Treść opublikowana przez Majkii
- Zegary warjują
-
520 m52b20 spadajaca/niska temperatura silnika
Witam, w czasie jazdy temperatura silnika, wg wskazań testu 7, spada do ok. 60stopni. Co może być przyczyną? Termostat? Czasem w bardzo upalny dzień, pyrkotając po mieście wskazówka stoi w pionie (nie sprawdzałem dokładnej temperatury).
-
dlaczego kokpit nie schodzi się z bokami?
Coś w tym stylu, tylko chodzi o to, że boki są jakby niżej. Spróbuję zdjęcie cyknąć.
-
dlaczego kokpit nie schodzi się z bokami?
nie chodzi mi o dokładność do 0.1mm; na tym zdjęciu właśnie jest elegancko. Co może być z kokpitem?
-
dlaczego kokpit nie schodzi się z bokami?
Wydaje Ci się, że co ?
-
dlaczego kokpit nie schodzi się z bokami?
Kokpit mam jakby wyżej od boków, nie jest to idealnie spasowane. Można to jakoś poprawić?
-
[e46] 28 AUC sensor, 30 AUC heating, 13573 glow device
AUC sensor to czujnik zapachu/'smrodu' klimatyzacji, który znajduje się w okolicach chłodnicy, jeśli masz bogatą przeszłość możesz go nie mieć. Ale to raczej z ciepłym powietrzem nic nie ma wspólnego, on zamyka obieg, jeśli wyczuje nieprzyjemny zapach, jeśli masz włączony automatyczny zamknięty obieg.
-
problem z kierunkami i długimi 728 98r
GM to moduł komfortu.
-
Jakie halogeny
Zderzak poliftowy, kratka przedliftowa, moim zdaniem. Ewidentnie ta kratka nie pasuje do tego zderzaka.
-
Prawy czujnik (sensor) AirBag
Autorowi chyba chodzi o sensor uderzeniowy? :roll:
-
rozbierał ktoś fotel?
Odgrzebię trochę temat i powiem, że ściągniecie poszycia - żadna filozofia, trochę żmudna robota. Prostsze rozwiązanie przełożyć razem z gąbkami, czyli odpinamy tylko tapicerkę z dołu (jest naciągnięta na takie pręciki) i wyciągamy gąbki :) Czyli fotel z angola są lepsze, bo mamy 'kołyskę' z obu stron, jeśli sobie przełożymy gąbki do starego stelaża fotela kierowcy :D
-
Skład zestawu M-PAKIET
Na kompie to w 520 mam z 14 po małym mieście :D
-
zmiana silnika z m52b20 na m52b25
Załóżmy przekładkę komputera, to nie problem, tylko czy wiązka jest taka sama? No i jak to potem odpalić?
-
zmiana silnika z m52b20 na m52b25
No ja mam do dyspozycji praktycznie całe auto, ale nie chcę się narobić, tymbardziej, że nie znam się dobrze. Jeśli wiązka może zostać to rozumiem, że zmieniam komputer ten pod prawym filtrem kabinowym i powinno hulać?
-
zmiana silnika z m52b20 na m52b25
To jakieś potwierdzone informacje? Mam komputer siemensa, podejrzewam, że dawca też, sprawdzę. Słyszałem, że wiązka może zostać, jak jest ten sam producent, a właśnie nie chcę przekładać wiązki. Ty mówisz, że komp zostaje, nie trzeba przekładać? Druga sprawa zauważyłem, że na moim kompie jest nalepka z moim VINem, szykuje się jakieś kodowanie w razie zmiany? Co do pewnych źródeł - wiadomo, jak jest. Ja wolałbym silnik z jeżdżącego auta, ale mam też znajomego, z którym w razie co można się dogadać.
-
E39 wylacz mi sie glos od radia
Może to ma związek z kablem wyciszenia od telefonu? Masz telefon?
-
zmiana silnika z m52b20 na m52b25
Jak wygląda zmiana silnika w E39 z M52B20 na M52B25? Silniczek 2,5 rok młodszy ;)
-
Ustawianie Car&key NCS, DIS
Jeśli nie masz włączonego pokazywania rozszerzeń to ten plik może być dalej .txt (FSW_PSW.MAN.txt). Jak zmieniasz nazwę .txt i zmieniasz rozszerzenie na .MAN to jest ostrzeżenie o zmianie rozszerzenia?
-
Klopot z klimatronikiem...
Objawów padnięcia jeża jest tyle, co jeży :D A poważnie u mnie raz działała dmuchawa, raz nie, raz nie można było regulować, raz dmuchała nawet po zgaszeniu i zamknięciu auta :shock: Więc chyba nie można go wykluczyć.
-
Wtyczka od halogenów i konserwacja
W ASO chyba ok. 60zł/szt. za wtyczkę.
-
brak połączenia z 523 '97
Problem ten sam, ale co z rozwiązaniem? ;) Bezpieczniki od gniazda to tylko te 2 w schowku?
-
Ustawianie Car&key NCS, DIS
Tak btw. to co to jest FA? To pod VINem.
-
brak połączenia z 523 '97
Kontaktuję się z nim, ale może ktoś inny pomoże, bo przecież on na pewno ma całą masę takich problemów codziennie :) Interfejs z moją 520 '96 działa dobrze, w tym 523 jest zapłon, zasilanie, ale nie ma odpowiedzi z żadnego modułu.
-
podłokietnik- odpadł magnes...
Może wyciągnij zupełnie ten podłokietnik i zobacz, czy od spodu się nie dostaniesz.
-
brak połączenia z 523 '97
Co może być przyczyną niemożności połączenia z autem? Praktycznie żaden moduł nie odpowiada. INPA, zapłon i bateria ON, interfejs od nerwusa. Jakiś bezpiecznik, coś się rozłączyło, czy kombinacje typu korekta przebiegu?