Treść opublikowana przez KRIS85
-
Jak poprawić zawieszenie w E30
Ale może po prostu masz twarde zawieszenie, jakieś sportowe amory lub springi... PZDR>
-
Problem po swapie 1.8is
Sonda pracuje cały czas...oczewiście może to być kwestia zewieszonego wtrysku, może też być i kilak innych rzeczy....cieżko wskazać jednoznacznie. wyklucz wadę świec, przewodów, cewki.... PZDR>
-
Jak poprawić zawieszenie w E30
Hmmmm mam w rodzinie e30 która jest tak miękka że aż strach.... komfort jak w amerykańskich krążownikach... PZDR>
-
Problem po swapie 1.8is
Sonda nie pracuje, to znacyz ze dawkuje zle paliwo. W zalezności gdzie się zawiesi, może dawkę przedawkowac i dość znacznie. PZDR>
-
Problem po swapie 1.8is
hmmm może coś z sondą lambda.... PZDR>
-
Problem po swapie 1.8is
nie nie wchodzi w tryb awaryjny. Przyczyna możę leżeć w wielu miejscach, począwszy od starego filtra powietrza, świec zatkanego przeowdu paliwowego, po zużycei silnika, braku kompresji....to żę na wolnych kręci się wysoko o niczym nie świadczy. Odepniesz dwa przewody i na dwóch garach też się wkreci do odcinki.... PZDR>
-
Jak poprawić zawieszenie w E30
Na pracę zawieszenie i odczucia za nim mają wpływ tuleje zawieszenie i sworznie oraz stare opony. PZDR>
-
E36 1.6m40 93r.->1.8is m42 95r. Drugie narodziny.
Przy tak wypasionym modelu aż się prosi o m52b28 lub m54b30 a nawet silnik serii s50/52..... PZDR>
-
Sprężyny M-Technik z touringa do sedana
A dlaczego ma być większy naciś.... miejsce bagażowe jest w tym samym samym miescu, niż się oddaliło, nic się nie przybliżyło....ba w coupe przestrzeń bagażowa jest ciut krótsza niż kombi, wieć ciężaru w kombi tak nie wysuniesz.....a reszte poczytaj w moim poście wczesnie w czym tkwi różnica miedzy springami coupe, sedan i combi... PZDR>
-
swap 2.5 tds
Jak Cie nie stać na paliwo to se kup cinkociento a nie pierdziel takich głupot na forum Jak byue nie patrzeć dołaczam się do kolegi. Każy wie ze tds pali i to nie mało, w mieście spokojnie 10 litrów, a przy wielkie kapryśności tego silnika robienie sobie swapa to jak proszenie się o dostanie w ryj od kolesie 3 razy większego niż się jest....nie ma żadne przełożenia ani na oszczęść (patrz turbo, wtryski pompa itp/) ani na radość z jazdy (140km w aucie o masie własnej 1350 nie robi wrażenia nawet na sei 1,1).... starczy poszukać i poczytać a nie zakladać kolejny beznadziejny temat. PZDR>
-
Jak poprawić zawieszenie w E30
Ale co się nie podoba, jakieś stuki, zahowanie auta czy jak??? bo nie za bardzo wiadomo o co kamann.. PZDR>
-
E30 z 96r? możliwe?
Cabrio skończono w 93 aa turinga w 94. 96 to na pewno nie data produkcji, co najwyżej data złożenia w polsce...kiedyś bardzo popularny manerw na uniknięcie podatku. PZDR>
-
Przyciemnianie szyb bez wyciągania
Masz e90 za grubą kasę o szukasz 200 złotych taniej oklejenie szyb?? Hmmm chcesz dobrze mieć oklejony, by za pół roku nie pojawialy się pecherze, folia nie matowiala się i nie rysowała to trzeba dać nawet koło 1 tyś złotych.....po za tym tylna szyba jest wklejana, wiec wątpie czy nawet za 550 ktoś będzie Tobie ją wycinał i dobrze wklei. PZDR>
-
e 36 co myślicie i jak poznać silnik łańcuch czy pasek?
Jak rozpoznać?? Proste. Na pasku na na głowicy z przodu kopułkę i z niej wychodzą przewody do świec. Na łańcuchy nie ma kopułki, jest moduł zapłonowy na błotniku prawym z którego idą przewody świec. PZDR>
-
brak napedu
A z czego było to sprzęgło?? PZDR>
-
Olej do mostu bez szpery.
