Treść opublikowana przez KRIS85
-
Zakup BMW - m50 vs m52
Tak, na niemcu będzie za 6 plus prawie 20 procent akcyza, potem vat, tlumaczenia już jest blisko 9 tyś. Trzeba jechać i wrócić.......No ma kolega dylemat, tym bardziej ze w cenie 11 plus gaz to można wyrwać naprawę dobre 318 lub 320. 325 lub 323 to może być ciężko, chodź ostatnio widziałem gdzieś ładnego turasa 323 w cenie 12 tyś, bez gazu. Jak znajdziesz dobre m52b25 to kupuj...i nie martw się bajkami o nim. Jak będziesz dbał, to ani przegrzanie ani inne cuda mu nie grożą. PZDR>
-
Koniec serii 3 ?
Johnyma racje Po za tym e90 było w sedanie też wersja M, wiec nikt nie mówi o zakończeniu serii 3. To jak jak by golf wycofał się z nazwy GOLF.... PZDR>
-
Wymiana kokpitu
W samej desce nie było różnic. PZDR>
-
Nowe lozysko buczy
Eulekes, to nie są stożkowe łożyka. Jest tam piasta z szeroki dwurzędowym łożyskiem i nie ma znaczenie siła dokręcenie. Po prostu piasta pewnie jest słabej jakości i tyle. PZDR>
-
[E30] M20b20 1989, swap na m50b20. Projekt + Porady
A bedzie jakiś opis jak zrobiłeś z przodu konwersję na 5 śrub?? PZDR>
-
compact 316 wymiana półosi, przegubów
Może wymienić same przeguby, lub całe półosie. Do półosi należa te dwa przeduby, jeden przy kole drugi przy dyfrze oraz sztanka. To co wchodzi do dyfra jest osobnym elementem. Odkręcasz torxy i półoś wyjeżdża. PZDR>
-
E30 jakie to są drzwi
Nie mam pewności na 100 procet, ale nie widzę tego wspornika na podstawę korbki. A powinno ono tam być. Ale poczekaj, może ktoś się wypowie. PZDR>
-
m20b25 Wkręca się do 5tys
Odpowiedziałeś sobie sam na pytanie. Na benzynie przepływka musi być sprawna. Jak nie jest to nie ma prawa działać dobrze. PZDR>
-
E30 jakie to są drzwi
Moim zdaniem te drzwi są pod elektrykę o czym świadczy fakt braku wzmocnienia na wysokości korbki. PZDR>
-
325i kombi zbiornik paliwa
Z tego co kojarze to jest tylko różnica w latach produkcji. Nie ma różnic miedzy kombi, sedan coupe po 87 roku. Jeśli masz zbiornik z przed tego roku to może masz na wersję z pompą zewnętrzną...ale mogę się mylić. różniła się też wielkość zbironika i inny był do diesla.... ( w coupe e30 nigdy nie było diesla!!) PZDR>
-
Problem przy hamowaniu
Taki efekt, po za tarczami mogą dać miekkie tuleje wahacza, oraz wywalona przekładnia, o czym sam doświadczyłem w moim e30. Niby nie stukała, luzu nie miala, ale jak wymieniłem na nową, to bicie przy hamowaniu nagle znikneło. PZDR>
-
Najmocniejsze M47 w PL!! SPRZEDANA !! ->FamilyCar E46 330dA
No 0.1 nie robi dużej różnicy, musiałbym coś o 0,5 dłuższego mieć, wtedy będzie różnica, ale pewnie odbije się wtedy na osiągach... PZDR>
-
Najmocniejsze M47 w PL!! SPRZEDANA !! ->FamilyCar E46 330dA
Jak wrażenia na ciut dłuższym dyfrze??? PZDR>
-
E36 PRZYCZYNA KRZYWIENIA TARCZY HAMULCOWEJ???
:D
-
E36 PRZYCZYNA KRZYWIENIA TARCZY HAMULCOWEJ???
