Treść opublikowana przez Kamil Jasinski
-
problem z kierunkami e39
moze najlepiej jak bys podjechal do elektronika ? :)
-
problem z kierunkami e39
Witam Mialem podobna sytuacje wymienialem zegary po wymianie nie dzialaly kierunki na zegarze a na zewnatrz dzialaly.A przeprogramowales zeagary? Jak tak to sproboj je odlaczyc sa z tylu zegarow 2 kosci odlacz je i podlacz spowrotem. U mnie pomoglo ale za jakis czas to samo mialem i znowu odlaczylem i od roku czasu narazie sie to nie powtarza.pozdrawiam :D
-
wysoka temperatura po wlaczeniu klimatyzacji
witam Dziala wentylator od klimy. U mnie tez tak sie dzialo wzrastala tempeatura silnika przy wlaczonej klimie.
-
Czy to termostat?
Witam Mialem podobny problem tylko ze u mnie nie dzialal wogole wskaznik temperatury nie dalo rady naprawic zegarow musialem wymienic zegary i przeprogramowac.Pozdrawiam :D
-
czujniki cofania w bmw e39 1997
a listwy chromowanej nie tzreba zdejmowac? ze zderzaka,.
-
czujniki cofania w bmw e39 1997
aha ceny zaczynaja sie od 50 zl do okolo 300zl takie od 100zl do 300 maja wyswietlacze lcd.Wolalbym bez wyswietlacza tylko dzwiekiem ale dzieki za opinie.pozdr
-
czujniki cofania w bmw e39 1997
Mam pytanko czy ktos zakladal czujniki cofania w swoich buniach.Chcialem kupic sobie tu znalazlem cos takiego na allegro http://moto.allegro.pl/item925397324_czujniki_parkowania_cofania_4_sensory_beeper_690.html. Pozdrawiam prosze o opinie
-
E39 Trzęsię kierownicą przy hamowaniu z dużą prędkością.
mialem to samo do wymiany mialem tuleje gornych wahaczy.
-
ILE BIERZE WAM OLEJU BMW E39
523i 1997 255tys km 0,3 co 10 tys km Mobil1 10w40
-
ubytek płynu chłodniczego
u mnie byly 2 krućce jeden byl do wymiany znajduje sie on jak stoisz przed maska po prawej stronie obok filtra przeciwpylkowego ale bardzo nisko znaduje sie krućciec.U mnie gazownik mi wymienial. Najlepiej mi sie wydaje ze by na kanal podjechac. I go wymienic. Gazownik wymienial i nie podnosil mi samochodu tylko zdemontowal filtr pzreciwpylkowy i troche obudowe od silnika.Troche sie nameczyl,ale sam stwierdzil ze najlepeij bylo by podniesc fure. :D
-
ubytek płynu chłodniczego
mi tez ubywalo plynu kruciec byl do wymiany.
- Żarówka
-
Żarówka
Witam jaka jest żarówka w halogenach w bmw E39 1997
-
ubywa plyn z chłodnicy
wszystko jest w pozradku. Mi jak uciekal plyn to musialem co 200km po miescie dolac 200ml a po za tym zapowietzral sie uklad :(
-
Spalanie :/
ja mam 523i w automacie zagazowana w miescie w korkach gazu lyka 16-18 gazu w trasie 10-12. :D
-
Lampka w suficie e39
witam ja wymienialem wszystkie zarowki rurkowe na ledowe w dzrwiach podsufitce,tablicach rejestracyjnych i w postojowych.Wszystko dziala poprawnie i wyglada zajebiscie po za jednym w tablicach rejestracyjnych jest lekkie migotanie podobno tzreba oporniczek zalozyc.Pozdrawiam
-
Bmw e39 528 grzeje sie
WITAM Mi tez sie uklad zapowietrzal przez kruciec od gazu (trojnik). Wymienilem i pare razy odpowietrzalem na zimnym silniku. Narazie jest ok Pozdr
-
ksiązka sam naprawiam
Witam Znalazlem na torrentach ta ksiazke ale ta ksiazka to obsługa a nie naprawa.Link http://torrenty.org/torrent/315367. pozdr
-
Mozna mieszac plyny do wspomagania???
Wiatm ja mieszalem i nic wszystko ok
-
Wpływ instalacji gazowej na silnik M52B28 - reakcja silnika?
Witam zgadzam sie z kolegami wystarczy dobry fachman i instalaja dobra i bedzie miodzio ja mam nalatane na gazie 25tysi i wszystko jest ok.Pozdr
-
520 w gazie
ja mam gaz w 523i automat super sie sprawuje spalanie w miescie korki 16-17 litrow gazu
-
[528i SE] Jaka Instalacja Gazowa?
ja mam BRC i jestem bardzo zadowolony :D polecam
-
E39-520 sedan problem z zamkiem klapy bagażnika
mialem to samo pekla sprezynka tak jak kolega napisal zrob pozdr
-
ksenon
mialem to samo tak jak kolega wyzej pisze podmien przetwornice.u mnie padla przetwornica pozdr
-
M52B28 - Wymiana łańcucha rozrządu
Przecieź łancuch jest dożywotnio.