Treść opublikowana przez KRIS85
-
e30 318i 1985 Wąska Lampa + Filmik :)
Hej. Czy nie widać wyraźnie, ale czy Twoje pokrętło od regulacji temperatury ma opisy temperatur??? PZDR>
-
E30 [316] Qazq84
Bierz z e39 całą wiązkę i stacyjkę, bo jak się mylę będzie to potrzebne. Od razu warto pozbierać coś na hamulce, wspomaganie i coś z zawiechą powodzenia w modach PZDR>
-
323i :)
No niby tak, ale w mpakiecie wygląda o wiele lepiej, plus mała gleba...każda z opcji jest dobre, zależy od Ciebie. PZDR>
-
E30 za 5k ?
No dokłanie, swapowana nie ma jż takiej wartości, a tym bardzie za te co pokazałeś. Była jedna swapowana na s50b32, ale wszystko tam wyglądalo jak OEM, wnętrze, zewnątrz. Te co pokazałeś to jakaś moim zdaniem porażka. Nie ma co ukrywać, wkład pracy właścicieli jest duży. Ale w przypadku pierwszych dwóch ( ten pierwszy nawet nie zrobił konwersji na 5 śrub) to ceny z kosmosu w stosunku nawet do poniesionych wydatków, a te drugie to może cenowo jedynie ciut przesadzone, jeśli rzeczywiście jest tak jak jest opisane. Nad białą to bym się nie zastanawiał, bo widać ze ktoś dbał o nią, bo i w komorze jest czysto. Czerwona to ciut przesadzona cena, to tego gaz, co nie zawsze świadczy dobrze. Jako aut ona co dzień szkoda dawać ponad 10 tyś na e30. Gdyby była bez gazu to by byla też warta uwagi. PZDR>
- E30 za 5k ?
-
E30 za 5k ?
Niby sięnie liczy, ale jak się dba o auto i wiesz ze jest w pełni sprawne, wszystko wymienane na czas to nie sprzedasz za 3 tyś takiej bawarki. Za 3 to niech se kupi jakiegoś trupa co stuka puka, nie chodzi na 3 gary z 4 a od progu wiatr do środka wpada. PZDR>
-
Akcja serwisowa e46 2002-2003? Poduszki powietrzne.
Zeby się nie okazało ze w wielu przypadkach będzie tak, że właściciel pojedzie do aso bo VIN podlega naprawie a tam zdemontują i powiedzą, nie wymieniamy bo nie ma co...tu już dawno poduchy nie ma....co w wtedy??? Oczywiście nikomu tego nie życze :D PZDR>
-
bmw e36 automat
Loona ma rację, da się ale te koszty. Znajdź sprzęgło i koło zamachowe, do tego wał, pedały inne sterowniki do silnika, też to jest jakoś z EWS zgrane (jeśli jest), tunel. Oczywiście znajdź w dobry stanie skrzynię biegów i dobry dyfer. Samo to masz ok 1000-1500 złotych, wał, sprzegło koło to kolejne 500-1000 (jesli nowe sprzęgło). No jest trochę roboty. A jak by nie patrzeć w automacie wymieniasz olej i smigasz. PZDR>
-
Czarne E46 Touring 320d/ sprzedam nie aż tak drogo :)
Nie wiem kolego gdzie Ty jeździsz tym, ale prze Włocławek to byś chyba cało nie przejechał. Tak samo na tym zawiasie nie wjechałbym na parking pod sklepem motoryzacyjnym gdzie pracuje, bo bym zawisł tam na amen...trochę szkoda mi bo jak widzę takie auta to przez torowisko jadą z prędkości 0,5km/h bo szybciej nie idzie po albo zahaczy albo coś pęknie to nie wiem czy płakać czy się śmiać :D na równe drogi to owszem, ale sam widzisz ze na tym filmie to wjazd na dość mały stopien na chodniki trwa sporo czasu. Ogólnie szacun za mody, bo autko wygląda obłędnie PZDR>
-
E30 za 5k ?
Po pierwsze swap, jest wykonany dość ładnie, żadnych sterczący kabli i innego druciarstwa (chodź malo zdjęć by dokładnie ocenic). Dwa to stan lakieru, widać ze raczej bez rdzy, nawet done ranty drzwi które w większośći są coś tam pordzewiałe, a tu czyste. Po trzecie brak gazowni, co w starcy autach raczej daje wartość niż posiadanie gazowni. Samo wnętrze ciezko ocenić, ale widać po siedzeniu pasażera ze przebieg jest nie mały, ale jeśli ktoś dbał tak jak pisze to auto wart tych pieniędzy, gdyż spokojnie kupuszej i jeździc a wymieniasz tylko coś w zawieszeniu co puka lub olej i filtry. PZDR>
-
E30 za 5k ?
A ty byś za wychuchane e30 z przebiegiem 50 tyś km ile byś dał??? przynajmniej 12-15 hehe, ale w taki stanie jak mój to jeźdzenia na co dzieńto od 3500-5000tyś to normalna cena :D PZDR>
-
E30 za 5k ?
