Skocz do zawartości

KRIS85

Zasłużeni forumowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez KRIS85

  1. KRIS85 odpowiedział(a) na EvilM4n temat w E30
    Z tego co kojarza to tak, ale pewien na 100 procent nie jestem. PZDR>
  2. KRIS85 odpowiedział(a) na EvilM4n temat w E30
    Z używką jest tak że nie masz gwarancji nie masz nic i nie masz pewności czy nie będziesz musiał wymieniać listwy czy wtrysków czy reduktora. Największe halo jest o zbiornik, bo najbardziej na niego patrzą na przeglądzie. Osobiście bym kombinował ewentualnie używany przód plus nowa butla z papierami. PZDR>
  3. KRIS85 odpowiedział(a) na Primator temat w F30, F31, F34, F80
    No własnie wtedy drugi właściciel ma problem w turbinami przy 100 tyś km, klepanie popychaczy lub szybsza regulacja luzu zaworowe. Osobiście tez bym wymieniał olej co 15 tyś...gdyż nawet najlepszy syntetyk po tych 15 tyś zaczyna znacząco tracić swoje właściwości. hmmm ale skoro BMW zaleca, to czemu nie.... PZDR>
  4. Bo do campacta montuje się od compacta a nie od sedan. Sedan, kombi, coupe mają wielowahacz z tyłu, a compact ma jeden wahacz wleczony ja w e30...jest to całkiem inne zawieszenie. Kup takie jak trzeba i po problemie. PZDR>
  5. I zawsze Ci będzie coś brakować....to jest zestaw podstawowych narzędzi, a niestety w samochodach jest coraz wiecej nietypowych śrub, nakrętek...Z tych trzech to wybierz ten który ma najwięcej za najmniejsze pieniądze. Nie różnią się jakościowo zbytnio, do kręcenia przy aucie każdy z nich będzie dobry... PZDR>
  6. Odepnij i zobacz czy się coś dzieje. Jak robiłeś remont to może wszystkiego nie podpiołeś, mozę jakieś podciśnienie niepodłączone i ciągnie lewe powietrze.... ??? PZDR>
  7. KRIS85 odpowiedział(a) na swde temat w F30, F31, F34, F80
    No to gratki.....a umieścisz zdjęcia w galerii...??? PZDR>
  8. KRIS85 odpowiedział(a) na Sebo-e36 temat w E36
    A czego oczekujesz. Ogólnie zasada jest taka, jeśli R6 to przynajmniej m50b25 lub m52b25. Z R4 m44 jest najlepszą opcją identyczne osiągi co 2.0, ciut mniejsze spalanie i lepsze wyważenie...ale ten dźwiek.....brrrrrr R6 góruje tutaj pod każdą postacią.... PZDR>
  9. KRIS85 odpowiedział(a) na javelin temat w E36
    a możę poprzedni właściciel przed sprzedażą wlał doktora do silnika, by uciszyć popychacze, które zaczynają się odzywać, a po wymianie oleju na świeży wszystko zaczeło się na nowo odzywać...chodź rzeczywiście dźwiek jak by wtryskiwacz od gazu... PZDR>
  10. No tak mi się wydawało...ciut mało. Fabrycznie przy 205 powinno być profil 55 na 15 cali....a Ty przy mniejszej szerokości masz jeszcze niższy profil....dlatego tak wygląda....ja ma na lato 195/60 i przy tym rozmiarze pomiar licznika jest zbliżony do nawigacji..., poprzedni właścicie tez miał taki rozmiar jak Ty i okrutnie kantowało......ale jak byś założył poprzednie alusy, to wydaje mi się ze lepiej się będzie prezentować, felgi tamte są masywniejsze.... PZDR>
  11. A jakie masz opony, bo jak na mój gust masz trochę zbyt niski profil... PZDR>
  12. Wiesz że nie świeci się lewa pozycja ??:D dobra robota, tylko teraz te felgi się jakieś takie małe zrobiły.... PZDR>
  13. KRIS85 opublikował(a) temat w E30
    Hej. w zeszłym roku zakładałem klimę. Wszystko ładnie chodzi. Interesuje mnie czy wymieniać osuszacz czy nie....jak sądzicie, robić czy olać skoro wszystko ładnie działa.... i jeszcze jedna sprawa. moja obudowa jest bez filtra kabinowego. Czy macie jakiś patent by ten filtr założyć??? dodam że nie mamiejsca na ten filtr nawet tak gdzie było przewidziane w wersji z klimatyzacją....pomożecie :) PZDR>
