Skocz do zawartości

Majkii

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Majkii

  1. Majkii odpowiedział(a) na DORIAN temat w E39
    Z ABS/ASC wszystko okej?
  2. Witam, w czasie jazdy temperatura silnika, wg wskazań testu 7, spada do ok. 60stopni. Co może być przyczyną? Termostat? Czasem w bardzo upalny dzień, pyrkotając po mieście wskazówka stoi w pionie (nie sprawdzałem dokładnej temperatury).
  3. Coś w tym stylu, tylko chodzi o to, że boki są jakby niżej. Spróbuję zdjęcie cyknąć.
  4. nie chodzi mi o dokładność do 0.1mm; na tym zdjęciu właśnie jest elegancko. Co może być z kokpitem?
  5. Wydaje Ci się, że co ?
  6. Kokpit mam jakby wyżej od boków, nie jest to idealnie spasowane. Można to jakoś poprawić?
  7. AUC sensor to czujnik zapachu/'smrodu' klimatyzacji, który znajduje się w okolicach chłodnicy, jeśli masz bogatą przeszłość możesz go nie mieć. Ale to raczej z ciepłym powietrzem nic nie ma wspólnego, on zamyka obieg, jeśli wyczuje nieprzyjemny zapach, jeśli masz włączony automatyczny zamknięty obieg.
  8. GM to moduł komfortu.
  9. Majkii odpowiedział(a) na ambience temat w E39
    Zderzak poliftowy, kratka przedliftowa, moim zdaniem. Ewidentnie ta kratka nie pasuje do tego zderzaka.
  10. Majkii odpowiedział(a) na Adam29 temat w E39
    Autorowi chyba chodzi o sensor uderzeniowy? :roll:
  11. Majkii odpowiedział(a) na Majkii temat w E39
    Odgrzebię trochę temat i powiem, że ściągniecie poszycia - żadna filozofia, trochę żmudna robota. Prostsze rozwiązanie przełożyć razem z gąbkami, czyli odpinamy tylko tapicerkę z dołu (jest naciągnięta na takie pręciki) i wyciągamy gąbki :) Czyli fotel z angola są lepsze, bo mamy 'kołyskę' z obu stron, jeśli sobie przełożymy gąbki do starego stelaża fotela kierowcy :D
  12. Majkii odpowiedział(a) na BanG-BanG temat w E39
    Na kompie to w 520 mam z 14 po małym mieście :D
  13. Majkii odpowiedział(a) na Majkii temat w E39
    Załóżmy przekładkę komputera, to nie problem, tylko czy wiązka jest taka sama? No i jak to potem odpalić?
  14. Majkii odpowiedział(a) na Majkii temat w E39
    No ja mam do dyspozycji praktycznie całe auto, ale nie chcę się narobić, tymbardziej, że nie znam się dobrze. Jeśli wiązka może zostać to rozumiem, że zmieniam komputer ten pod prawym filtrem kabinowym i powinno hulać?
  15. Majkii odpowiedział(a) na Majkii temat w E39
    To jakieś potwierdzone informacje? Mam komputer siemensa, podejrzewam, że dawca też, sprawdzę. Słyszałem, że wiązka może zostać, jak jest ten sam producent, a właśnie nie chcę przekładać wiązki. Ty mówisz, że komp zostaje, nie trzeba przekładać? Druga sprawa zauważyłem, że na moim kompie jest nalepka z moim VINem, szykuje się jakieś kodowanie w razie zmiany? Co do pewnych źródeł - wiadomo, jak jest. Ja wolałbym silnik z jeżdżącego auta, ale mam też znajomego, z którym w razie co można się dogadać.
  16. Może to ma związek z kablem wyciszenia od telefonu? Masz telefon?
  17. Majkii opublikował(a) temat w E39
    Jak wygląda zmiana silnika w E39 z M52B20 na M52B25? Silniczek 2,5 rok młodszy ;)
  18. Jeśli nie masz włączonego pokazywania rozszerzeń to ten plik może być dalej .txt (FSW_PSW.MAN.txt). Jak zmieniasz nazwę .txt i zmieniasz rozszerzenie na .MAN to jest ostrzeżenie o zmianie rozszerzenia?
  19. Majkii odpowiedział(a) na monsterro temat w E39
    Objawów padnięcia jeża jest tyle, co jeży :D A poważnie u mnie raz działała dmuchawa, raz nie, raz nie można było regulować, raz dmuchała nawet po zgaszeniu i zamknięciu auta :shock: Więc chyba nie można go wykluczyć.
  20. W ASO chyba ok. 60zł/szt. za wtyczkę.
  21. Problem ten sam, ale co z rozwiązaniem? ;) Bezpieczniki od gniazda to tylko te 2 w schowku?
  22. Tak btw. to co to jest FA? To pod VINem.
  23. Kontaktuję się z nim, ale może ktoś inny pomoże, bo przecież on na pewno ma całą masę takich problemów codziennie :) Interfejs z moją 520 '96 działa dobrze, w tym 523 jest zapłon, zasilanie, ale nie ma odpowiedzi z żadnego modułu.
  24. Majkii odpowiedział(a) na szczrz temat w E39
    Może wyciągnij zupełnie ten podłokietnik i zobacz, czy od spodu się nie dostaniesz.
  25. Co może być przyczyną niemożności połączenia z autem? Praktycznie żaden moduł nie odpowiada. INPA, zapłon i bateria ON, interfejs od nerwusa. Jakiś bezpiecznik, coś się rozłączyło, czy kombinacje typu korekta przebiegu?

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.