Skocz do zawartości

Kamil Jasinski

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Kamil Jasinski

  1. Kamil Jasinski odpowiedział(a) na Kamil Jasinski temat w E39
    a jakie sa orginalne nazwe firmy mozesz mi podac kolego dzieki
  2. Kamil Jasinski opublikował(a) temat w E39
    Witam Mam problem poprzedni wlasciciel buni wymienil klocki hamulcowe i kurcze piszcza slyszalem ze jest pasta przeciw piszczeniu klockow?
  3. Kamil Jasinski odpowiedział(a) na fake_nick temat w E39
    dobre heheheheheheh
  4. dzieki za podpowiedzi
  5. Witam Mam pytanko kolega kupil e39 z 1996 roku 523i na podwojnym vanosie. Zauwazylem ze fura sie lepiej zbiera czym sie rozni od pojedynczego vanosa.
  6. siemka ja ma e39 523i 1997 w automacie zagazowana BRC sekwencja pali mi po miescie 17 litrow gazu w trasie do 12 jestem bardzo zadowolony.Najważniejsze patrz na stan techniczny e39 bo jak kupisz zloma to kupe kasy tzreba wladowac. Pozdrawiam
  7. Kamil Jasinski odpowiedział(a) na Kamil Jasinski temat w E39
    a ten adres co mi podales to jest dobry warsztat?
  8. Kamil Jasinski odpowiedział(a) na Kamil Jasinski temat w E39
    witaj patrzylem na polecane warsztaty ale wszystko jest zwiazane z mechanika i elektronika ale rzadnego warszatu dotyczacego skrzyn automatycznych w lodzi nikt nie polecil.
  9. Kamil Jasinski opublikował(a) temat w E39
    Witam mam pytanko gdzie na terenie łodzi mozna wymienic olej w skrzyni automatycznej
  10. moze klocki musze podczas hamowania zaobserwowac
  11. Brzeczenie jest typu jak by sie odkrecila jakas srubka i uderzala o blaszke.
  12. Witam Mam problem z tylnim lewym kolem od strony kierowcy otoz jak jade po trelince albo kocich łbach to jest brzęczenie dzisiaj zdjolem tylnie kolo myslalem ze moze oslona od tarczy mi tak brzeczy ale to nie ona i teraz nie wiem co tak brzeczy slychac to jak mam szybe otwarta bo jak zamkne to nic nie slychac. Pozdrawiam Pomocy :(
  13. dzieki kolego pozdrawiam
  14. Witam jak zdemotowac klimatronik. Pzryciski od nawiewu na szybe mi wpadl do szczeliny od napojow nie moge go z tamtad wyciagnac. Pomocy :cry: Moze ma ktos do sprzedania 2 przyciski od klimatronika jeden jest od podwyzszania temperatury a drugi od nawiewu na szybe pzrednia.
  15. Kamil Jasinski odpowiedział(a) na porcik temat w E39
    Witam ogolnie najwazniejsze ze by byla instalacja sekwencyjna ja mam BRC i wszystko jest ok.Najwazniejsze zeby byl dobry fachman od instalacji gazowej.
  16. Kamil Jasinski odpowiedział(a) na piotr85 temat w E39
    no to ladnie podrasowales bunie pozdrawiam
  17. Kamil Jasinski odpowiedział(a) na Kamil Jasinski temat w E39
    Dziekuje Bradzo za podpowiedzi czyli nie mam co napelniac klimy bez naprawy wiatraka .Pozdrawiam
  18. Kamil Jasinski opublikował(a) temat w E39
    Witam Mam problem nie dziala mi klima. Tydzien temu normalnie dzialala wentylator od klimy nie krecil sie ale klima chlodzila a teraz wogole nie chlodzi. Jakie sa objawy jak klima sie konczy i tzreba ja napelnic .Pozdrawaim
  19. Kamil Jasinski odpowiedział(a) na piotr85 temat w E39
    Witam Kolego Ja mam e39 523i automat 1997 z gazem sekwencyjnym BRC jezdze 2 lata zrobilem 20 tysi gazik sprawuje sie wysmienicie nic nie odczuwam zadnej stratyu mocy ani nawet kiedy sie przelacza na gaz. Ja tez sie obawialem gazu ale duzo moich znajomych ma gaz oczywiscie sekwencyjny. i nic sie niedzieje najwazniejsze to zalozenie instalki przez dobrego fachowca proponowal bym ci kupic E39 528 i zagazowac odradzam 530D zajebisty diesel ale za bardzo awaryjny. Pozdrawiam
  20. Siemka moja Bunia 523i 1997 244tys km ma nabite i tez bierze olej ogolnie to jest nomlane zalezy w jakich ilosciach jak by ci brala na 100km 0.7 litra wtedy mozna myslec o ewentulamej naprawie. Milem poprzednio inne auto Forda i na 1000 km bral 0.5 litra oleju a bunia bierze duzo mniej. Pozdrawiam
  21. Kamil Jasinski odpowiedział(a) na Kamil Jasinski temat w E39
    ktos pomoze? :cry:
  22. Kamil Jasinski opublikował(a) temat w E39
    Witam Kupilem zarówki ledowe do tablic rejestracyjnych i do swiatel stop zauwazylem co kilka sekund lekko migotaja . z przodu mam do postojowek zalozne ledy i nic nie migota tak samo w srodu zalozylem do podswietlenia dzrwi ledy i tez nie migotaja. Prosze o pomoc dzieki pozdr
  23. Kamil Jasinski odpowiedział(a) na Floyd temat w E39
    witam ja wmienialem wklad lusterka delikatnie musisz podwazyc wklad on wyskoczy z takich zatrzaskow. pozdr
  24. jak panowie dostaliscie sie do tej diody tzreba rozebrac lustreko?
  25. Kamil Jasinski odpowiedział(a) na Ratovnik temat w E39
    siema wlacza sie wtedy kiedy wlaczasz klimatyzacje.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.