  14. Ale padnie za dwa lata i reklamacji nie uznają ze względu na destrukcję mas czynnych. I wtedy będziesz pitolił ze Centra jest do dupy, bo nie chciało Ci się przysiąć na kilkanaście minut i spradzić podstawowe rzeczy ewentualnie wymienić regulator napięcia za kilkanaście złotych....
  15. A Tobie się nic nie stalo??? Masakra....na szczęście zamienniki nie są drogie i do wymiany nie trzeba deski wywalać.... PZDR>
  16. KRIS85 odpowiedział(a) na mateusz92836 temat w E30
    Czyli chcesz zrobić coś na USA-spec, tak??? hmm Wycięcie samych listew to jest pikuś, ciekawe czy w samym zderzaku jest miejsce na oprawkę żarówki. Muszę poszukac, bo gdzieś widziałem taki temat razem ze schematem...ogólnie patrząć na wersję USA OEM: http://www.google.pl/imgres?imgurl=http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/b/b4/BMW-E30-convertible.jpg&imgrefurl=http://commons.wikimedia.org/wiki/File:BMW-E30-convertible.jpg&h=437&w=750&sz=67&tbnid=pb320SFF-oSJrM:&tbnh=70&tbnw=120&zoom=1&usg=__-3PEXZgTkY0FxtTV3AeqFdHRZ0Q=&docid=dzgMp9r4hKQkwM&sa=X&ei=HlNhUcP8M6a24ATf3IHgAg&ved=0CDgQ9QEwAw&dur=2038 to takie przerabianie europejskiego zderzaka będzie wyglądać po ciulu...Ale o gustach się nie dyskutuje. Tu masz wersję EU po przerobce: moim zdaniem średnio to wygląda: http://www.google.pl/imgres?imgurl=http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/b/b4/BMW-E30-convertible.jpg&imgrefurl=http://commons.wikimedia.org/wiki/File:BMW-E30-convertible.jpg&h=437&w=750&sz=67&tbnid=pb320SFF-oSJrM:&tbnh=70&tbnw=120&zoom=1&usg=__-3PEXZgTkY0FxtTV3AeqFdHRZ0Q=&docid=dzgMp9r4hKQkwM&sa=X&ei=HlNhUcP8M6a24ATf3IHgAg&ved=0CDgQ9QEwAw&dur=2038 PZDR>
  17. Jeśli chodzi o kosmetyki do dachu popytaj tutaj: viewtopic.php?f=68&t=200138 z samą techniką Ci nie pomogę. PZDR>
  18. KRIS85 odpowiedział(a) na radzio20062 temat w E36
    Sądzicie koledzy że kolega ma sekwencje zainstalowaną....wątpię. Jeśli spalanie benzyny jest prawidłowe to tylko gazownik i regulacja..po za tym za 20 złotych to wlejesz z 8 litrów gazu, wiec nie dziw się że szybko przestaje jechać...gaz to nie benzyna i jesli już jest mało w zbironiku gazu to osiągi powoli spadają...wiec dla tego możę Ci się wydaje że dużo pali....zalej do pełna, zrób z 200km i zalej ponownie do pełna i wtedy będziesz wiedział ile pali rzeczywiście. PZDR>
  19. KRIS85 odpowiedział(a) na wujekb temat w E36
    Sprawdź jaki masz dyfer, może ktoś wymienił na zbyt krotki.... PZDR>
  20. KRIS85 odpowiedział(a) na korpek666 temat w E36
    Hmmmm 120Km nie robisz szału....możę po prostu masz cośz układme przeniesieniem napędu, padnięte sprzęgło lub po prostu silnik nie ma fabrycznej mocy.... PZDR>
  21. KRIS85 odpowiedział(a) na rzadzik temat w E36
    Nie ma co zaśmiecać tematu, kolega wykonał kawał dobrej roboty. Jakiekolwiek uwagi kierować do kolegi na PW, na pewno poprawi jakieś błędu lub dopisze jakieś ciekawostki... PZDR>
  22. No ładnie... nie myślałeś o jakimś dodatkowym wygłuszeniu podłogi i przegrody....?? Bardzo mi się podoba podejście to prac, wszystko profesjonalnie...pięknie..powodzenia. PZDR>
  23. No fajnie. Wiem za ciasno, bo nawet wygłuszenia ma wycięcie na plastik od przepustnicy, wiec jakoś dużo miejsca tam nie zostaje....ale wazne że pasuje. PZDR>
  24. KRIS85 odpowiedział(a) na 328i temat w E36
    Z tymi panewkami to tak jak kolega pisze. Nie tak hop siup. Trzeba wyjąć i ocenic wszystko, bo może się okazać że przy okazji warto wymienić pierścienie tłokowe i panewki główne. Wszystko zalezy czy robisz po siebie czy nie. Ale jak już wszystko i tak jest na wierzchu to warto zrobić kompleksowo by za 30 -50 tyś nie bawić się znowu w to samo. PZDR>
  25. I maska się zamyka bez problemu, nic nie dotyka do maski z tej rozpórki???? PZDR>

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.