Skocz do zawartości

Kamil Jasinski

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Kamil Jasinski

  1. alarm dziala tylko ta dioda nie miga to znaczy ze na kompa mam jechac?
  2. Kamil Jasinski opublikował(a) temat w E39
    Witam Ostatnio zauważylem że po zamknieciu samochodu centralnym zamkiem z kluczyka nie miga czerwona dioda pod lusterkiem imobilaiser dziala jak chcialem otworzyc maske to alarm sie zalaczyl da sie jakos wymienic ta diode pod lusterkiem? dziekuje
  3. witajcie E39 523i automat 150 km/h 12 litrow LPG łódź czestochowa.
  4. witaj Ja mam BRC w E39 523i automat w miescie lodzi pali mi 16-18 litrow gazu ja reguluje gaz na ulicy złotnej 25 nr telefonu 0426111649 duzo ci pali jak na taki silnik. W trasie moja bunia pali 10-12 litrow tak jak jade do 150km/h. Ogolnie instalacje BRC sa najdrozsze w zalozeniu i podobno sa jedne z lepszych pozdr.
  5. Moja Bunia 523i E39 170KM automat po miescie 16-18 litrow gazu w trasie do 130km/h 10litrow gazu bez klimy jadac 150km/h 12litrow bez klimy
  6. dzieki serdeczne kolego pozdrawiam
  7. Witam Mam pytanko jak zdemontowac kierownice. Odlaczyc od akumulatora furke? pomocy dzieki
  8. Witaj Ja wymienialem licznik oddalem samochod do elektronikow od bmw. Wiem na pewno ze musieli przeprogramowywac zegary i na pewno ten symbol ktory podales o musi byc taki sam ale nie jestem tego pewien. Szkoda ze nie mieszkasz w lodzi to podal bym ci namiary do tych elektronikow sa najlepsi w lodzi. pozdr
  9. Kamil Jasinski odpowiedział(a) na Apex temat w E39
    Musisz bardzo dokladnie sprawdzic uklad chlodzenia na twoim miejscu sprawdzil bym termostat pompe wody i wiskoze.
  10. Kamil Jasinski odpowiedział(a) na Apex temat w E39
    Siema Oj te nasze Bunie lubia sie grzac nigdy nie czekaj az dojdzie do czerwonego pola bo ci uszczelka pod glowica pierdyknie a w najgorszym pzrypadku glowica wtedy silnik szrot. Jak dochodzi po za polowe do pierwszej kreski do juz sie gotuje nigdy nie czekaj az dojdzie do czerwonego pola. Ja mialem podobna sytuacje tylko u mnie byla wlaczona klima i stalem w korku na zewnatrz bylo 30 stopni zauwazylem ze wentylator od klimy nie kreci sie jak ruszylem to temperatuta wracala do 90 stopni jak znowu stalem temperatura wzrastala czyli uszkodzony mam wentylator od klimy.Przy wylaczonej klimie temperatura silnika stoi na 90 stopni. U siebie musisz sprawdzic kiedy ci sie grzeje najczesciej padaja wentylatory od klimy, wiskoza, pompa wody,lub termostat.Pozdr napisz co dalej ci sie dzieje.
  11. czekam dziekuje pozdrawiam
  12. Witaj Ja u siebie wymienialem dolny wahacz firmy NK. Mechanik ktorego mam naprawia tylko BMW powiedzial mi ze najlepsze sa wahacze Lemfordera to co ja kupilem podobno jest sredniej klasy a lemforder najwyzsza polka tylko ze cena jest bardzo wysoka. Ja za dolny wahacz firmy NK zaplacilem 170zl za sztuke.pozdrawiam
  13. Witam wentylator od klimy wogole sie nie kreci po wlaczeniu klimatyzacji nie kreci sie czytalem troche na forum ale nie moge sie polapac jak go podlaczyc na krotko i go sprawdzic czy wogole dziala znalazlem kostke sa tam 4 przewody.Potrzebuje pomocy :cry: :cry:
  14. Kamil Jasinski odpowiedział(a) na Floyd temat w E39
    masz moze link do tego forum?
  15. Kamil Jasinski odpowiedział(a) na Floyd temat w E39
    mam pytanko mam bunie E39 523i sedan 1997 nie dziala mi wogole wentylator od klimy nie zalacza sie wogole to moze byc wina jeza a gdzie on sie znajduje? pomocy
  16. Juz rozebralem podswietelnie tablicy i bede wymienial na ledy
  17. Dziekuje kolego za podpowiedz tylko ze ja mam sedana ciekawe czy jest tak samo pozdr
  18. Witam klubowiczow mam pytanko jak wymienic zarowki od podswietlania tablicy rejestarcyjnej pozdr
  19. dzieki bardzo za dorady pozdrawiam
  20. czyli odkrecic tarcze tylko nie wiem jak to sie robi :roll:
  21. Witam mam problem jak jade np. po trelince albo kocich łbach to mam dziwne brzeczenie w lewym tylnim kole tak jak by srubka jakas sie odkrecila i uderzala o blache. Jak mam zamkniete szyby wszystkie to nic nie slychac tylko przy otwartych szybach. pozdr
  22. Kamil Jasinski odpowiedział(a) na buma temat w E39
    mobil 1 syntetyk 5W40
  23. Kamil Jasinski odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w E39
    siema U mnie tez tak jest zimą wogole nie swieca swiatla wsteczne a latem problemu nie ma. Mialem wymieniane zegary i od tamtej pory tak sie dzialo jak wymienilem zegary oprocz tego ze zima mi nie swieca wsteczne to na zegarach jak wlaczam kierunkowskaz nie swieci sie kierunek na zegarach a na zewnatrz swieca. Koles od elelktroniki kazal mi zegary odlaczyc od kosci pamieci.
  24. Kamil Jasinski odpowiedział(a) na dyzio255 temat w E39
    tuleje gornych wahaczy Lemforder amortyzatory tylko Sachs pozdr
  25. Kamil Jasinski odpowiedział(a) na djfazee temat w E39
    witam ja tez musze wymienic swiece 523i 1997 mam lpg moga byc NGK BKR6EK? znalazlem na stronie NGK ze do gazu BKR6EIX albo BKR6EK ktore beda dobre

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.