Treść opublikowana przez Kamil Jasinski
-
e39 523i 1997 automat filtr wymiana?
Witam Co jaki przebieg wymienic filtr powietrza?
-
Jaka najlepsza instalacja LPG do 523i
Powiem tak kumpel kupil na allegro Instalacje sekwencyjna BRC za 1700zl od kolesia ktory kupil ale nie zalozyl intalacji a pytalem sie w warsztacie za zalozenie tej instalacji do mojej buni 523i krzyknal 4000zl.
-
Jaka najlepsza instalacja LPG do 523i
Witam ja mam 523i z 1997 w automacie gaz BRC sekwencja jezdze z 2 lata na gazie.Jedynie co mam za problem z gazem to przy 90 stopniach temperatury silnika przy odpalaniu silnika i przelaczeniu sie z benzyny na gaz to mi gasnie i musze wylaczyc instalacje na chwile odpalic i znowu przelaczyc na gaz powiem tak taka sytuacja bardzo rzadko sie zdarza takze ogolnie bardzo jestem zadowolony z instalacji wogole sie nie odczuwa ze jedziesz na gazie.Ogolnie tez jestem przeciwnikiem gazu tym bardziej dla tej marki szkoda mi samochodu ale coz z 3 lata pojezdze i znowu kupie bmw i chyba gazik :D
-
jakie roznice E39 523i 530
ja mam 523i w automacie z przebiegiem 250tys km pali mi w miescie 17-18 lpg w trasie jadac 160km/h pali kolo 12 lpg.Jestem ciekaw ile by palila mi 530i?
-
jakie roznice E39 523i 530
troche posiedzialem na allegro czesci sa podobne ale nie wszystkie swiece np:do 523i kosztuja 15zl sztuka a do 530i 45zl.Zawieszenie to samo jest.
-
jakie roznice E39 523i 530
Witam Mam pytanko z ciekawosci jakie koszta utrzymania sa E39 530i benzyna manual lub automat z roku 2001-2003.Obecnie mam E39 523i automat z roku 1997 czy spalanie i czesci sa takie same?pozdrawiam :D
-
e39 523i 1997 automat klamka
dzieki wielkie za porady udalo sie okazalo sie ze linka ktora idzie do obudowy klamki musi byc wsadzona w taka szczeline a nie byla wsadzona i dlatego nie bylo odpowiedniego naciagu linki i musialem ostro ciagnac za linke i w ten sposob pekla mi klamka.
-
e39 523i 1997 automat klamka
aha dzieki kolego mam pytanko jak wyglada demontaz boczka? :D
-
e39 523i 1997 automat klamka
Wiatm ostatnio pekla mi klamka tzn raczka wewnatrz od strony kierowcy i kupilem druga zalozylem a tu znow by pekla bartdzo ciezko otwiera sie drzwi od srodka za pomoca klamki nie idze dopiero jak mocno pociagne za linke to wtedy sie otwiera co to moze byc?
-
e39 523i 1997 automat pompa wody
ja jechalem ze 120 i wyprzedzalem
-
e39 523i 1997 automat pompa wody
dzwonil do mnie mechanik okazalo sie ze wiatrak nie mial jednej lopatki i dostawal wibracji przez co pompa cala sie rozleciala
-
e39 523i 1997 kontrola trakcji
aha dzieki myslelm ze moze czujnik pada
-
e39 523i 1997 automat pompa wody
Wracajac z weekendu majowego chcialem wyprzedzic samochod i wcislem kickdown po chwili cos dziwnego uslyszalem z silnika myslalem ze gdzies mi cos obciera ale wylaczylem silnik i zjechalem na pobocze okazalo sie ze zaczal wyciekac plyn chlodniczy tam gdzie jest pompa wody okazalo sie ze zajebisty jest luz tam gdzie jest przykrecona wiskoza czyli chyba do pompy wody nie darady dalej jechac i laweta mnie czekala :( Pierwszy raz od 2 lat bunia odmowila posluszenstwa.Czy ktos mial podobna sytuacje.
-
e39 523i 1997 kontrola trakcji
Witam mam pytanko jadac w trasie zaczal mocno padac deszcz zatrzymalem sie na stacji bezynowej zeby zatanowac po zatankowaniu odpalilem silnik i zapalila mi sie kontrolka od kontroli trakcji i nie moglem jej wylaczyc pozniej zgasilem silnik po godzinie czasu juz wszytsko normalnie dzialalo.co to moze byc oznaka jakas? :(
-
e39 523i 1997 brak klaksonu
niestety bezpieczniki cale myslalem ze moze ktorys jest spalony. :(
-
e39 523i 1997 brak klaksonu
dzieki wielkie pozdrawiam
-
e39 523i 1997 brak klaksonu
Mam pytanko nie dziala mi wogole klakson.Jest moze bezpiecznik do niego.pozdrawiam
-
520i Wymiana oleju...
siemka Ja jezdze na Mobil 1 10w40 polsyntetyk.filtr jak najbardziej wymien z olejem.Inspekcje to ja kasuje u mechanikow wraz z wymiana oleju i filtru.Oleju wchodzi 6,5 litra oleju.Pozdrawiam
-
drżąca kierownica przy 120km/h ???
Jakie masz fele? ja mam 17 i musialem kupic pierscienie centrujace bo mialem bicia przy 120KM/H
- Chcę kupić BMW 5
-
e 39 jaki rozmiar opony na 17 felge z przodu
Powiem tak ja mialem 235 szerokosc z pzrodu i nie bylem zadowolony.Teraz mam 215 i duzo lepiej mniej mnie prowadza samochod.
-
Chcę kupić BMW 5
kup sobie 3 litrowa bete ma kolo 230 KM i zagazuj.dobra instalka BRC. Ja mam 2,3 litra i zagazowana w sekwencje bardzo jestem zadowolony tania jazda. W przyszlosci tez kupie bunie ale 3 litrowa w benzynie. :D
-
e39 523i 1997 brak klaksonu
aha tak myslalem ciekawe co sie stalo?
-
e39 523i 1997 brak klaksonu
Witam mam problem nie dziala mi klakson raz dziala raz nie dziala roznie gdzie on sie znajduje po ktorej stronie.Co to moze byc ?
-
Temperatura silnika
proponowal bym jeszcze odpowietrrzyc uklad