Skocz do zawartości

KRIS85

Zasłużeni forumowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez KRIS85

  1. LONA THIC wychaczył na portalu "bez-wypadkowe.pl" e46 z m43 pod maską co miała przebieg w holadni grubi ponad 400tyś a w polsce cofnięty do 200tyś. Silnik ten przy regularniej wymienie oleju, płynów spokojnie zrobi 500-600tys. moje m40 ma ponad 300....na liczniku... PZDR>
  2. też tak sądzę by uwagi wysyłać na PW, i nie zasmiecać tematu. PZDR>
  3. CIEŻKO BĘDZIE Z CZYMŚ TAŃSZYM. JA MAM SACHSA W CENIE 550 ZŁOTYCH. 3000 305 001 TAKI JEST NUMER TEN STARY 3000 304 001 ZOSTAŁ WYCOFANY. aLE BĘDZIE TO SAMO WIEC NIE MA OBAW. pzdr>
  4. KRIS85 odpowiedział(a) na michalm.77 temat w E30
    Zostaw w oem stanie. Jak chcesz więcej mocy to postara pokombinować z silnikiem m20b23 150. On ma stary typ układu sterowania przez co łatwiej będzie go swapować. ewentualnie pokombinował z m20b25 i 5 biegowa skrzynia. Jak SOBO wspominał, dobre hamulca i sprawny zawias. A m50 to zostaw w spokoju.... PZDR>
  5. KRIS85 odpowiedział(a) na arj14 temat w E36
    Ponad 330tys i na podtlenku a zużywa oleju w okolicach 1-2 litrów miedzy wymianami. jak tylko miasto to wiecej, jak robię trasy to mniej. PZDR>
  6. KRIS85 odpowiedział(a) na suchy1990 temat w E30
    Pytaj Sobo on sobie jakoś poradził z tym luzem. PZDR>
  7. KRIS85 odpowiedział(a) na suchy1990 temat w E30
    ZALEŻY JAK LATA. PZDR.
  8. KRIS85 odpowiedział(a) na Bunia 325i temat w E30
    też byłbym z camberami. ustawisz wedle potrzeb, tory i preferencji bez wiekszych probelmów. A z tymi podkładkami to taka rzeźba, ale to moje zdanie. Też wyczytalem o tych wahaczach z e46, są pewnie osoby co tak latają, ale to lepiej uderze do PUZ-a, lub kogoś kto lata bokiem w e30. O nich się wiecej dowiesz. PZDR>
  9. KRIS85 odpowiedział(a) na Bunia 325i temat w E30
    najproście to kup sobie cambery, takie jak na tym zdjęciu dedykowane pod e30 https://www.google.pl/search?q=cambery&hl=pl&client=firefox-a&hs=ANL&tbo=d&rls=org.mozilla:pl:official&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ei=YSsNUbaDPM-LswarsoHACg&ved=0CAoQ_AUoAA&biw=1280&bih=668#imgrc=3gylDyhbjvrcoM%3A%3BI7fc8aFyaEc3cM%3Bhttp%253A%252F%252Fimg257.imageshack.us%252Fimg257%252F6906%252F1388030187.jpg%3Bhttp%253A%252F%252Fwww.racingforum.pl%252Flofiversion%252Findex.php%253Ft83524.html%3B550%3B291 W razie jak będziesz chciał zmienić to zawsze śrubka i przestawiasz. A jak pokombinujesz to już lipa. zakładam żę nie chcesz dużo jeździć, bo wiesz co się staje z oponami...:D PZDR>
  10. rozkłada się w kupę gówna...
  11. KRIS85 odpowiedział(a) na croowab temat w E30
    A przez przypadek nie macie jakiegoś zdrowego m42b18 do e30 w raz z wiązką? PZDR>
  12. Znajdzie, nie znajdzie ale ja powiem co myślę na ten temat. A warto zacząć od tego że jest wielka pomyłką lanie 10w40 to tego silnika. Ten sylnik tylko i wyłącznie na syntetykach. Fakt na 10w40 będzie jeździł, ale nie pozyje ten silnik tyle co na syntetykach. Jeśli było to pojedyńcza jazda na 10w40 to wymień na syntetyk i się nie mart. jeśli jeździł długo na połówce, przy wymianie użyj płukanki i po 3 tyś ponownie wymień olej i będzie dobrze. A przy okazji badaj czy nie ubywa oleju, czy nie ma jakiś wycieków. PZDR>
