Treść opublikowana przez KRIS85
-
E30 rogal / m40b18 swap m52b28 /
Mi się wydaję że te stare, takie prostrze, bardzie pasowany do kwadratowej sylwetki e30.... PZDR>
-
E30 rogal / m40b18 swap m52b28 /
Te stare sprzedawałeś już?? PZDR>
-
BMW E36 Touring 325i 98r Vadery
Kolego, nie było oryginalnei 325i kombi....masz jakiś swap jak kolega powyżej, da się bez większych problemów, tylko osobom z tyłu ciut mniej miejsca zostanie. PZDR>
-
Eta M20b27 problem z odpalaniem i pracą
hmm ale mówisz ze masz ete a wiązkę od m20b20....eta miała inne sterowniki, dokładnie nie pamiętam jakie były różnice, ale były. Skoro eta miała dwa rzędy a b20 i b25 mają 3 piny wiec z czegoś to wynika. Jeśli iskra jest, paliwo jest to może jakaś nieszczelność w dolocie, źle ustawione luzy zaworowe, eta jak dobrze pamiętam ma wtrysk dodatkowy, może on zalewa....hmmm... PZDR>
-
Eta M20b27 problem z odpalaniem i pracą
No powiem Tobie żę od tak wiązki nie można zmieniać...szukałbym gdzieś tutaj problemu... PZDR>
-
Eta M20b27 problem z odpalaniem i pracą
A wkładałeś ORI kompa od ety?? PZDR>
-
proszę o usunięcie
Musisz zadać pytanie w dziele e46, poproś o przeniesienie. PZDR>
-
318 - Założony stabilizator obrotów PD 30
Ale zeby wyrzucił tego krokowca, a tak może jest zawieszony w pozycji prawie zamkniętej wiec nie ma prawa to chodzić dobrze. PZDR>
-
318 - Założony stabilizator obrotów PD 30
ja mam instalację już 10 lat i wszystko hula. Ja nie mówie o krokowcu od silnika tylko od gazu, tzw aktuator. Masz to przy obudowie filtra powietrza. nie jest podłączony. A powinien. Przed nim masz jeszcze śrubę tylko nie wiem na co ona skoro jest aktuator. I pewnie niepodłączony aktuator robi jakiś problem. Znajdz jakiegoś dobrego gazownika w rejonie, po ten co regulował tobie to jakiś kowal, skoro nie zauważył ze aktuator nie podłaczony. PZDR>
-
318 - Założony stabilizator obrotów PD 30
Masz silnik krokowy nie podłączony, do tego śruba i jeszcze jakieś gówno co Ty zamontowałeś. I jak ty chcesz by to działało. Wypiernicz śrubę i to ustrojstwo, podłącz silnik krokowy, jedź na regulację i będzie gitara.....Ja przy takim samym silniku nie mam problemu z obrotami na gazie i na beznynie. No na gazie są małe wahania w okolicach +- 50obrotów na minutę, wiec bardzo minimalnie, co przy tego typu silnikach (przeplywomiesz klapkowy i instalacja II generacji) się zdarza. PZDR>
-
318 - Założony stabilizator obrotów PD 30
Ty masz instalację z silnikiem krokowy, więc może podjedź po prostu na regulację do gazownika, bo pewnie trzeba reguktor wyregulować. U mnie nie ma problemu z obrotami. PZDR>
-
318 - Założony stabilizator obrotów PD 30
jedynak, ale kolega pisze ze na bezynie jest ok, wiec mycie krokowca nie pomoze. jest cos na gazie wiec tutaj szukalbym problemu. PZDR>
-
O instalacjach gazowych
:cool2: :D
-
e36 jakie amory.
ZALEŻY JA MIAŁEM PECHA I NIE POLECAM BILSTEINA. sACHS LUB MONROE REFLEKS. pzdr>
-
318 - Założony stabilizator obrotów PD 30
Możę coś źle podłączyłeś???? Przy gazie to może coś nie tak z regukotrem może być lub a silnikiem krokowy gazu. PZDR>
-
318 - Założony stabilizator obrotów PD 30
DOKŁADNIE. Przedewszystkim wypiernicz to gówno co zamontowałeś. po drugie sprawdź stan dolotu, czy jest szczelny, nie ma żadnego lewego powietrza. Obroty falują na gazie i na benzynie czy tylko na gazie? PZDR>
-
e30 1.6 m40 na m35b35 opis problemu pomocy!
Pytaj kolegę PRZEMOTDS, on przerabiał kilka takich swapów, ale z tego co wiem problem może być we wiąze, trzeba ją odpowiednio pożenieć, tym bardziej ze pochodzi z e24 a nie z e34.... PZDR>
-
e36 jakie amory.
heh, nie masz nic wspólnego z kraftem, ale krafta Twój warsztat pewnie kupuje z Inter-teamu :D hehe PZDR>
-
Jaki ekonomiczny silnik?
oj Zielo, sam wiesz jakie przeszczepy da się spotkać na naszych drogach :D 330d jest ekonomiczny, do pierwszej grubszej awari, a znalezienie w dobrym stanie 330d (oryginalnie od modelu e46) graniczy z cudem. jak ktoś wspomniał powyżej, to 328i i do tego dobra sekwencja i da się jeździć w marę rozsądnie. PZDR>
-
Jaki ekonomiczny silnik?
da sie jeździć, ale na naszych dziurawych drogach może to być droga impreza. Opony są dość drogie, i o ile nie przerażają Cię koszty opon i prostowania felg to zakładaj. Oby nie były to hińskiebadziewie. Pzdr.
-
Jaki ekonomiczny silnik?
Kolego jeśli piszesz ze 169 km robisz na 19 litrach gazu to spalanie masz 11,2 litra :) PZDR>
-
ile oleju biora wasze bmki??
1L/1000 TO DUŻO I NIE WAŻNE CO MÓWIĄ NORMY. ROZUMIEM GDY AUTO PAŁOWANE NA TORZE CIAGLE NA WYSOKICH OBROTACH. Z TEGO WYCHODZI ZE NA 10000KM WLEJESZ 10 LITRÓW OLEJU, TO PO GRZYBA GO WYMIENIAĆ. STARCZY CO 5 TYŚ WYMIENIC FILTR....:d PZDR>
-
328i Black Coupe -Stroker M50B28
No ładnie, ale widzę ze przewody hamulcowe też w nienajlepszej kondycji, warto też się tym zająć, skoro auto ma śmigac szybko..... PZDR>
-
e30 318i M10B18 1987r JAKIE SPALANIE PB 95, STRASZNY MUŁ!
A sprawdź ustawienie zaplonu, mozę coś się przestawiło...prawidłowy luz zaworowy też ma znaczenie dla tego silnika. PZDR>
-
e30 318i M10B18 1987r JAKIE SPALANIE PB 95, STRASZNY MUŁ!
WYDAJE MI SIĘ ZE JEDYNIE PRZEPŁYWKA, BO SPALANIE RZEDU 10 LITRÓW DLA M10 TO NIE JEST PRZERAŻAJACE.