Treść opublikowana przez Kamil Jasinski
-
Skrzypienie w E39
Witam Kolega moj ma problem w E39 520i z roku 1997 skrzypi mu w tylnim zawieszeniu pytal sie mnie czy to moze tuleje.Pomozcie nie mam pojecia :(
-
528i gaśnie po pierwszym odpaleniu
Witam Ja tak probowalem i nic to samo.Ale wczoraj odpalalem i odpalil mi za pierwszym nie wiem.
-
528i gaśnie po pierwszym odpaleniu
to co odlaczyc klemy na noc zeby zrestartowac kompa.
-
528i gaśnie po pierwszym odpaleniu
No wlasnie :D to jakies dziwne od czego to moze byc nie wiadomo.Narazie tego nie ruszam bo mechanicy zaraz by kazali pol samochodu wymienic :D
-
528i gaśnie po pierwszym odpaleniu
No widze ze wiele osob ten problem ma nawet moj kumpel z pracy ma bunie 728 to samu u niego jest :D
-
528i gaśnie po pierwszym odpaleniu
filtr paliwa wymienilem miesiac temu :D .Ale dzisiaj odpalalem furke i za pierwszym razem odpalilem.Na dworze bylo z 15 stopni na plusie zauwazyelm ze jak jest zimniej to mu ciezej.
-
528i gaśnie po pierwszym odpaleniu
zadnych innych objawow nie ma i na lpg i na benzynie wszystko pracuje rowno bez szarpania.Paliwo tankuje raz lub dwa razy w miesiacu.to sie dzieje jak po stoi z 12 godz od ostatniego odpalania.Zakrece rozrusznikiem np 3 sekundy, ponownie zakrece i odpala z pierwszego.
-
528i gaśnie po pierwszym odpaleniu
Witam Ja mam identyczny objaw tylko ze ja mam Bunie 523i i na lpg.Moze ktos pomoze.Kolega mi powedzial ze gdzies prawdopodobnie uklad paliwowy sie zapowietrza.Nie wiem czy to mozliwe?
-
brak zegarów przebiegu...tylko jest podswietlenie
Witam Ja kiedys mialem podobny problem tylko ze u mnie nie dzialalo swiatlo wsteczne i kierunki nie bylo widac na zegarach.Elektronik mowil zebym wypial kosci od zegarow .I po dzialalo :D
-
e39 523i benzyna 1997 problem z xenonami
zamienialem i jest to samo to chyba przetwornica?
-
e39 523i benzyna 1997 problem z xenonami
Witam Mam problem z prawa lampa ksenonowa.Furka nie miala orginalnie ksenonow zostaly zalozone samemu pod lampe soczekowa problem polega ze jak wlacze xenony to caly czas migocze mi prawa lampa kiedys wymienialem przetwornice w prawej lampie.Chcialem sie zapytac czy to wina przetwornicy czy zarowek xenonowych zarowki maja kolo 3 lat a przetwornica byla wymieniona rok temu.
-
Rozbite 540i. Gdzie naprawic?
taka fajna bunia i rozbita :cry:
-
540iA Pomyliłem olej... Zepsułem silnik?
Panowie na 10 tysi jak bierze 0,5litra oleju silnikowego to jest nic.Ja kiedys mialem forda fieste i brala na 1000km 0,5litra oleju i tak jezdzilem 4 lata i lalem lotosa mineralnego i sie nie przejmowalem :D sprzadalem fure i po klopocie :P Nie ma co sie takimi rzeczami przejmowac o Basie swoja tez bardzo dbam i pozdrawiam wszystkich :cool2:
-
Parę pytań
Tak jak kolega wyzej napisal eksplotacja moze drogo kosztowac niestety tej klasy furka musi kosztowac :D ale przyjemnosc z jazdy super
-
e39 523i benzyna 1997 problem z odpaleniem
aha dzieki kolego w najblizyszym czasie podjade na kompa w twojej sprawie niestety nie pomoge ci ale masz gaz?
-
e39 523i benzyna 1997 problem z odpaleniem
nie bylem na kompie ja tylko mam problem z odpaleniem fury na zimnym silniku za drugim razem jak krece to odpala jak reka odjal w czasie jazdy nic nie czuc obroty nie faluja na cieplym silniku wszystko odpala.
-
e39 523i benzyna 1997 problem z odpaleniem
pomocy
-
e39 523i benzyna 1997 problem z odpaleniem
aha dalem 50zl w sobote wymiana rozmawialem z kolega okazalo sie ze ma ten sam problem u siebie 728 tez na gazie sekwencyjnym mowil mi ze mechanik mu powiedzial ze to wina przepustnicy mozliwe? :roll: Dzisiaj dzwonilem do gazownika powiedzial ze to moze byc wina wtryskow powiedzial zebym kupil dodatek do paliwa przeczyszczajacy wtryski ale boje sie ze cos sie zjebie jescze gorzej stosowal to ktos?
-
e39 523i benzyna 1997 problem z odpaleniem
nie ten post sorki
-
e39 523i benzyna 1997 problem z odpaleniem
aha sprobuje odlaczyc klemy zobaczymy :D kurcze dzisiaj zamowilem filtr paliwa moze nie potzrebnie :(
-
e39 523i benzyna 1997 problem z odpaleniem
ale jak sie przelaczy na gaz wszystko chodzi jak talala to sie dzieje tylko na zimnym silniku.A moze podjade do gazownika?
-
e39 523i benzyna 1997 problem z odpaleniem
tak
-
e39 523i benzyna 1997 problem z odpaleniem
Witam Mam dziwny problem odkad zrobilo sie zimniej cos dziwnie mi odpala fura na zimnym silniku to znaczy rozrusznik kreci normalnie ale silnik przez chwile zacznie chodzic i gasnie jak drugi raz zakrece to odpala od reki.Nie wymienialem filtra paliwa czy to moze byc to?
-
[e39] odpowietrzanie...
Rest to nie jest do odpowietrzania
-
e39 523i benzyna 1997 problem z odpaleniem
normalnie chodzi obroty w normie wtedy gdy nie mialem zakreconego korka to wariowal do nysy mam spory kawalek szkoda ze wczesniej nie wiedizalem bo wczoraj bylem kolo opola to bym podjechal do ciebie kolego pozdrawiam :D