  13. KRIS85 odpowiedział(a) na dareckizg temat w E36
    JEST TO PRAWDA, ALE I TAK MOIM ZDANIEM TROCHĘZA DUŻO. ZRÓB JAK MÓWI GAZOWNIK, PODJEDŹ DO NIEGO PO 1 TYŚ KM OD ZAŁOŻENIA I NIECH WYREGULUJE. NIE POWINNO PRZEKRACZAĆ 11 LITRÓW. PZDR>
  14. Pewnie pękła jakaś sprężynka w szczękach w środuku. ZDejmij bęben i się okaże. PZDR>
  15. BITY?? Bez przesady. Taka stłuczka to pikuś. Wejdź w dział który prowdzic LOONATHIC. Zobaczysz jakie są tam rodzynki.. Ładnie wyszło. Oby wiecej takich przygód nie było. PZDR>
  16. KRIS85 odpowiedział(a) na tuspam temat w E34
    No prawidło stare jak świat i w każdym samochodzie jest taka zasada. Nawet jak dokręcasz gumy stabilizatora to się dokręca na stojącym aucie a nie na podnośniku. Tylko znajdź takiego mechanika, któremu będzie się chciało tak robić. Nawet w ASO tego tak nei robią, bo szkoda czasu. PZDR>
  17. mARTWI MNIE BRAK W TYLNYM SIEDZENIU ZAGŁÓWKÓW. kTOŚ WYRZUCIŁ CZY ICH NIE BYŁO?? pzdr>
  18. Ładny stan. Masz dwa wyjścia. Zostawiasz zgodnie z VIN i dbasz by nie rdzewiała dalej. A drugie to doposażasz jak się da (halogeny, klima, zderzaki i lusterka w kolor, lekka gleba, ladna fela itd). Ja jestem za I opcją. PZDR>
  19. KRIS85 odpowiedział(a) na KRIS85 temat w E30
    Na razie przeczyścicłem do klimy, ale nie za bardzo pomagło. Muszę chyba do lata wytrzymać i na lato sobie na spokojnie zobaczę. PZDR>
  20. Rogal, gdzie mieszkasz?? SMY, to gdzieś niedaleko sosnowca....No szkoda fury. Tez wymienialem błotnik i na razie nie ma problemu z tym zamiennikiem. Fakt, nie lezy jak OEM, ale różnica jest dość mała. No ale jeśli nie jest zgnity Twój to go ratuj. Trochę szpachli na błotniku na pewno nic nei zaszkodzi. A OEM jest o niebo lepiej zabezpieczony przed korozja. Ja mialem lewy podobnie rozwalony i przez 3 lata w tym miejscu grama rdzy nie wyszło. Szczęśliwego...
  21. A nie lepiej zapodać inną podusza silnika z lewej strony tak by delikatnie się przekrzywił na prawy bok??? PZDR>
  22. Ogólnie ta trójka ma to do siebie że na zdjęciach nie przekonuje a na żywo wygląda o niebo lepiej. PZDR>
  23. KRIS85 odpowiedział(a) na MartyMcFly temat w E30
    To pierwsze, to sprawdź porzędnei instalacę, czy chodzi prąd do złącza, może też być problem w samej oprawce lampy. Druga sprawa, tak ma być. U mnie też tak jest. PZDR.
  24. KRIS85 opublikował(a) temat w E30
    HEJ. Mam problem z mazią na szybie. Uznałem że to problem nagrzewnicy, śmierdziało płynem. Wymieniełem, rzeczywiście puszczała conieco. Pomogło, ale nie do końca. Wymieniełem też zawór bo stary puszcał. Mimo tego dalej na szybie zostaje taka maź, mgła. Dośc trudna do usuniecia po praktycznie tylko benzyną ekstrakcyjną. I nie wiem z czego to się bierze. Zastanawiam się nad nieszczelnym skraplaczem klimatyzacji, czy gaż R134 może coś takiego robić??? PZDR>
  25. Puki olej nie wyleci, to visko zawsze będzie dobre. jeśli w wyniku leżenia wyleci chociaż 1/4 płynu to visko już nie będzie działać prawidłowo. Tanie viska z reguły nie działają prawidłowo i sposób przechowywania nie ma tu znaczenia. PZDR>

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.