Ale drążysz. Do zwykłego mostu jak wlejesz 75w140 nic sie nie stanie. Jeśli do szpery wlejesz 75w90 to trochę lipa, gdyż mechanizm nie będzie dostatecznie smarowany, szczególnie zimą gdy szpera spina się bardzo bardzo często i wtedy możesz uszkodzić mechanizm. Lanie lepszego oleju nigdy nie zaszkodzi zwykłemu mechanizmowy, ale i tez nic nie polepszy.... PZDR>
-
Sprężyny M-Technik z touringa do sedana
Nie chodzi o masę własną... chodzi o to do czego wykorzystywane jest sedan czy coupe a do czego turing. To są fabryczne zamiary. Tuning rządzi sie swoimi prawami. Dowiesz się jak założysz. I nie myl z compactem, bo on ma całkiem inne zawieszenie niż cała reszta gamy w e36. T compakcie zawias tył wywodzi się z e30 i sa to dwa wachacze wleczone. Reszta ma wielowahacz. PZDR>
-
Olej do mostu bez szpery.
No bo i dlaczego nie ma być ok. Będzie jeździł....ale jak wspomnialem, jesli dyfer ma XXXkm nalatane i nie wiadomo kto kiedy wymieniał w nim olej lepszy będzie mimo wszystko 75w90 lub nawet mineralny GL5/ 80w90....jesli masz pewne auto gdzie olej byl wymieniany regularnie, to lej to co masz, nie zaszkodzi ani nie polepszy. PZDR>
-
brak napedu
A jakim cudem miałby się kręcić wał na biegu jałowym :D Skoro wbijasz biegi bez srzęgła to zostaje tylko sprzęgło. ewentualnie mógł się zawiesić wysprzęglik i jest sprzęgło ciągle wysprzęglone. PZDR>
-
Olej do mostu bez szpery.
nie jeste gęstszy, tylko utrzymuje lepsza lepkość w wyższych temperaturach, ma mocniejszy film. Tak samo jak różnica w oleju 5w50 i 5w40... PZDR>
-
Olej do mostu bez szpery.
jest inny dla tego że w dyfrze ze szperą, mechanizm bardzo się grzeje. Ten do szpery trzyma wlaściwości smarne przy o wiele wiekszych oporach powstających w mechaniżmie, a co za tym idzie temperatury...Ogólnie większego znaczenia nie ma dla zwykłego dyfra czy wlejesz ten co co trzeba czy lepszy, ale w drugiej strony przy znacznych przebiegach i ogólnym zaniedbaniu mechanizmu, lepie wlać 75w90 lub 80w90, ale firmowy dobry olej, nie hipolo czy lotosa. PZDR>
-
[E46 320D] Sedan 2003r by IFrIT SPRZEDANE
Ładna sztuka, dobrze utrzymane wnętrze. Ciekawi mnie jedno, skoro Twoje wygląda ładnie przy 300 tys km to ile mają te zajechanę wnętrza co niby mają po 200 tyś.....bezawaryjności życzę. PZDR>
-
320i 6 lat stalo nie jezdzine, co wymienic ?
Żeby nic nie uszkodzić przy paleniu gumy to po prostu nie pal gumę....ciągle mówisz o paleniu gumy a nie o nauce driftu....jak chcesz palić gumę to kupujesz koła 14 i opony 155 szerokości i palisz do bólu....robiąć furorę dla okolicznych wieśniaków i miejskich dziweczek, które takim czymś się podniecają..... Jeśli auto stało 6 lat to hamulce nie są sprawne....ale Ty wiesz lepiej....plyn hamulcowy po 6 latach nie ma właściwości i jest prawię wodą, przez co koruje zacisk od środka, blokują się klocki i takie tam, ale co tam....wolisz olać, bo najważniejsze palić gumę.....jak auto jest w dobrym stanie i nie rdzewieje to lepiej sprzedaj to auto komuś kto będzie o nie dbał a nie dop....lał....a to upalania kup sobie jakieś zajechane gówno za 2 tyś, które jest już zgnite..... Jak ja nie trawię takich użytkowników BMW....beeee
-
E30 guma przepływomierza
Jak mieli na miejscu to ceny takie bo się chcieli pozbyć. Od dłuższego czasu trwa akcja wyprzedażowa na niechodliwy towar w BMW, i czasami się załapię na fajną rzecz... PZDR>
-
E30 325is AC SCHNITZER
Tu piszesz żę chcesz robić, i chcesz kopiowac pomysł, a w innym temacie że przerabiałeś już takie coś i ze lata i śmiaga z tym że ja nigdzie nie widziałem wzmianki a takim tuningu......wtf???