Treść opublikowana przez Kamil Jasinski
-
523i 1997 wyciek paliwa na zbiornik od paliwa
aha dzieki pompa paliwa znajduje sie pod tylnia kanapa?
-
523i 1997 wyciek paliwa na zbiornik od paliwa
Witam mam problem ostatnio jak bylem na kanale zauwazylem ze prawy zbiornik paliwa od strony pasazera jest lekko zapocony paliwem i czuc paliwo jak autem po jezdze jak stoi jeden dzien to nic nie czuc skad moze byc wyciek> patrzylem na kontrolke paliwa to nie moze byc duzego wycieku gdyz paliwa mi nie ubywa.
-
wymiana reflektora przedniego
witaj kolego ja wymienialem lampy przednie tutaj masz stronke takie same mam jestem zadowolony xenonki zalozylem tylko nie pamietam od ktorego goscia kupowalem http://moto.allegro.pl/item624222026_lampy_przednie_bmw_e39_angel_eyes_chrom_reg_elekt.html#gallery
-
523i 1997 zmiana oleju silnikowego
aha dzieki kolego pozdr
-
523i 1997 zmiana oleju silnikowego
Witam Klubowiczów Mam zamiar wymienić olej silnikowy dzisiaj bylem na kanale nie moge znalesc sruby do spuszczenia oleju silnikowego. W innych furach bez problemu znajdowalem przewaznie jest to sruba na imbus.
-
jak rozebrac tapicerke drzwi przednich
siemka kolego moze to ci pomoze. :P
-
instalacja BRC w e39 523i
Siema Kolego ja mam Bunie 523i w 1997 gaz sekwencja BRC wszystko chodzi jak talala po za jednym jak osiagnie 90 stopni i go zgasze i chce ponownie odpalic zaraz, to podczas przelaczania z benzyny na gaz gasnie i musze wylaczyc instalacje gazowa na moment i pozniej wlaczam ponownie i wszytko jest ok to zdarza sie bardzo rzadko. Bylem pare razy na kompie i nic nie da sie z tym zrobic. A tak jak sie jedzie to wogole sie nie odczuwa ze na gazie jezdzisz no i tanio jest. W trasie jak jechalem do 130km/h spalila mi gazu 10 litrow na 100km. Jak jechalem juz 150-160km/h 12 litrow gazu na 100km. W miescie pali mi teraz 16 gazu na 100km w . Raz na rok trzeba podjechac na kompa i wymiane 2filtrow od gazu. Instalacja ma przejechane 12tysi.Pozdr
-
523i 1997 automat kiedy powinnien zalaczyc wiatrak
aha dzieki
-
523i 1997 automat kiedy powinnien zalaczyc wiatrak
ja mam sedan zobacze ten czujnik.To powinny byc 2 bezpieczniki duze one sa obok siebie?
-
523i 1997 automat kiedy powinnien zalaczyc wiatrak
jeden znalazlem ma 40A wiecej nie mam bezpiecznikow ten bezpiecznik jest dobry to powinny byc 2?
-
523i 1997 automat kiedy powinnien zalaczyc wiatrak
dzieki bardzo popatzre co tam sie dzieje moze bezpiecznik oszedl pozdr
-
523i 1997 automat kiedy powinnien zalaczyc wiatrak
ten czujnik jest z prawej strony jak stoje przed maska (od strony kierowcy)? na obudowie plastikowej od ktora sie sciaga wraz z wentylatorem (wisko)? A ktory bezpiecznik odpowiada za ten wentylator od klimy?
-
523i 1997 automat kiedy powinnien zalaczyc wiatrak
dzieki bardzo tylko u mnie bedzie problem ze zdjeciem zderzaka bo nadkole plastikowe jest sklejone do zderzaka. :|
-
523i 1997 automat kiedy powinnien zalaczyc wiatrak
to on kurcze u mnie nie dziala jak go wyjac ?
-
Trzęsie kierownica przy hamowaniu
u mnie tez tzresie kierownica E39 mechanior powiedzial tuleje gornych wahaczy do wymiany pozdr
-
523i 1997 automat kiedy powinnien zalaczyc wiatrak
aha dzieki.Fajna masz Bunie te lampy ktore masz zalozone na tyle to masz ledy?czy zwykle
-
523i 1997 automat kiedy powinnien zalaczyc wiatrak
Mam pytanko do klubowiczów ktorzy mi nie raz pomogli :D Kiedy powinnien załaczyc sie wiatrak ten przed chlodnica (bo wiatrak za chlodnica chodzi caly czas (wiskoza).pozdr
-
Błąd air bag w e39
u mnie tez caly czas pali sie poducha bylem na kompie wykasowal mi pojezdzilem doslownie 10 minut i znowu sie zapalila dalem sobie spokoj
-
523i 1997 automat Temperatura silnika
zobaczymy jak dalej bedzie pozdr
-
523i 1997 automat Temperatura silnika
wymienilem visco okazalo sie ze mam visco typu tropikalnego na 3 sruby firmy sashs a zalozylem firmy hart dzisiaj jezdzilem po miescie w korkach cstalem narazie temperatura stoi na 90stopni
-
523i 1997 automat jak wymienic wiskoze
dzieki kolego pozdr
-
523i 1997 automat Temperatura silnika
a gdzie jest ten wiatrak od klimy nie moge skojarzyc
-
523i 1997 automat jak wymienic wiskoze
witam wiskoze przykreca sie do wiartaka? czy lepiej jechac do mechanika
-
523i 1997 automat Temperatura silnika
jak wymienic wiskoze to sie pzrykreca do wiatraka czy lepiej do mechanika jechac?
-
523i 1997 automat Temperatura silnika
dobra dzieki bardzo