Może luz na maglu nie krzywi tarcz, ale luz na maglu w trakcie hamowania daje identyczny efekt, jak by tarcze byly krzywe. Wymienisz 5 kpl tarcz a winny jest magiel. PZDR>
-
podgrzewacz wody 320d 150KM
Hmmm, dwa bryki przeczytałem i nie mylisz się :D, coś mi się pokićkało, co nie zmienia faktu że ponad 2w poboru to dużo... kolega zmierzyl taki pobór na podgrzewaczu więc chyba nie ma potrzeby szukać winy gdzie indziej. W razie czego odepnij podgrzewacz i wtedy sprawdź pobór na akumulatorze.... PZDR>
-
E36 Cabrio 1.8i Kupione w ciemno
Fajna fura. Silnik mały ale w cabrio nie ma to znaczeni. Po za tym na polskim rynku jest tyle firm co zrobią profesjonalnie swapa, że nawet lapiej się opłaca kupic słabą wersję i przerobić, niż kupić zajechaną mocną wersję... PZDR>
-
pytanie do posiadaczy 325Xi
Nie nie, to nie golf i te nowsze auto. Napęd roździelany jest cały czas. :D. Raz kiedyś jechałem 330xi i powiem że bajka. Ale jak się na co dzień jeździ tylko tylnym napędem, to zimą zawsze 4x4 to bajka, nawet w golfie. Kolega zwrócił uwagę na skrzynię roździelczą i półosie. I to prawda. Praktycznie każdy kto miał IX powie to samo. Jeśli to jest sprawne, to nie pożałujesz. PZDR>
-
podgrzewacz wody 320d 150KM
Krzysiek, 0.21A to nie jest znikomy pobór, tylko ponad 5W.....znajdź na google wzór i ze przelić. Prawidłowa wartość dla auta uzbrojonego to 0,05A...maksymalnie. 5W poboru starczy by po 48H postoju akuś padł do pięknego 0.... PZDR>
-
Zla pozycja lacznikow stabilizatora. POMOCY
Zakładam, że nie masz przesuniętych podłużnic....:D możesz poczekać aż ktoś potwierdzi moją tezę lub powie coś innego. Ja zawsze udzielam info coś o czym wiem, ale zawsze coś w mnie też zaskakuje i nie wiem wszystkiego na 100 procent. Na 100 procent wiem ze u Ciebie coś nie gra, i raczej jest to o czym pisałem. PZDR>
-
Zla pozycja lacznikow stabilizatora. POMOCY
No nie za bardzo, już kilku forumowiczów chciało zmienić te łączniki do wahacza na te do kolumny, kupili kolumny łączniki i lipa. nie pasuje. Stabilizatory są inne!!! Co świadczy Twój przypadek. U Ciebie ktośz jakiegoś powodu dał stabilizator pod łącznik do kolumny, wiec by grało musisz zmienić całe kolumny. Możesz też poszukać stabilizatora do wersji z łącznikiem do wahacza i zmienić go, co pewnie wyjdzie taniej niż wymiana całych amorów. Co chcesz wyginać?? STabilizator??? PZDR>
-
Zla pozycja lacznikow stabilizatora. POMOCY
Hmmm....stabilizator właśnie jest do łącznika długiego.... Może być ten źle zamontwany, ale wątpię by w e36 byla inna możliwość zamontowania stabilizatora... PZDR>
-
Zla pozycja lacznikow stabilizatora. POMOCY
http://allegro.pl/lacznik-stabilizatora-bmw-e30-e36-e28-e34-e32-i3503377819.html Np. to, ale kolumna musi mieć uszy do nich. Jeśli nie ma to na 99procent ktoś wymienił stabilizator nie od tej wersji co powinno być. Zrobil to na sztukę i tle. PZDR>
-
Zla pozycja lacznikow stabilizatora. POMOCY
Jak znam życie, łącznik jest nieprawidłowy. Pewnie stabilizator jest od wersji łącznika przykręcanego do MCperhsona a nie do wahacza i tu jest problem. PZDR>
-
podgrzewacz wody 320d 150KM
Maksymalny pobór przy włączonym alarmie i zamkniętym aucie to 0,05A. 0,20 to ponad 5W, tyle starczy by w aucie które stoi po dwóch dniach padł do zera akuś. Kolego z podgrzewaczem, jeśli nowy jest za drogi to kup po prostu tańsze auto w utrzymaniu i tyle. Niestety e46 w dieslu po za niskim spalaniem nie jest jakoś spektakularnie tanie w utrzymaniu... Jazda bez podgrzewacza nie zniszczyszczy silnika, może ciut wiecej palić, wolniej się dogrzewać. Kwestia komfortu jazdy i właścicie nic po za tym PZDR>