Treść opublikowana przez Majkii
-
Zmiana języka w BC e39
A czy czasem testem 10 się nie zmienia języka?
-
podłączenie czujnika temperatury lpg do czujnika silnika
Witam, czy jest możliwość podłączyć instalację LPG do czujnika silnika, tak żeby dopiero po 35stopniach przechodził na LPG? Instalacja to Landi, sekwencja, silnik M52, 2.0 Nie wiem, jak to było zrobione, ale jakiś czujnik był lub do któregoś instalacja była podłączona, ale na gaz przechodził dopiero po 70 stopniach (mimo innych ustawień), mechanik mi to odłączył i teraz przechodzi od razu po przekroczeniu obrotów.
-
Instalacja DIS na Vmware
Jest wszystko na filmikach. W calibration touch screen najpierw 1, a potem chyba 2.
-
Ustawienia w NCS - kierunki i lusterka
To chyba zależy od wersji, modelu? Bo raz wyciągnąłem spaloną żarówkę (JEDNĄ) i kierunki nie świeciły. Mówimy o przednich tylko?
-
Ustawienia w NCS - kierunki i lusterka
Składania lusterek chyba w e38 nie było, a co do kierunków to chyba będą obrysówki, czyli sidemarker, czy jakoś tak.
-
[E46] Lusterko kierowcy wariuje
Z błędu wynika potencjometr pionowy lusterka kierowcy.
-
jak odczytać przebieg z modułu świateł mając dis/inpa
To tak łatwa jest 'korekcja' licznika?
-
Problem z domykaniem szyb
Może przyciski wyrobione i słabo łapią.
-
Centralny nie otwiera bagaznika
W instrukcji jest napisane, żeby przekręcić kluczykiem zamek bagażnika. Musi być ustawiony pionowo, żeby się otwierał. Normalne, jak kolega wyżej pisał, można to wyłączyć podłączając się pod kompa.
-
[E39] Multifunkcja i tempomat - dołożenie - od 09/98
Ktoś może próbował montować multifunkcję we wcześniejszych rocznikach? ;)
-
schemat w real oem, pomoc w odczytaniu
Wiem, jaką wersję posiadam i co masz na myśli, ale zauważ, że te schematy są sprzeczne w kwestiach, które wyżej opisałem ;) Już sobie poradziłem. Np. listwa gumowa ma różną długość, ale nie jest opisane do jakiej to wersji. Uchwyty na schematach są odwrotnie (prawy wygląda, jak lewy i odwrotnie). Niby schematy przedstawiają różne chłodnice, ale dopiero teraz to dostrzegam, jak tego doświadczyłem. Natomiast dalej nie wiem, czym jest osłona, o której pisałem w pierwszym poście.
-
M52 obudowa termostatu
Dokręć z wyczuciem, odpowietrz dobrze układ i będzie wszystko dobrze.
-
Diagnoza disem
Mógłby mi ktoś wytłumaczyć, jak to zrobić? Bo za bardzo nie ogarniam tego programu :) Wchodzę w diagnosis, wybieram model, strzałka -> i mam różne moduły. Jak kliknę 2x to pokazuje się X, co chyba znaczy, że jest błąd, ale gdzie go odczytać? Jak kliknę strzałkę w prawo -> to znowu są jakieś moduły na górze, a na dole niby błąd, ale jakiś taki bardzo ogólny, jeśli to to. Jak wybiorę short test to sprawdza wszystkie moduły, przy niektórych stawia X lub !. I o co tu chodzi? :D Poza tym, jeśli wystąpi jakiś błąd to mogę jakoś przejść do TIS'a z ewentualnymi wskazówkami, co do błędu? I jak odczytać status, tak, jak w inpi'e mam np. prędkość, obroty, temperaturę silnika itp. Będę wdzięczny za naprowadzenie ;)
-
[e39] 530d Migająca kontrolka obok przebiegu
A co jeśli raz się zaświeciła, a po ponownym uruchomieniu auta już nie i praktycznie o tym zapomniałem? Jakieś chwilowe zachwianie?
-
Ustawianie Car&key NCS, DIS
Dobra robota :cool2: Choć spodziewałem się opisów wszystkich wartości z modułów :P
-
od czego jest mała chłodnica
Dzięki za odpowiedzi, już myślałem, że czegoś mi brakuje :D
-
od czego jest mała chłodnica
Bardziej bym się skłaniał ku temu, co powiedział przedmówca, od klimy jest przed chłodnicą wody, a te czarne rurki to od wspomagania. Może jeszcze ktoś to potwierdzi, ale dzięki za odpowiedzi.
-
od czego jest mała chłodnica
Od czego jest ta mała chłodnica na pierwszym zdjęciu i czy występuje w każdym modelu? https://ssl.allegro.pl/item914029879_kkomplet_chlodnic_bmw_e39_520_523_528.html
-
E39 Opcje komputera pokladowego
Polecam to, co wrzuciłem, bo naprawdę ciekawie napisane. ;)
-
opony 535i
Za nowe to niezła cena, ale za tyle można kupić komplet 18" w przyzwoitym stanie ;)
-
opony 535i
Ja mam 245/40 i nic nie trze, ale nie wiem, jak to będzie przy niższych oponach. Nie wiem, jakie masz zawieszenie, ale 1,6cm na średnicy to dużo i raczej odczujesz tą "niskość" :) Nie mówiąc już o tym, że na komforcie pewnie też stracisz. Po ile te opony, że taka okazja?
-
BMW Accessories Configurator v.8.0 (2009) | 2.39GB
Odnowię temat: czym to odpalić? Próbowałem jeszcze Alcohol'em i też mówi, że obraz uszkodzony.
-
opony 535i
Dużo niższe, prędzej już 245/40 ;)
-
E39 Opcje komputera pokladowego
We wszystkich zegarach się da, tutaj ciekawy artykuł: http://rapidshare.com/files/245550013/OBC.rar ;)
-
Kolor tapicerki
Myślę, że tak. Wypierz stary i zobacz, czy się nic nie stanie ;)