Treść opublikowana przez Kamil Jasinski
-
e39 523i benzyna 1997 problem z odpaleniem
aha czyli nie jchac na kompa?
-
e39 523i benzyna 1997 problem z odpaleniem
no wlasnie jest sucho az sie sie zdziwilem na szczescie i ze nie zgubilem korka ktory lezal na silniku hehehe ale mam skleroze :D
-
e39 523i benzyna 1997 problem z odpaleniem
no i sie wyjasnilo dzien wczesniej dolewalem olej silnikowy i zapomnialem zakrecic korek wlewu i przez to mialem problem z odpaleniem i nie rowno chodzil i mam pytanie teraz jechalem tak 200km czy nic sie nie stanie z silnikiem?
-
e39 523i benzyna 1997 problem z odpaleniem
Witam Mam problem z odpaleniem dzisiaj krecilem go odpalil ale chodzil strasznie nie rowno na wysztkich garach nie pracowal strasznie telepalo buda musialem trzymac go na obrotach po 5 minut jak sie nagrzal silnik to juz pracowal normalnie zaznaczam ze mam lpg BRC
-
W BME E39 JAKI SILNIK WYBRAć ???
Witam Wybralbym 528 przed liftowa a poliftowa 530 oczywiscie benzynka obecnie mam 523
-
[e39] odpowietrzanie...
powiem ci ze jak odpowietzralem to tez nie widzialem tego strumienia ale uklad mam dobrze odpowietrzony.
-
[e39] odpowietrzanie...
odpowietrzyc porzadnie uklad na zimnym silniku.
-
"tuning" e39 520
witam Potwierdzam lampy przednie paruja ja ma typu angel eyes ja ich nie kupowalem juz byly kolega chcial wlasnie zmienic wyglad buni.Najlepiej kupic orginal :D
-
e39 czy e46
Tak jak koledzy pisza E39 silnik 2.8 przed liftowy lub 3.0 po liftowy ja mam 523i jak Bozia da to moze bedzie E60 albo E39 ostatnia z 2003 roku 3 litrowa w benzynce. Ogolnie koszty utrzymania beda takie same czy kupisz 2 litrowa czy 2.8 albo 3.0 litry wszystkie sa 6 cylindrowe.Mocniejsze silniki to juz 8 cylindrowe :D i wieksze koszty utrzymania.Pozdrawiam
-
Wibracje przy 100/h Wiele takich temwtow ale ...
tak jest musi odpowiedni rozmiar nie pamietam jakie ja mam .Na pewno ci pomoze bo ja taki sam mialem objaw a te pierscienie to groszowe sprawy.Pierscienie sa po to zeby miedzy felga a piasta nie bylo luzu.Na allegro jest tego pelno i sa tabelki do jakiej felgi jakie pierscienie.Pozdrawiam
-
Wibracje przy 100/h Wiele takich temwtow ale ...
Witam masz zalozone pierscienie centrujace?
-
e39 523i benzyna 1997 moduł
witam czy ktos ma cos takiego w swojej buni jak tak to jak to zrobic
-
jaki mam wlać olej do e39 523i automat zwykły
witaj Ja mam 523i benzyna automat mam najezdzone 250ty km jezdze 2 lata nie wymieniam oleju bo wszystko jest ok jedyne co to dolewalem 0,5litra weszlo.
-
co sprawdzić przy zakupie
Witam Sprawdzic uklad chlodzenia (wiskoza pompa wody termostat)a przy klimatyzacji sprawdz wentylator od klimy a silnik polecam od 523i do 528.
-
Przepalająca się zarówka Xenon
kolego sprawdz przetwornice jak tak mialem ze mi sie raz palil xenon a drugim razem wogole myslalem ze spalila mi sie zarowka ale podlaczylem ja do drugiej przetwornicy i dzialala
-
e39 523i benzyna 1997 jakie rolki
Witam czy ktos z klubu wymienial rolki napinajace od alternatora i klimatyzacji.Jakiej firmy kupic i jakie mam ?Bo w sklepie nie umial ich dobrac.
-
523i Wyłamuje łopatki od wiatraka
ja nie mam oslony i nie mam takich problemow :D
-
523i Wyłamuje łopatki od wiatraka
sprawdz pompe wody moze masz luz na pompie.
-
530 czy 535? ,szukam informacji,proszę o pomoc
Witam Ja bym wybral 3.litrowa bunie gdyz ma tansze czesci od 3.5litra.Za 3 latka tez sobie sprawie wlasnie 3litrowa Basie.Ogolnie z tej mocy co teraz mam tez jestem bardzo zadowolony gdyz jej prawie nie wykorzystuje praktycznie tylko jezdze po miescie a tu ciezko jest wykorzystac moc.Pozdrawiam :D
-
Instrukcja obslugi E39
Wyslalem tylko nie wiem czy dotarla bo cos mi sie wyswietlilo w skrzynce?
-
e39 523i benzyna 1997 gdzie jest odma ?
dzieki kolego nie moglem znalesc
-
Instrukcja obslugi E39
ja mam ksiazke w pdf wyslij mi skrzynkie email to ci przesle. :D
-
e39 523i 1997 wymiana oleju silnikowego
oki dzieki bardzo za info.pozdr
-
e39 523i benzyna 1997 gdzie jest odma ?
witam raz czytalem post na temat odmy gdzie ona sie znajduje dokladnie. podobno trzeba ja wymienic lub przedmuchac. A jescze jedno musze wymienic uszczelke od pokrywy zaworow to musi byc jakas orginalna czy moze jakis zamiennik potrzebny bedzie silikon? ciezko wymienic taka uszczelke moze ktos mi napisac jak to zrobic (mam instalacje gazowa)dzieki
-
e39 523i 1997 wymiana oleju silnikowego
mam półsyntetyk mobil 1 czyli wymieniac co rok?ROCZNIE POKONUJE 6 TYS KM