Treść opublikowana przez KRIS85
-
Końcowy tłumik do 323i
Ojcieć ma w e30 tłumik z ultera który ma już z 8 lat. 3 lata przejeździł w Warturbu, reszte w bawarce i po ostateniej zimie nadaję sie do zrobienia. Faktem jest natomiast, że po jakiś 3 latach już nie brzmiał jak nowy...ale dalej był cichy i szczelny... Wydaję mi się ze spokojnie tego ultera załuż dedykowanego 323 i będziesz zadowolony. Do wybopry masz tam kilka końcówek. A końcówki sa prawie wieczne, bo ze stali nierdzewnej. PZDR>
-
Instalacja gazowa BRC czy STAG4?
O tych z czakramy słyszałem opinie ze oni tylko potrafią montować, od regulacji nie mają pojęcia....ale to tylko kilka opinie....same instalacje dobrze założone i wyregulowane będą jeździć tak samo. Ale jak byś przybliżył dokładnie na jakich gratach to wszystko będzie, to będzie można coś wiecej powiedzięć PZDR>
-
e34 wieś tuning wnętrza
Czerwone wskazówki moga być, będzie prawie jak M. Jakieś tam lekkie podświtlenie nóg ala e46 czy e39 też, ale podświtlanie klamek...na grzyba...tu już przekraczamy granicę dobrego smaku. Można lusterka z jupiterkami kupic (niektóre e30 to miały), można m-techinkową kierę z multifunkcja zrobić, wsadzić fotele sportisize obszyte skórą i alcantara....możęsz też strzelić 5 metrów paska ledowego wokół dachu, i neony pod siedzeniem i podświetlić kierownice....no ale kto co woli :D PZDR>
-
CHIP TUNING BMW 318D 320D 330D #Profi Strojenie# PROMOCJA
No mniejsza o...chodzi bardziej o to czy przy takim tunignu diesla, obniżenia stopnia sprężania możę pomóc w uzyskaniu wiekszej mocy w silniku diesla PZDR>
-
CHIP TUNING BMW 318D 320D 330D #Profi Strojenie# PROMOCJA
Zauważyłem ostatnio ze im nowszy diesel, tym mniejszy stopień sprężania. MAzda doszła nawet do 14. W mocnych tuningowyanych beznynach turbo też obniża się ten stopień. Jak by to wyglądało tutaj. Dałby jakiś wymierny efekt???? PZDR>
-
e36 m43 wymiana czy chip?
Chip nie da dużo sam w sobie. Ja stawiam na swap M44. Z drugej strony, jeśłi silnik jest pewny i sprawny to wiesz co masz. A jak kupisz jakiś silnik nie wiadomo z czego....to lepiej nic nie robić. Jedynie chip, który da moc do 125 KM i tyle. Ale pewny silnik to zawsze lepsze niż jakiś mocniejszy i nie pewny. Nie ma jeden rady na problem brata. PZDR>
-
[E36] 318 gaśnie, dusi się...
Kto ten gaz montował!! Jeśli parownik zamarza, to znaczy że nie dostaje ciepłej wody. PArownik powinien być ciepły. Widocznie jest układ źle odpowietrzony, co przy tak założony reduktorze jest bardzo prawdopodoben. Nie pomagają przy tym kilometry przewodów. Odpowietrz dobrze układ chłodzenia. Nie wiem czy nie będzie trzeba gdzieś ten reduktor trochę niżej przenieść i bliżej przegrody czołowej, bo to wielka kupa tam jest. PZDR>
-
e36 m43 wymiana czy chip?
Z tego co wiem to M44 wchodzi w miejsce M43 bez problemu. JAk masz cały silnik z wiązką i komputerem to jest 1 dzień pracy... PZDR>
-
e30 M50?B25 silnik kuleje
Możę źle zrobiony Swap...OEM nie było m50 w e30. Ten silnik fajnie podłączyć pod kompa, bo mozę to być wypadanie zapłonu, możę to też być lewe powietrze... PZDR>
-
e36 m43 wymiana czy chip?
