiony pionowo, żeby się otwierał. Normalne, jak kolega wyżej pisał, można to wyłączyć podłączając się pod kompa.
  10. Ktoś może próbował montować multifunkcję we wcześniejszych rocznikach? ;)
  11. Wiem, jaką wersję posiadam i co masz na myśli, ale zauważ, że te schematy są sprzeczne w kwestiach, które wyżej opisałem ;) Już sobie poradziłem. Np. listwa gumowa ma różną długość, ale nie jest opisane do jakiej to wersji. Uchwyty na schematach są odwrotnie (prawy wygląda, jak lewy i odwrotnie). Niby schematy przedstawiają różne chłodnice, ale dopiero teraz to dostrzegam, jak tego doświadczyłem. Natomiast dalej nie wiem, czym jest osłona, o której pisałem w pierwszym poście.
  12. Majkii odpowiedział(a) na dyzio255 temat w E39
    Dokręć z wyczuciem, odpowietrz dobrze układ i będzie wszystko dobrze.
  13. Mógłby mi ktoś wytłumaczyć, jak to zrobić? Bo za bardzo nie ogarniam tego programu :) Wchodzę w diagnosis, wybieram model, strzałka -> i mam różne moduły. Jak kliknę 2x to pokazuje się X, co chyba znaczy, że jest błąd, ale gdzie go odczytać? Jak kliknę strzałkę w prawo -> to znowu są jakieś moduły na górze, a na dole niby błąd, ale jakiś taki bardzo ogólny, jeśli to to. Jak wybiorę short test to sprawdza wszystkie moduły, przy niektórych stawia X lub !. I o co tu chodzi? :D Poza tym, jeśli wystąpi jakiś błąd to mogę jakoś przejść do TIS'a z ewentualnymi wskazówkami, co do błędu? I jak odczytać status, tak, jak w inpi'e mam np. prędkość, obroty, temperaturę silnika itp. Będę wdzięczny za naprowadzenie ;)
  14. A co jeśli raz się zaświeciła, a po ponownym uruchomieniu auta już nie i praktycznie o tym zapomniałem? Jakieś chwilowe zachwianie?
  15. Dobra robota :cool2: Choć spodziewałem się opisów wszystkich wartości z modułów :P
  16. Majkii odpowiedział(a) na Majkii temat w E39
    Dzięki za odpowiedzi, już myślałem, że czegoś mi brakuje :D
  17. Majkii odpowiedział(a) na Majkii temat w E39
    Bardziej bym się skłaniał ku temu, co powiedział przedmówca, od klimy jest przed chłodnicą wody, a te czarne rurki to od wspomagania. Może jeszcze ktoś to potwierdzi, ale dzięki za odpowiedzi.
  18. Majkii opublikował(a) temat w E39
    Od czego jest ta mała chłodnica na pierwszym zdjęciu i czy występuje w każdym modelu? https://ssl.allegro.pl/item914029879_kkomplet_chlodnic_bmw_e39_520_523_528.html
  19. Majkii odpowiedział(a) na labedz17 temat w E39
    Polecam to, co wrzuciłem, bo naprawdę ciekawie napisane. ;)
  20. Majkii odpowiedział(a) na Marcin_P_ temat w Felgi i opony
    Za nowe to niezła cena, ale za tyle można kupić komplet 18" w przyzwoitym stanie ;)
  21. Majkii odpowiedział(a) na Marcin_P_ temat w Felgi i opony
    Ja mam 245/40 i nic nie trze, ale nie wiem, jak to będzie przy niższych oponach. Nie wiem, jakie masz zawieszenie, ale 1,6cm na średnicy to dużo i raczej odczujesz tą "niskość" :) Nie mówiąc już o tym, że na komforcie pewnie też stracisz. Po ile te opony, że taka okazja?
  22. Odnowię temat: czym to odpalić? Próbowałem jeszcze Alcohol'em i też mówi, że obraz uszkodzony.
  23. Majkii odpowiedział(a) na Marcin_P_ temat w Felgi i opony
    Dużo niższe, prędzej już 245/40 ;)
  24. Majkii odpowiedział(a) na labedz17 temat w E39
    We wszystkich zegarach się da, tutaj ciekawy artykuł: http://rapidshare.com/files/245550013/OBC.rar ;)
  25. Majkii odpowiedział(a) na Rafał e39 temat w E39
    Myślę, że tak. Wypierz stary i zobacz, czy się nic nie stanie ;)

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.