JA SWOJĄ ZA 5 SPRZEDAM :d pzdr>
-
Re: Wszystko o BMW E30: Historia, Dane techniczne
Hmmm cieżko nazwać to akurat liftem, gdyż nie było to jednorazowa zmiana. Wynikało to bardziej za zmian jednostek napedowych a właściwie ich sterowania (pompa z progu przeniesiona do baku). Pas przedni też się różnił, ale głównie dla wersji 325i, wprowadzonej w 1985 roku zamiast 323i a nowości było chłodzenie oleju. Chłodnica oleju wymusiła zastosowanie zmiany przedniego pasa, który został wspólny dla każdej wersji po 1985. Reszta to kosmetyka wynikająca ze zmian materiałów lub dostawców, czasami wymogów. Do tej pory są takie zmiany robione są przez cały okres produkcji (tak robi większość producentów)...na szerokiej lampie tez możemy doliczyć się kilku zmian (lampy przednie z usmiechem lub bez). Wiec nie można mówic tu od razu o lifcie. Gruntowny lift był zmianą z wąskiej na szeroką lampę, co odbiło się na całościowo i jednorazowo (wygląd, silniki, wyposażenie). Fakt
-
Nazywam się silnik krokowy spojrzyj na mnie. Jaka pozycja ?
Bo ECU zawsze go ustawia w takiej pozycji po wyłączeniu zapłony. Jak byś go wymontował z włączonym zapłonem pewnie będzie w inne pozycji, a w trakcie pracy jak byśgo wyją też będzie w innej pozycji. PZDR>
-
Nazywam się silnik krokowy spojrzyj na mnie. Jaka pozycja ?
Tak jak jeden z kolegów wspomniał. Silnik krokowy nie pracuje w dwóch pozycjach, on pracuje cały czas, w zależności o pozycji przepustnicy, temperatury silnika, danych z sondy i przeplywki, on pracuje cały czas. Po prostu może być zepsuty, zawieszać się. wyczyść go porządnie, zamoc na całą noc w preparacie do czyszczenia przepustnic, przepłuc porządnie sprejem do przepustnic. Jeśli nie pomoże to raczej będzie kicha. PZDR>
-
CHIP TUNING BMW 318D 320D 330D #Profi Strojenie# PROMOCJA
Jaki piekny wykres, bardzo długo utrzymujący się moment obrotowy, liniowo rosnąca moc....pięknym mod i wysokie osiągi jak na zwykłe VP.... GRATKI :) PZDR>
-
[E36] Dyferencjały - przełożenia
Radzik nie rozumiesz chyba. Przy 100km a krótkim dyfrem masz powiedzmy 3,300 obrotów.... a z długim dyfrem 2700 obrotów...gdzie będzie wiekszy komfort??? tam gzie przy 100km silnik ma ponad 3 tyś czy tam gdzie o wiele poniżej 3.......baaa przy 170 maksymalnej prędkości dla któtkiego silnik chodzi i wyje na odcince a z dlugim dyfrem w okolicach 4700-5000tyś obrotow mając jeszcze zapas mocy. Silnik nie wyje tylko bardziej mruczy, co przekłada się na komfor. Przy 170km na odcince to uszy pękają po przejechaniu dłuższej trasy.... nikt nie mówi tu o wyjącym moście. PZDR>
-
[E36] Dyferencjały - przełożenia
Minimalnie krótsze przełożenie sprawi że auto będzie się lepiej zbierać kosztem prędkości maksymalnej, komfortu podróżowania i spalaniem. PZDR>
-
335d xdrive już w produkcji
No tak, ale nie tylko przyśpieszenie jest wazne a wrażenia z jazdy, a tutaj m3 raczej jest lepsze :D Ale osiągi 335d i tak są powalające. PZDR>
-
e36 1.8is zamyka obrotomierz przy 170km/h
Tez obstawiam dyfer, ktoś wymienił by mieć przyspiechę.....zobacz jaki masz dyfer i ewentualnie wymień. PZDR>
-
328i hartge
Ja pierdziu.... to po kija są diesle na tym świecie.... PZDR>
-
Pokrętło ogrzewania różcnice.
też, ale gdzieś na forach pisali że jak dokłada się klimę to trzeba koniecznie zmienić pokrętło od klimatyzacji. Z info o MATISSA wynika że utrzymanie zadanej temp. było opcją do e30 niezaleznie czy byla klima czy nie....po prosty niby to pokrętlo ma się jakoś różnić niezależnie od tej opcji. A wiec szukam i dopytuję, może akurat ktoś wie. PZDR>
-
Jak poprawić zawieszenie w E30
Oczywiście że subiektywna ocena, bo dla mnie ori zawias jest ciut za miekki, najbardziej odpowiada mi ORI MTECHNIC, taki jak ma mam w samochodzie. Co prawda mogłoby być niżej, ale to co mam to jest w sam raz, nei za twardo, nie za miekko. Jedyna wada to słabo wyciszone wybieranie nierówności, szczególnie slychać zawieszenie tylne, ale że drogi są coraz lepsze to i coraz mniej to przeszkadza... PZDR>
-
Pokrętło ogrzewania różcnice.
hej. Wyczytałme gdzieś żę jest różnica w pokrętle zimno/ciepło dla pojazdów z klimą i bez klimay. Wie ktoś jaka jest różnica?? PZDR>
-
328i hartge
2_b, powiedz czy do 2,5 tyś obrotow, gdzie na wykresie seria jest lepsza, nie czujesz spadku mocy w czasie jazdy czy zawsze śmigasz ponad 2,5 tyś obrotow :D PZDR>