Zalezy co Twój brat oczekuje. By auto było trochę żwawsze to chip od bagora, dobry dolot i będzie 5-10 KM wiecej...może... lepszy jest swap. Najtaniej i bez wiekszych problemów wyjdzie swap M44. 140KM już jedzie lepiej, spalanie praktycznie na poziomie m43. Ale jesli dalej to za mało (a na pewno po miesiacy będzie za mało) zostaje swap m52b25 lub b28 170-190KM już ładnie jedzie, ale niestety coś za coś. O ile m52b25 pali przyzwoicie i przy rozsadnej jeździe spokojnie zamknie się w 12 litrach, to b28 potrafi niemile zaskoczyć, szczególnie w jeździe miejskiej... Ale wszystko zależy od tego co Twój brat oczekuje... PZDR>
-
Problem z silnikiem 2.0 m50b20 Pilne!!!
Jak odłączysz czujnik wału to chyba oczywiste ze nie odpali. To że przerywa to może być jakaś pierdoły typu nieszczlny dolot, zapchany filtr paliwa, i masa innych pierdół...zrób jak radzi kolega znajdź kogoś z dobrym programem.... PZDR>
- Tłumik do e30
-
Turbo
Krzysiek, ty masz Turbo tak? Jaką moc masz teraz? PZDR>
-
'91 318iT M50TUB25
ZMiana sklepu, lepsze warunki i do Chorzowa masz bliżej :D PZDR>
-
CHIP TUNING BMW 318D 320D 330D #Profi Strojenie# PROMOCJA
Ciekawy jaki zapas jest jeszcze na tym silniku..... PZDR>
-
'91 318iT M50TUB25
A nie pytałeś :D jak coś to pisz, zawsze coś da się wymyślić. Puki co zmieniam pracę, brażna zostaje, lepszy dostęp do towaru i nawet wysyłka teraz będzie więc jak coś to pytaj :) PZDR>
-
Swap M50 z e34 do e36
A jaki miałeś fabrycznie silnik??? PZDR>
-
Problem z odpaleniem [1.8 TDS Compact]
Gdzie holowanie ma nabrać kompresji??? dwa obroty wałem przez rozrusznik starcza na nabranie kompresji w silniku. A mierzyłeś kompresję wogóle?? słuchaj uwag kajmana, on wie co TDS piszczy....:) PZDR>
-
'91 318iT M50TUB25
Cena masz dobrą, ale miałbym parę złotych tanie. Ale rzędy 30-40 złotych wiosny nie czynie :D Ważne by dobrze się spisywały. Na tarczach masz wyryte ATE???? PZDR>
-
m43, uszkodzona uszczelka glowicy??? :(
Maniura ma rację. Wyczyść do suchego i patrz w miedzy czasie skąd pojawia się wyciek. Bo jak jest tam narzygane od pewnego czasu to wątpie by jakiś mechanik na 100 procent powiedział z czego to ciekanie. A tak będziesz widzial gdzie się pojawia wyciek. I wymienisz co potrzeba a nie pół silnika. PZDR>
-
Tłumik do e30
Wydaje mi się że tlumik z m40 powinien podejść. Nie wiem jak srednica rury przy lączeniu z katem, ale razie czego trzeba coś pospawać i tyle. A jak nie chcesz wogóle inwestować to wspawaj kawał blachy i tyle. PZDR>
-
Filtry Meyle
Wydaje mi się że z meyle nie będzie problemu, ale jeśli chodzi o paliwo do diesla, to u mnie tylko KNEHT, MANN, BOSCH, PURFLUC. Żadnych półśrodków. Reszta to bez problemu MEYLE> PZDR>
-
spalone sprzegło
Do norlamlej jazdy starczy od 2,0. Ale jak deptasz, palisz gume to za mało, Musi być od 2,5. Nie wiem czy kola zamachowe nie są inne....sprawdź w katalogu czy średnice są te same. Jak lubisz poupalać to ładuj od 2,5. PZDR>
-
spalone sprzegło
Pracujesz w hurtowni, ściagnij oba rodzaje, zdemontuj stare, i wsadź takie jakie bedzie pasować. Nikt raczej nie wywróży co tam jest. PZDR>
-
MTU i szkoda całkowita
Możesz wysłać pismo ze się nie zgadzasz. Zawsze wyślą jak najniższą wartość licząć na to ze nie będziesz sięburzył. Wyślij pismo że się nie zgadzasz, prosisz o ponowne przeliczenie. Jest dział na forum gdzie jakiś forumowicz pomaga w tego typu problemach. PZDR>