Treść opublikowana przez Kamil Jasinski
-
523i 1997 automat Temperatura silnika
dzwonilem do mechanika od Bmw stwierdzil ze to wina wiskozy
-
523i 1997 automat Temperatura silnika
wiskoza jak odpale silnik to caly czas pracuje jak dodaje gaz to glosniej pracuje
-
523i 1997 automat Temperatura silnika
wiem ze mi gdzies ubywa plynu chlodzacego czyli temperatura powinna byc zawsze 90 stopni i nie powinno sie wychylac?nawet przy upalach i staniu w korkach
-
523i 1997 automat Temperatura silnika
Witam klubowiczów Mam pytanko stojąc dzisiaj w korku 10 minut wskaźnik temperatury silnika wychylił sie po za 90 stopni dochodzil prawie do 2 kreski.Mialem wlaczona klime.Temperatura powietzra wynosila 28 stopni. Jak ruszylem temperatura silnika wrocila do 90 stopni.Martwie sie czy to normalne zeby bunia sie nie zagotowala. Pozdr dla wszytkich :jawdrop:
-
523i 1997 automat wymiana oleju
Ktos moze zna dobry warsztat w łodzi w ktorym mozna by bylo wymienic olej w skrzyni automatycznej
-
523i 1997 automat wymiana oleju
Witam klubowiczów Wiem ze temat był wałkowany kilka razy ale mam pytanko co do mojej skrzyni automatycznej 5 HP 18 (A5S 310Z) lifetime mam przejechane 241 tys km i boje sie wymiany oleju skrzynia dziala 100%. Boje sie ze jak wymienie olej w skrzyni to skrzynia przestanie dobrze dzialac.Doradzcie coś pozdr. :modlitwa:
-
523i 1997 jaki olej silnikowy?
aha dzieki bardzo
-
523i 1997 jaki olej silnikowy?
Witam Mam pytanko chce wymienic olej silnikowy mam teraz zalany Mobil 5W 40 syntetyczny jezdze na gazie furka ma przejechane 240tys jaki olej zalac syntetyczny czy moze polsyntetyk jaka marke oleju wybrac. Pozdr :worried:
-
523i 1997 lampy
aha hella lampy sa drogie
-
523i 1997 lampy
dzieki za podpowiedzi i sugestie pozdrawiam
-
523i 1997 lampy
aha ja tez tak myslalem o tych pierwszych czyli diod sie nie da wymienic?
-
523i 1997 lampy
witam jakie lampy kupic na tył lampy red crystal http://moto.allegro.pl/item606339384_lampy_tylne_red_crystal_bmw_e39_96_00_depo.html czy moze lepiej diodowe lampy http://moto.allegro.pl/item606340496_lampy_tylne_diodowe_led_bmw_e39_96_00_lim_sedan.html prosze o porady jak z montazem takich lamp czy sa jakies problemy dzieki pozdr
-
523i 1997 demontaż kierunkowskazów bocznych
ok dzieki bardzo
-
523i 1997 demontaż kierunkowskazów bocznych
Witam jak sie demontuje kierunkowskazy boczne nie chcialbym czegos polamac dzieki :|
-
523i 1997 czy wymienia sie olej w tylnym moście?
dzieki bardzo za odpowiedz tak jak myslalem u mnie wszytko jest gitara jesli chodzi o tylny most tak chcialem zaczerpnac informacji :twisted2:
-
523i 1997 czy wymienia sie olej w tylnym moście?
Witam Mam pytanko czy wymienia sie olej w tylnym moście jak tak to jaki olej zalac? :doh:
-
TDS Touring. . . Gaśnie gdy mam 15L paliwa. . .
ja mam taki sam problem tylko ze u mnie gasnie jak mam 30 litrow myslalem ze to wina zegarow
-
Łódzkie
Witam polecam chlopakow ze Zgierza ul Kasprowicza 37 nr telefonu 606308874 naprawialem u nich pare rzeczy i jestem bardzo zadowolony.Elektronike robilem na rzgowskiej 44 nr tel. 0426337745 i tez super mi zrobili mi zegary pozdr
-
523i 1997 automat wyciekajacy plyn chlodniczy
oki dzieki pozdr
-
523i 1997 automat wyciekajacy plyn chlodniczy
witam Mam problem dzisiaj jak podlewarowalem furke zauwazylem plame od plynu chlodniczego tylko ze zauwazylem ze on pojawil sie na skrzynce od skrzyni automatycznej skad on tam sie wziął pomocy plynu ubywa bo mialem plyn zalany do pelna a teraz brakuje z 1cm. :jawdrop:
-
luz na wahaczu
Witaj ja mam mechanika znajomego ktory naprawia tylko Bety i tez mi mowil zebym nie kupowal zamiennikow tylko lemforder.
-
Wymiana przycisku na panelu klimatronika
witam gdzie mozna kupic przyciski do klimatronika Bmw E39 do zwiekszania temperatury
-
523i 1997 gdzie sie znajduje numer lakieru?
dzieki znalazlem pozdrowionka :D
-
523i 1997 gdzie sie znajduje numer lakieru?
ale gdzie jest ta tabliczka z numerem lakieru?
-
523i 1997 gdzie sie znajduje numer lakieru?
zwykły :|