Treść opublikowana przez Kamil Jasinski
-
Co sądzicie o tych lampach do E39
sam mam zamienniki i furka wyglada kilka lat mlodziej moze akurat takich nie mam jak tu na allegro ale super wygladaja.Jedyny minus to taki ze mi jedna lampa paruje :cry: no ale coz to nie hella lampy.
-
Chlodnica i odpowietrznik
mi sie ukrecil odpowietrznik obok wlewu korka wody i kupilem w aso 9zl zaplacilem kupilem 2 zeby miec w zapasie
-
Grzanie silnika
witaj mialem to samo zapowietrzal mi esie uklad ubywalo mi plynu z trojnika od gazu wymienielem i zobaczymy czy dalej bedzie sie grzac.Odpowietrz uklad dobrze
-
pękł odpowietrznik
aha a jak nie wyjme za pomoca wkretaka to da sie to jakos rozkrecic?
-
pękł odpowietrznik
Witam podzcas zakrecania odpowietrznika przy korku wlewu chłodnicy pekl mi odpowietrznik kawalek zostalo w srodku jak to zdemotowac zeby wyjac ten kawalek odpowietrznika.pozdr :cry:
-
e39 523i 1997 odpowietrzanie
udalo sie na zimnym za malo lalem plynu ehhehee dzieki wielkie za dorady pozdr
-
e39 523i 1997 odpowietrzanie
bo na zimnym silniku nie ma cisnienia wogole woda nie leci przez odpowietrzniki
-
e39 523i 1997 odpowietrzanie
dzisiaj odpowietrzylem na cieplym silniku.pozdr
-
e39 523i 1997 odpowietrzanie
Witam Jak odpowietrzyc uklad chlodzenia czytalem troche na forum.Pisalo ze tzreba na zimnym silniku ale nie udalo sie.
-
e39 523i 1997 zapowietrzony
ale juz jezde dlugo z tym uszkodzonym kruccem i nie bylo problemow musialem od czasu do czasu dolewac plyn i niegrzala mi sie bunia i zapowietrzala.
-
e39 523i 1997 zapowietrzony
Witam mam problem uklad chlodzenia mi sie zapowietrzyl nie wiem dlaczego wszytsko bylo dobrze dzisiaj jechalem i zauwazylem ze temperatura silnika skoczyla ponad 90 stopni doszlo prawie do 1 kreski za polowa szybko wlaczylem ogrzewanie na maksa i zbilem temperature na 90 pod domem.temperatura na zewnatrz jest +8 stopni.Wiem tylko ze mechanik mi mowil ze mam do wymiany kruciec bo mitroche ucieka plyn chlodniczy. Od tego moze sie uklad zapowietrzyc?
-
Niewiem jaki silnik?
witam mam od 1.5 roku E39 523i w automacie spalanie gazu w miescie w korkach 17 literow w trasie jadac 150-160 12 literow polyka bardzo jestem zadowolony z silnika ale w przyszloscie skusze sie na 2.8 pozdr. Widze ze kolega Pavo E39 ma takie same felunie. Jestem w trakcie odnawiania ich pozdr
-
Przyciski klimatronika
Witam poszukaj na szrocie. Ja kupilem uzywane za pare groszy pozdr.
-
[e39] wymiana oleju w ASB
Ja ostanio bylem u mechanikow co sie zajmuja bmw pracowali w serwisie powiedzieli mi ze przy mojej skrzyni sie nie wymienia oleju sprawdzili na zimnym silniku stan oleju brakowalo 0,5 litra dolali mi olej ja mam najechan 250 tys km mie wiem czy kiedys byl wymieniany olej.Mam skrzynie z zielona zatyczka lifetime oil leje sie olej Esso ATF LT 71141. Skrzynia dziala bardzo dobrze.
-
523i 1997 e39 benzyna długie nagrzewanie
aha dzieki bardzo
-
523i 1997 e39 benzyna długie nagrzewanie
aha dzieki to moze wymienie najlepeij bedzie
-
523i 1997 e39 benzyna długie nagrzewanie
w czwartek jade do mechaniorow podepna bunie pod kompa i sprawdza czy trzeba wymienic termostat
-
523i 1997 e39 benzyna długie nagrzewanie
wymienic sam termostat czy razem z obudowa. Jak kupie sam termostat bez obudowy to sa w zestawie jakies uszczelki?
-
523i 1997 e39 benzyna długie nagrzewanie
Witam Zauważyłem że moja Bunia w temperaturze +6 stopni na zewnątrz długo sie nagrzewa to znaczy jak jeżdze po miescie okolo 40 minut to dopiero mam 90 stopni kreska w pionie. Czy to normalne? Jak wymienialem visco to w sklepie facet mi powiedział że mam wersje tropikalna wychodzila taka? pozdr
-
523i 1997 automat E39 pompa paliwa
juz sobie poradzilem wykrylem nieszczelnosc w baku uszczelka od pompy paliwa tzryma ale bak mi pzrepuszcza zna moze ktos jakis preparat do uszczelniania?
-
523i 1997 E39 tylnia kanapa
dzieki
-
523i 1997 automat E39 pompa paliwa
witam zdemontowalem tylnia kanape i dostalem sie do zbiornika paliwa i mam problem odkrecilem zaslepke po prawej stronie od strony pasazera, od chyba pompy paliwa i zauwazylem ze mi sie lekko poci paliwo bo ciagle bylo czuc paliwo na zewnatrz po prawej stronie. Jak odkrecic czy wyjac pompe paliwa ?
-
jak sprawdzić rzeczywisty przebieg w e39
ja sprawdzalem na kompie jeden pzrebieg masz w zegarach tam jest latwo zmienic pzrebieg a drugi pzrebieg w module swiatel podajze.
-
523i 1997 E39 tylnia kanapa
Witam Jak zdemontować tylnią kanape chcialem sie dostac do plywaka.dzieki
-
523i 1997 klocki
dzieki bardzo pozdr