Skocz do zawartości

KRIS85

Zasłużeni forumowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez KRIS85

  1. Mi się wydaję że te stare, takie prostrze, bardzie pasowany do kwadratowej sylwetki e30.... PZDR>
  2. Te stare sprzedawałeś już?? PZDR>
  3. KRIS85 odpowiedział(a) na Edek525i temat w E36
    Kolego, nie było oryginalnei 325i kombi....masz jakiś swap jak kolega powyżej, da się bez większych problemów, tylko osobom z tyłu ciut mniej miejsca zostanie. PZDR>
  4. hmm ale mówisz ze masz ete a wiązkę od m20b20....eta miała inne sterowniki, dokładnie nie pamiętam jakie były różnice, ale były. Skoro eta miała dwa rzędy a b20 i b25 mają 3 piny wiec z czegoś to wynika. Jeśli iskra jest, paliwo jest to może jakaś nieszczelność w dolocie, źle ustawione luzy zaworowe, eta jak dobrze pamiętam ma wtrysk dodatkowy, może on zalewa....hmmm... PZDR>
  5. No powiem Tobie żę od tak wiązki nie można zmieniać...szukałbym gdzieś tutaj problemu... PZDR>
  6. A wkładałeś ORI kompa od ety?? PZDR>
  7. KRIS85 odpowiedział(a) na Shaft28 temat w E36
    Musisz zadać pytanie w dziele e46, poproś o przeniesienie. PZDR>
  8. Ale zeby wyrzucił tego krokowca, a tak może jest zawieszony w pozycji prawie zamkniętej wiec nie ma prawa to chodzić dobrze. PZDR>
  9. ja mam instalację już 10 lat i wszystko hula. Ja nie mówie o krokowcu od silnika tylko od gazu, tzw aktuator. Masz to przy obudowie filtra powietrza. nie jest podłączony. A powinien. Przed nim masz jeszcze śrubę tylko nie wiem na co ona skoro jest aktuator. I pewnie niepodłączony aktuator robi jakiś problem. Znajdz jakiegoś dobrego gazownika w rejonie, po ten co regulował tobie to jakiś kowal, skoro nie zauważył ze aktuator nie podłaczony. PZDR>
  10. Masz silnik krokowy nie podłączony, do tego śruba i jeszcze jakieś gówno co Ty zamontowałeś. I jak ty chcesz by to działało. Wypiernicz śrubę i to ustrojstwo, podłącz silnik krokowy, jedź na regulację i będzie gitara.....Ja przy takim samym silniku nie mam problemu z obrotami na gazie i na beznynie. No na gazie są małe wahania w okolicach +- 50obrotów na minutę, wiec bardzo minimalnie, co przy tego typu silnikach (przeplywomiesz klapkowy i instalacja II generacji) się zdarza. PZDR>
  11. Ty masz instalację z silnikiem krokowy, więc może podjedź po prostu na regulację do gazownika, bo pewnie trzeba reguktor wyregulować. U mnie nie ma problemu z obrotami. PZDR>
  12. jedynak, ale kolega pisze ze na bezynie jest ok, wiec mycie krokowca nie pomoze. jest cos na gazie wiec tutaj szukalbym problemu. PZDR>
  13. :cool2: :D
  14. KRIS85 odpowiedział(a) na damiss temat w E36
    ZALEŻY JA MIAŁEM PECHA I NIE POLECAM BILSTEINA. sACHS LUB MONROE REFLEKS. pzdr>
  15. Możę coś źle podłączyłeś???? Przy gazie to może coś nie tak z regukotrem może być lub a silnikiem krokowy gazu. PZDR>
  16. DOKŁADNIE. Przedewszystkim wypiernicz to gówno co zamontowałeś. po drugie sprawdź stan dolotu, czy jest szczelny, nie ma żadnego lewego powietrza. Obroty falują na gazie i na benzynie czy tylko na gazie? PZDR>
  17. Pytaj kolegę PRZEMOTDS, on przerabiał kilka takich swapów, ale z tego co wiem problem może być we wiąze, trzeba ją odpowiednio pożenieć, tym bardziej ze pochodzi z e24 a nie z e34.... PZDR>
  18. KRIS85 odpowiedział(a) na damiss temat w E36
    heh, nie masz nic wspólnego z kraftem, ale krafta Twój warsztat pewnie kupuje z Inter-teamu :D hehe PZDR>
  19. KRIS85 odpowiedział(a) na kankan9 temat w E36
    oj Zielo, sam wiesz jakie przeszczepy da się spotkać na naszych drogach :D 330d jest ekonomiczny, do pierwszej grubszej awari, a znalezienie w dobrym stanie 330d (oryginalnie od modelu e46) graniczy z cudem. jak ktoś wspomniał powyżej, to 328i i do tego dobra sekwencja i da się jeździć w marę rozsądnie. PZDR>
  20. KRIS85 odpowiedział(a) na kankan9 temat w E36
    da sie jeździć, ale na naszych dziurawych drogach może to być droga impreza. Opony są dość drogie, i o ile nie przerażają Cię koszty opon i prostowania felg to zakładaj. Oby nie były to hińskiebadziewie. Pzdr.
  21. KRIS85 odpowiedział(a) na kankan9 temat w E36
    Kolego jeśli piszesz ze 169 km robisz na 19 litrach gazu to spalanie masz 11,2 litra :) PZDR>
  22. KRIS85 odpowiedział(a) na arj14 temat w E36
    1L/1000 TO DUŻO I NIE WAŻNE CO MÓWIĄ NORMY. ROZUMIEM GDY AUTO PAŁOWANE NA TORZE CIAGLE NA WYSOKICH OBROTACH. Z TEGO WYCHODZI ZE NA 10000KM WLEJESZ 10 LITRÓW OLEJU, TO PO GRZYBA GO WYMIENIAĆ. STARCZY CO 5 TYŚ WYMIENIC FILTR....:d PZDR>
  23. No ładnie, ale widzę ze przewody hamulcowe też w nienajlepszej kondycji, warto też się tym zająć, skoro auto ma śmigac szybko..... PZDR>
  24. A sprawdź ustawienie zaplonu, mozę coś się przestawiło...prawidłowy luz zaworowy też ma znaczenie dla tego silnika. PZDR>
  25. WYDAJE MI SIĘ ZE JEDYNIE PRZEPŁYWKA, BO SPALANIE RZEDU 10 LITRÓW DLA M10 TO NIE JEST PRZERAŻAJACE.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.